Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Kinoterapija tavu attiecību sakārtošanai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

a esi nogurusi no pienākumiem, atbildības, izlikšanās…Ja vēlies atvadīties no grūtas pieredzes vai zaudējuma…Ja tev ir neatbildēti jautājumi par attiecībām ar sevi, viņu vai citiem…piešķir sev brīvu vakaru, lai piestātu „Labo Domu Pieturā”, kurā šoreiz darba instruments būs kino!

Trīs filmu fragmenti un trīs interesanti un vērtīgi pavadītas stundas par visu, kas uz sirds. Piesakies uz kinoterapijas nodarbību 25.jūlijā plkst. 18:00! Nodarbību vadīs “Labo domu pieturas” pārvērtējošā konsultante ELĪNA BRILA.

Kā notiek kinoterapija?
Kinoterapija notiek kā grupas nodarbība, kurā konsultants ar grupas dalībniekiem kopīgi noskatās filmu, multfilmu vai konkrētus sižetus, kuri ilustrē nodarbības tēmu – attiecības, zaudējumi, agresija, trauksmes sajūta, u.c.(šajā konkrētajā nodarbībā tēma būs – attiecības). Skatoties filmu dalībnieki projicē savu personīgo attieksmi, aktuālos notikumus, domas, sajūtas un rīcību. Ar rūpīgi izstrādātiem, uz izzināšanu un atrisinājumu vērstiem jautājumiem konsultants uzsāk diskusiju ar grupas dalībniekiem, kuri var izmantot filmā notiekošo kā metaforu notikumiem savā dzīvē. Nobeigumā konsultants velk paralēles filmā notiekošajam ar pašu klientu aktuālajām problēmām, ar pārvērtējošās konsultēšanas metodēm izzina to cēloni un kopīgi meklē iespēju radīt dinamiku šķietami nerisināmās dzīves situācijās. Līdz ar to ir viegli apgalvot, ka kino kā konsultēšanas instruments ir lielisks gadījumos, kad klients jūt vajadzību pēc uzvedinoša pamudinājuma paša problēmas atklāšanai. Plašāk par to, kas ir kinoterapija, vari izlasīt šajā rakstā>> Kinoterapija-kas tā ir un kā var palīdzēt?

Nodarbība ‘Kinoterapija tavu attiecību sakārtošanai’

KAD: 25.jūlijā plkst.18:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

DALĪBAS MAKSA: Ls 10
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 7 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā nodarbībā, jāpiesakās iepriekš rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Piesakies laicīgi! Vietu skaits nodarbībā ierobežots (maks. 8 cilvēki grupā)!

Atsauksmes
„Paldies par iespēju piedalīties! Tas bija kaut kas pavisam jauns, kā paskatīties uz savu dzīvi no citas puses. Ir lieliski satikties ar dāmām, kuru dzīves uzskati un pieredze ir bijusi pavisam citāda kā man. Pēc fragmenta no filmas „Maskava asarām netic” noskatīšanās, biju pārsteigta par citu dāmu aso reakciju uz tik, manuprāt, elementāru un saprotamu lietu. Pēc tam par to diskutējot, pārrunājot sajūtas, ļoti labi sapratu, kāpēc ir bijusi tāda reakcija. Tas palīdz iemācīties nenosodīt cilvēkus, jo katram ir savi iemesli.
Tieši pēc šī semināra uzzināju kāda sava drauga diez gan vētraino pagātni, ko, saprotams, pirmā brīdī domās cītīgi nosodīju- „kā nu tā var”, bet paņemot domu no semināra sevī teicu, ka ne vienmēr viss ir tā, kā mums šķiet. Dažas dienas vēlāk uzzināju šī drauga rūpīgi glabāto ģimenes noslēpumu un sapratu, ka tas ir bijis iemesls, kāpēc viņš tā dzīvojis, jo tas bija vienīgais veids, kā neredzēt un nejust.
Tas bija patiesi interesanti, ka uz domām par saviem pārdzīvojumiem var uzvedināt it kā vienkāršu filmu skatīšanās.”

Dalīties.

Atstāt Ziņu