Vārda dienu svin: Brigita, Indra, Indars, Indris

Kas un kur notiks par godu Sieviešu dienai?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv apkopo pasākumus, kas veltīti Sieviešu dienai un kur mūs- daiļā dzimuma pārstāves- sagaidīs ar dažādiem pārsteigumiem un dāvaniņām.


inamon sievietes sagaidīs ar tulpēm un īpaši zemām cenām
8.martā, kinoteātris „Cinamon” iepriecina sievietes, dāvājot kino biļetēm īpašu cenu – tikai 2 Ls un romantiskās komēdijas „Garais gads” īpašo seansu vēl pirms oficiālās pirmizrādes.Turklāt neizpaliks šajā dienā tik gaidītie ziedi. Katru kinoteātra apmeklētāju iepriecinās izskatīgie „Dressmann” puiši, pasniedzot tulpes. Vairāk informācijas- cinamon.lv

Parex Plaza arī sola pārsteigumus, 1188 dāvā bezmaksas biļetes
Starptautiskajā sieviešu dienā, Parex Plaza aicina iepriecināt mīļotās sievietes ar filmas Garais gads pirmizrādes apmeklējumu. Filmas pirmizrādes apmeklētājas gaida dažādi patīkami pārsteigumi. 
Uzziņu dienests 1188 piedāvā iespēja bezmaksas iegūt biļetes uz komēdiju Garais gads. Pieteikties uz 1188 piedāvāto pirmizrādi ir iespējams no 3. marta līdz pat 7.martam, sūtot bezmaksas īsziņu ar kodu TULPE uz numuru 1188. Visas iesūtītās īsziņas piedalīsies izlozē un 60 laimīgie saņems biļetes divām personām uz īpašo 8.marta kino seansu. Biļešu ieguvējus paziņos 7. martā, kad izlozes uzvarētāji saņems īsziņu ar informāciju kā saņemt biļetes.

Kalnciema ielā notiks Sieviešu dienas tirdziņš
Kalnciema ielas koka rekonstruētajā kvartālā pie Kalnciema ielas 35 sestdien, 6. martā no plkst. 11.00 -16.00 notiks Starptautiskajai Sieviešu dienai veltīts gadatirdziņš.

Tirdziņa organizatori ir parūpējušies, lai visiem apmeklētājiem būtu jauki un interesanti. Dienas gaitā bērni varēs piedalīties radošajā darbnīcā, kur mācīsies gatavot māmiņām papīra puķes, griezties krāsainā karuselī un cienāties ar našķiem no Mārtiņa Rītiņa. Pieaugušie tirdziņā atradīs interesantas “dāvanas”, ko gatavojuši vietējie amatnieki un rotkaļi – stikla darinājumus, dizaina priekšmetus, rotas un citas lietas sadzīves rotāšanai.

Vīrieši šeit varēs iegādāties visdažādākos ziedus un dāvanas savām lielajām un mazajām dāmām. Mārtiņš Rītiņš kopā ar savu pavāru komandu no restorāna “Vincents” uz vietas gatavos gardus un veselīgus jēra burgerus un vārīs svaigu ozolzīļu kafiju. Skanēs mūzika, degs uguns un valdīs līksma noskaņa.

Spice atklās sieviešu skaistuma un mūžīgās jaunības noslēpumus
Sestdien, 6. martā,daiļā dzimuma pārstāves tiek aicinātas uz t/c Spice, kur par godu Sieviešu dienai, norisināsies Kolonna Make-up festivāls, būs iespēja iegūt bezmaksas ķermeņa estētikas speciālistu un plastisko ķirurgu konsultācijas.

