Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

Kļūsti pati par savas mājas dizaineri!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

īdz ar pavasari kļūstam ne vien dzīvespriecīgākas un skaistākas pašas, bet mūsos rodas vēlme uzpost arī savu mājokli. Ja arī Tu esi apņēmusies šogad veikt sava dzīvokļa vai mājas remontu un pārkārtot to, vai arī tikko esi ieguvusi jaunu mājokli un nezini, kā to iekārtot, šīs nodarbības Tev būs tieši laikā! Pabeidzot kursu, droši varēsi saukt sevi par savas mājas dizaineri!

Kursus vadīs “Radošās izaugsmes studijas” interjera dizainere Beatrise Lūse. 5 nodarbību laikā viņa piedāvā apgūt pamata zināšanas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi izveidotu oriģinālu savas istabas, dzīvokļa vai pat mājas interjeru un interesantus dekorus, neieguldot lielus naudas līdzekļus.

 

Praktisko nodarbību “PATI SAVAS MĀJAS DIZAINERE” plāns

1.nodarbība

Noskaidrosim, kas ir interjers, īsumā ieskatīsimies interjera dizaina vēsturē.  Apskatīsim, kāda ir funkcionāla un ergonomiska interjera nozīme mūsu ikdienā. Iepazīsimies ar jaunākajām tendencēm, modes ietekmi uz interjra dizainu. Krāsas un apdares materiāli telpā, to dažādība.

Praktiski – izveidosim sev patīkamo krāsu paleti. Pieskarsimies tēmai par krāsu psiholoģisko ietekmi.

2.nodarbība
Telpu plāns – plāna lasīšana, mērogi, grafiskie apzīmējumi. Grīdas, mēbeļu izvietojuma un griestu plāni. Kā rīkoties, ja vēlamies mainīt telpu plānojumu, izmaiņu saskaņošana.
Praktiski – rasēsim sava mājokļa plānu interjera projektam atbilstošā mērogā. Veidosim mēbeļu izvietojuma plāna variantu.

3.nodarbība
Runāsim par grīdas segumu risinājumiem, materiāliem, to atspoguļošanu plānā. Apskatīsim sienu apdares iespējas.
Praktiski – veidosim telpu funkcijām atbilstošu grīdas plānu. Grīdu, sienu detalizēti izklājumi, to rasēšana.

4.nodarbība
Griesti, to risinājumu dažādība interjerā. Apgaismes ķermeņu veidi, telpas funkcijām atbilstošs apgaismojums, tendences, materiāli un produkti.
Praktiski – veidosim griestu plānu, apgaismes ķermeņu izkārtojuma shēmu savā mājoklī atbilstoši telpu funkcijām un ergonomikas prasībām.

5.nodarbība
Telpas dekorēšana ikdienai un svētkiem. Aizkari, paklāji, drapērijas. Telpaugi, akvāriji, mākslas priekšmeti, to izvietošana, apgaismošana. Kā radīt un paredzēt vietu svētku noformējumiem, ģimenes foto galerijām, bērnu daiļradei.
Noslēgums

Bonuss: Kursu dalībniekiem iespējas iegādāties Latvijā ražotas lampas ar 10% atlaidi un dāvanu karte – 10 % atlaide mēbeļu un interjera aksesuāru izgatavošanai!

PRAKTISKĀS NODARBĪBAS “PATI SAVAS MĀJAS DIZAINERE”

KAD: Reizi nedēļā, pirmdienās no plkst. 18.30 līdz 21.30
Kursu sākums 3.jūnijā!

KUR: SievietesPasaule.lv telpās Skolas ielā 9-22

CIK MAKSĀ: Vienas nodarbības cena Ls 15 (cenā iekļauti arī nodarbībai nepieciešamie materiāli un kafijas pauze)

* Ir iespējams dalīt maksājumu trīs daļās

* Piesakoties kopā ar draudzeni, iegūsti 20% atlaidi jeb Ls 75 vietā maksā Ls 60.

* Piesakoties un samaksājot priekšapmaksu par visām nodarbībām uzreiz, iegūsti 20% atlaidi jeb Ls 75 vietā maksā Ls 60.

! Atlaides nesummējas

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā semināru ciklā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel.26369141 vai tel. 25990679

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu