Vārda dienu svin: Anna, Ance, Annija

Katru mēnesi pa vienai jaunai kleitai!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēstule iesūtīta akcijai “Uzplauksti pavasarim!”

Reizi pa reizei apmeklēju jūsu lapu-šķiet interesanti raksti,padomi,viedokļi…reiz pat piedalījos pasākumā “Dāmas rullē”-ļoti patika.
Arī šoreiz-palūkojos…patiesībā jau otro dienu “sēžu” netā un meklēju “pārmaiņas”. Zinu…no malas izklausīsies smieklīgi,bet…mana vēlme kļūt šogad sievišķīgākai un skaistākai ir stiprāka par visu. Ziemas laikā  pat iekrāju mazliet naudiņas, lai varētu pavasarī  “pucēties”.

Mazi solīši uz vēlamo mērķi jau ir-biju pie friziera/stilista, kas nogrieza man nebijušu griezumu….Kāds prieks! Nopirku jaunu skropstu tušu un pavasarīgu lūpu krāsu…lēnām mācos krāsoties ar jaunajām acu ēnām.
Ko meklēju netā? Kā pareizi to visu darīt un sakombinēt! Jo ne jau visiem gaumes izjūta dota no dabas-man tas ir pašai jāapgūst un jāiemācās.

Šogad esmu sev uzstādījusi arī mērķi-katru mēnesi nopirkt pa vienai kleitai, jo dikti tās patīk…bet tas nav viegli! Figūra it kā ļoti laba,bet ar vienu “bet”,kura dēļ nevaru atļauties standarti taisnās/šaurās kleitas, kuras ir vairumā veikalos. Dažreiz pat stundām pavadu veikalā mērot n-tās kleitas, lai saprastu-piestāv vai nepiestāv, gaumīgi vai bezgaumīgi…bieži ar telefona palīdzību safotogrāfēju un rādu draudzenēm-gribas dzirdēt viedokļus, jo bieži pavīd nepārliecinātība par sevi, kas attur no  vēlmes uzdrošināties ko jaunu…labi, ka man tas viss patīk un sagādā milzīgu prieku, jo savādāk būtu savu mērķi pavisam grūti sasniegt.

Cītīgi lasu un pētu  modes/stila žurnālus, skatos “Ievas pārvērtības” un ieklausos draudzeņu/pārdevēju padomos…protams, ļoti priecātos arī par profesionālu padomiem un ieteikumiem tieši man, bet ceru, ka arī pašas ieliktās pūles nesīs vēlamos rezultātus un pašai par sevi būs liels prieks.

Inese

Pieteikumu iesūtīšana dalībai akcijā “Uzplauksti pavasarim!” noslēgusies.

 

 

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu