Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Kas ir tas, ko vēlies sasniegt slaidā vidukļa medībās?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

r pagājušas nepilnas divas nedēļas kopš sākusies tievēšanas akcija „Slaidā vidukļa medības”. Patiess prieks par Birutu, Elitu un Annu, kuras jau akcijas pirmajās dienās pieņēma šo izaicinājumu un to veiksmīgi turpina.  

Taču daudzkārt, daudzkārt vairāk – statistika liecina, ka Slaidā vidukļa medību ieraksti lasīti jau teju 3000 reižu – ir dāmu, kuras aktīvi „medī” un seko līdzi akcijai neklātienē. Tas, uz ko vēlamies mudināt – sāciet arī jūs rakstīt savu tievēšanas maratona dienasgrāmatu pie mums SievietesPasaulē! Tā palīdzēs pašām piefiksēt un izlādēt emocijas, saprast un nodefinēt tievēšanas mērķus, kā arī pastāstīt par savām tievēšanas pieejām un uzzināt citu sieviešu pieredzi un viedokļus. Un, protams, atalgosim jūs ar lieliskām dāvanām, jo mēs zinām, ka procesā, kura laikā no kaut kā atsakāmies vai uz kaut ko sevi piespiežam, apbalvošana un „mazie ikdienas svētki” ir vairāk kā vēlami.

Ja gribi piedalīties – viss, kas tev jāzina, lasāms šeit.

Bet nu par šīs nedēļas uzdevumu! 

Ja jau tievēšanas projekts, tad skaidrs – jāzaudē centimetri viduklī, gurnos utt. Tomēr, kā mēs zinām, jo konkrētāk formulēsim mērķi, jo labāks būs rezultāts. Tieši tāpēc šonedēļ esošās un arī jaunās dalībnieces (!) aicinām uzrakstīt par savu mērķi, ko vēlaties ar šī medību projekta palīdzību sasniegt. Vai tā ir noteiktu centimetru zaudēšana līdz noteiktam datumam? Vai arī tā ir iespēja bez piepūles aizpogāt savas iemīļotās bikses? Par vienu izmēru mazāks apģērbs? Vai varbūt auguma forma kā kāzu dienā? Redziet, cik dažādi un individuāli mēs katra varam izmērīt sasniegto. Kas ir tas, uz ko tiecies Tu? Un vēl svarīgāk – kā Tu plāno to panākt? (kāds ir Tavs plāns, medību ieroči ar kādiem šo mērķi īsteno)

Raksti blogu un jau nākamnedēļ interesantāko ierakstu autores saņems iespēju apmeklēt SPA procedūra ar Zeiļu ezera dūņu aplikācijām veselības un skaistumkopšanas centrā „SPA Debess. Kā norāda centra pārstāve Liene Strode, šī procedūra noteikti veicinās slaida vidukļa iegūšanu un jau iegūto rezultātu nostiprināšanu.

SPA procedūra ar dūņu aplikācijām ir ekoloģiska un tās laikā tiek izmantoti tikai Latvijas produkti – Zeiļu ezerā iegūtās dūņas. Dūņas uzlabo arteriālo asinsriti, kas nozīmē, ka organisma audi un šūnas saņem vairāk skābekļa un barības vielu, uzlabojas limfas attece. Dūņu aplikācijas tiek liktas visam ķermenim un procedūras rezultātā tiek:

– veicināts ādas elastīgums un samazinātas celulīta pazīmes;
– ārstēti ādas iekaisumi, pūtes, psoriāze un ekzēma;
– uzlabota ādas hidrācija;
– uzlabot asinsrite, samazinot locītavu un muskuļu sāpes;
– aizkavēti dabīgie novecošanās procesi

Procedūrā ietilpst ķermeņa pīlings, dūņu aplikācija visam ķermenim ar Zeiļu ezera dūņām, ķemeņa masāža. Procedūras ilgums ir 90 min. Procedūras cena – 65 EUR.
Salonā var iegādāties arī Zeiļu ezera dūņas un zilo mālu mājas spa kūrēm.

Vairāk: www.spadebess.lv

 

Kā solīts, arī mūsu redakcija gādā arvien jaunus un interesantus rakstus par tēmām, kas var būt aktuālas tievēšanas procesā. Šonedēļ īpaši vēlamies izcelt rakstu par 4 populārāko uztura virzienu skatījumu uz četrām pārtikas produktu grupām – piena produktiem, gaļu, dārzeņiem un graudaugiem. 

PĒTĀM: TIK DAŽĀDIE ĒŠANAS LIKUMI

Pārskatāms salīdzinājums par populārākajiem uztura zinātnes virzieniem: klasisko uztura zinātni, ājūrvēdu, PH diētu un makrobiotiku.

 

 

 

 

ILGI NEDOMĀ – PIEVIENOJIES!
ŠODIEN IR TĀ RĪTDIENA, UZ KURU PARASTI ATLIEC SAVU APŅEMŠANOS ĪSTENOŠANU!

Dalīties.

Atstāt Ziņu