Vārda dienu svin: Ignats, Virgīnija

Kas ir Labo Domu Pietura?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kas ir Labo Domu Pietura? Tā ir vieta, kur ar pārvērtējošās konsultēšanas metodes palīdzību rast atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem par savu personību, attieksmi, pieredzi, attiecībām un mērķiem. Vieta, kur vari atstāt aizliegumus, stereotipus un to radītās grūtības. Vieta, kur Tava problēma tiek uzklausīta, nosaukta vārdā, pieņemta un risināta.

Priecājos darīt Tev zināmu, ka ar „ Labo Domu Pieturu” es, Elīna Neilande, uzsāku individuālo praksi pārvērtējošajā konsultēšanā, lai turpinātu ceļu praktiskajā psiholoģijā ar individuālajām un pāru konsultācijām, smilšu spēļu terapiju, kinoterapiju, atbalsta un interešu grupām, u.c.  

Kas ir pārvērtējošā konsultēšana (PK)?
PK ir Amerikā 60. gados psihoterapeitu Hārvija Džekinsa un Džona Herona radīta mācība, kas sevī ietver pašpalīdzību un savstarpējo atbalstu. Šī ir alternatīva un efektīva metode, kā tikt galā ar stresu, bērnībā saņemtajiem aizliegumiem, vēstījumiem un stereotipiem. Vai Tevi kādreiz nomāc domas, ka neesi pietiekami laba,  skaista, gudra? Vai esi domājusi, kāpēc tā jūties? Vai vēlies to atrisināt un justies brīva?

Ko tā māca?

PK konsultants individuālajā konsultācijā vai grupu terapijā sniedz atbalstu, lai klients strādātu ar savām emocijām, kas ir bijušas ignorētas, tātad palikušas neizlādētas un atgādina par sevi ikdienā. Kopš agras bērnības mums tiek mācīts apvaldīt savas emocijas un kontrolēt tās. Mums tiek mācīts, kā VAJAG – kā labāk darīt, pareizāk domāt un just. Mums netiek dota IZVĒLE – patstāvīgi just, domāt un darīt, lai tiktu galā ar savām emocijām, mēs esam it kā iesprūduši tajās. Tieši emocijas, kas vitāli nosaka mūsu uzvedību un pieeju ikdienas dzīvei, tiek ignorētas.

PK skar šīs novārtā atstātās sfēras, atzīstot emocionālo audzināšanu, kā arī aplūkojot metodes, kas pielietojamas, lai apmierinātu mūsu emocionālās vajadzības, kas kopā ir kā svarīgs papildinājums pilnvērtīgai dzīvei. Kopā ar zinošu konsultantu Tu vari izzināt sevi, pieņemt citus un pats sevi, atbrīvoties no neizlādētām emocijām un justies BRĪVA.

Kā tas notiek?
Lai iedrošinātu Tevi atzīt grūtību, nosaukt to vārdā un nepieciešamību ar to strādāt, piedāvāju atšķirīgas metodes:

–          Individuālā konsultācija (2 h)

–          Individuālā konsultācija ar smilšu spēļu terapiju (2 h)

–          Smilšu spēļu terapija grupas darbā (3-4 h)

–          Individuālā konsultācija ar sapņu terapiju (2 h)

–          Sapņu terapija grupas darbā (3-4 h)

–          Kinoterapija grupas darbā (3-4 h)

 

Labo Domu Pietura
Kad esi apmaldījusies draudzeņu padomos, sieviešu žurnālu lozungos un mammas dotajos vēstījumos par to, kā „jābūt”, piestāj Labo Domu Pieturā. Iekārtojies ērti, ļauj domai plūst brīvi un netraucēti, sajūti bezierunu pieņemšanu un patiesu atbalstu, ko var sniegt pārvērtējošā konsultēšana un Tavs konsultants. Vien notici, ka jebkurš labirints, pat vissarežģītākais, ir pieveicams!

Detalizētu informāciju par pārvērtējošās konsultēšanas praksi aicinu apskatīt mājas lapā www.labodomupietura.lv vai sekot www.draugiem.lv/labodomupietura, kur Tev ir iespēja pirmajai izlasīt jaunākos rakstus un aicinājumus dalībai intriģējošos semināros.

Sūti jautājumu vai piesakies konsultācijai

elina@labodomupietura.lv vai zvanot uz tālruni +371 29467274.

 

Uz tikšanos,

Elīna Neilande
Labo Domu Pietura
pārvērtējošais konsultants

Dalīties.

Atstāt Ziņu