Vārda dienu svin: Austris

Katrai dienai sava graha. Kā tas attiecas uz mūsu ikdienu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ad ir vajadzīga attiecīgās dienas pārvaldītāja labvēlība un varbūt ir kas svarīgs jādara, Lāsma izmanto šo mācību. Pirmssākumos, par to mācījusies no skolotāja Atmas (Aleksandrs Meredovs) jogas nometnēs Krimā, bet šobrīd viņas vēdisko zināšanu avots ir vīrs – viņš ir no Indijas un nāk no ģimenes, kurā vēdiskā kultūra ir ļoti dziļi iesakņojusies un ikdienā lietas tiek darītas saskaņā ar to.

Katrai dienai ir savs planetārais pārvaldnieks jeb graha.
Pirmdiena – Mēness (Chandra)
Otrdiena – Marss (Mangala)
Trešdiena – Merkūrs (Buddha)
Ceturtdiena – Jupiters (Guru)
Piektdiena – Venēra (Shukra)
Sestdiena – Saturns (Shani)
Svētdiena – Saule (Surya)

Katra no grahām pārvalda savu noteiktu jomu, tai ir savas īpašības. Tās arī pārvalda mūsu vēdiskās astroloģijas karti – planētas izvietojas noteiktās kombinācijās un mājās, kuras tad arī ietekmē to, kāda būs mūsu dzīve un mēs paši.

Ja cilvēks velk kādu noteiktas krāsas apģērbu par godu kādai grahai, to sauc par upaya. Tas ir viens no upājas veidiem, jo pastāv vairāki – noteiktas krāsas izmantošana, dārgakmeņa valkāšana, kas atbilst konkrētajai grahai, gavēnis noteiktajā dienā, darbības, kas raksturo konkrēto dienu, mantru skaitīšana grahai. Nu, piemēram, ja sieviete vēlas uzlabot savu Shukras stāvokli un attiecības ar to, viņa var sākt nēsāt rozā apģērbu, (Shukras krāsa), dimantus un kalnu kristālus (Shukras akmens un pusdārgakmens) un, piemēram, piektdienās gatavot saldumus no piena un cukura un dāvināt tos skaistām sievietēm (skaistums ir Shukras labvēlība; nevis gari, pieaudzēti mati, nagi, skropstas, bet tas dabīgais skaistums, kuru sieviete izstaro, papildināts ar rotām un skaistu apģērbu).

Vēdiskais variants

Mūsdienu variants

Shukra pārvalda visas lietas, kas saistītas ar komfortu, baudām, luksusu. Piena saldumi, skaistas rotas, skaists apģērbs, patīkamas masāžas ar, piemēram, kokosriekstu eļļu, ziedu smaržas…
Ziedi un gleznas, kas sevī iemieso pārticību.

Noteikti Nē:

Noteikti Jā:

Tīrība, kā fiziskā, tā domās un runā (nerunāt rupjības un teikt patiesību).
Ja cilvēkam astroloģiski kartē Shukra ir sliktā pozīcijā, skatoties kuru jomu tā aspektē, viņam var būt dažādas problēmas – slikti dzīves apstākļi, komforta trūkums, naudas nepietiekamība, seksuāla rakstura problēmas, var būt kādas atkarības. Tās ir lietas, ko cilvēks līdz galam kontrolēt nevar. Bet ir lietas, kuras pilnīgi normālam cilvēkam vienkārši ir dēļ slikta Shukras aspekta un viņš pilnīgi normāli ar viņām sadzīvo.

Ja sievietei Shukras aspekts ir labs, viņa būs skaisti veidota, ar maigu balsi, vienmēr tīra, smaržīga, saposusies un centīsies māju uzturēt kārtībā. Būs valdzinoša un tāda, kurai blakus esot, vienkārši gribās atsēsties dīvānā un iegrimt ar viņu ilgās, relaksējošās sarunās (tas attiecas arī uz citām sievietēm, jo Shukras relaksējošā baudas enerģija ļoti pievelk visus).
Ja sievietei Shukra ir ne tik labā stāvoklī, viņa iespējams būs ģērbusies tumšās, ļoti vienkāršās drēbēs, bez bantītēm un rišiņām, bez kosmētikas, bez rotām.
Ja dominē kāda cita graha, piemēram, Mangala, viņa būs strikta un valdonīga. Šie abi aspekti izteikti atklājas filmā “Dienesta romāns”. Sieviete sievietei šo enerģiju ir spējīga “aizdot” un “iemācīt”. Un, ja sieviete pie tā strādā, viņa var uzlabot šo aspektu un tad arī citas jomas dzīvē iet uz augšu (tieši tā, kā filmā:) )

Neviena graha nav svarīgāka vai mazāk svarīga par citām. Katras aspekts cilvēkam dzīvē ir ļoti svarīgs. Shukra un Chandra vienkārši ir tuvākas sievietēm (Chandra pārvalda mātes aspektu, rūpes, psiholoģiju, ūdens stihijas utt.)

Krāsas:
Chandra – balta
Mangala – spilgti sarkana un aizsargkrāsa
Buddha – lapu (zāles, skuju) zaļā
Guru – saulaini dzeltena
Shukra – rozā
Shani – tumši zilā, arī melna
Surya – marūns (tumšāk sarkana)

Dalīties.

Atstāt Ziņu