Gada balvas pasniegšana sievietei-līderei
Starptautiskās Sieviešu dienas svinības un Sieviešu tiesību institūta Gada balvas pasniegšana sievietei – līderei, kura veicinājusi citu sieviešu iekļaušanos sabiedriskajā dzīvē 2009. gadā, notiks š.g. 6. martā Pededzes Tautas Namā, Pededzē, Alūksnes novadā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00.
Starptautiskās Sieviešu dienas 100. gadadienas atzīmēšana un Sieviešu tiesību institūta Gada balvas pasniegšanai veltīta pieņemšana, kurā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, notiks š.g. 8. martā plkst. 10.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Uz to arī aicinātas visas Gada balvas kandidātes un NVO līderes.

Sieviešu dienas rallijs
6. martā modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” notiks „Sieviešu dienas rallijs 2010″, kuru organizē biedrība „Par stipru Latviju”.
Rallijam sapulcēšanās sākas jau no 8.00 pie modes un izklaides centra „Rīga Plaza”, kur katra komanda saņems karti un norādes par nākamo kontrolpunktu. Rīga Plaza dalībniecēm organizē atsevišķu orientēšanās distanci pa veikaliem.
Jautrāku šo dienu ar mūziku un dejām paradīs Ufo un draugi, savu spēku demonstrēs Agris Kazeļņiks, mākslu Mārtiņš Skujenieks. No 18.00 Jaunpils pilī sākas Filipetti Sieviešu Rallija 2010 afterparty, kur sirdis sildīs Viktors L. ar zaķiem, prātus priecēs Kazs Upacieris, bet līksmus darīs Filipetti. Apbalvošana – 20.00. Balle – līdz pat rītam. Vairāk var izlasīt šeit- Filipetti sieviešu rallijs 

Galerijā Centrs līs dāvanu lietus
8. martā Galerija Centrs saviem klientiem būs sarūpējusi īpašus pārsteigumus jeb ”Dāvanu lietu”. Visas dienas garumā no plkst. 10:00 līdz 20:00 tirdzniecības centra apmeklētāji varēs tikt pie vairāk kā 2000 dāvaniņām. “Dāvanu lietus” 8. martā būs Galerija Centrs pavasara un vasaras modes 2010 atklāšanas svētki, un, kā jau svētkos ierasts –  neiztikt arī bez dāvanām.

Austras Pumpures dienas Rīgā
6. martā pulksten 17 visi tiek aicināti uz komponista Imanta Kalniņa un Austrasbērnu dziesmu programmu. Koncerta skanēs Imanta Kalniņa dziesmu zelta repertuārs ar latviešu dzejnieku Imanta Ziedoņa, Māra Čaklā, Knuta Skujenieka, Jura Helda, Viktora Kalniņa, Olafa Gūtmaņa vārdiem. Kopā ar Austru Pumpuri savas dziesmas dziedās arī Austrasbērni: Ziedonis Stutiņš, Uldis Ozols, Andris Mičulis, Inga Andersone, Neils Martuzāns, Kristaps Sudmalis un daudzi citi. Būs gan klausāmas, gan kopā dziedamas dziesmas. Pēc koncerta ap pulksten 20 sadziedāšanās ar Austru Pumpuri turpināsies folkklubā „ALA”, kur kopīgi dziedāsim Imanta Kalniņa, Austrasbērnu un latviešu tautas dziesmas.

7. martā pulksten 12 Austra Pumpure uz koncertu Mākslas darbinieku namā aicina mazos klausītājus, kuri līdzi drīkst ņemt arī vecākus, skanēs „Mīļdziesmiņa”, katram sava un mums kopīga. Koncertā uzstāsies Austrasbērni – bērnu dziesmu autori – Arnis Miltiņš, Silvija Silava un Agita Kaužēna. Skanēs gan dziesmas mazajiem, gan lielajiem dziedamas.

Biļetes uz koncertiem iepriekšpārdošanā var iegādāties Mākslas darbinieku namā un Biļešu Servisa tirdzniecības vietās. Pasākumu vietās būs iespēja iegādāties „Austras dziesmu burtnīcas.”

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu