Vārda dienu svin: Ilma, Skaidris

Kas tas tāds sausais šampūns? Izmēģini!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai zināji, ka pie tīriem matiem var tikt arī bez to slapināšanas ūdenī? Tieši tā, ir pieejami, tā saucamie, sausie šampūni, ko atliek tikai uzsmidzināt vai uzbirdināt uz galvas, lai mati atkal būtu tīri un viegli. Nevari iedomāties, kā tas var būt iespējams?

SievietesPasaule.lv un L’oreal Baltic piedāvā Tev lielisku iespēju būt vienai no 8 portāla lasītājām, kuras iegūs iespēju testēt Matrix Design Pulse sērijas sauso šampūnu Clean Remix.

Clean Remix ir tūlītējas iedarbības izsmidzināms līdzeklis, kas absorbē matu taukaino spīdumu, paceļ tos pie saknēm un atsvaidzina to kopējo izskatu. Tas nodrošina lielisku matu sakārtojumu bez matu mazgāšanas, neatstājot uz tiem arī nekādus nosēdumus. Clean Remix sauso šampūnu–aerosolu pirms lietošanas ir labi jāsakrata un tad jāuzsmidzina uz sausiem matiem. Papildus var matus sabužināt ar pirkstiem vai izķemmēt. Tas arī viss!

Clean Remix sauso šampūnu var iegādāties skaistumkopšanas salonos, frizētavās un profesionālajos veikalos. 153 ml tilpuma flakona cena ir Ls 6,20.

 

Kas jādara, lai iegūtu iespēju izmēģināt šo sauso šampūnu?
Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Sausā šampūna tests”. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit!
Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!

Tavu pieteikumu gaidīsim no 16. līdz 22.aprīlim (ieskaitot). Astoņas Clean Remix ieguvējas paziņosim 25.aprīlī, bet jau pēc kāda laika publicēsim viņu vērtējumu par šo līdzekli.

 

Sūti pieteikumu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu