Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Kas būs nākošais?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Laikam jau vajadzēja virsrakstot skaidri un gaiši – sačakarēta diena. Tas vārds “sačakarēts” gan nav tāds īsti literārs un man nekad nav paticis. Teikt, ka diena samaitāta, sabojāta? Zapti tak vārīju. Pirmoreiz mūžā no bumbieriem. Baigi lēni to tīrīšana veicās, ar visiem puvekļiem pat priekš citiem nevārītu. Maz arī iznāca. Bet zapte ir. Zaptsvārīšanu nemaz nebūtu uzsākusi, ja kādas trīs minūtes pirms iziešanas uz vilcienu, neiezvanītos tālrunis – nebrauc, mēs tev nevaram aizbraukt pakaļ, vīram strādnieki ko salaiduši dēlī, bet objekts rīt jānodod, viņš jau aizbrauca, tu vari braukt rītvakar. Tā arī bija tā dienas sačakarēšana. Kas ir viena diena? Sīkums. Un man jau sen jāpierod – ja visa dzīve sačakarēta, tad diena ir milzīgs sīkums. Tikai – kur mēs esam? Ja jauniem cilvēkiem brīvdienā jābrauc uz darbu, jo citi čakarējas? Kur esam, kur ejam? Uz nekurieni brašā solī. Man pagātne bija, bet jaunajiem ir šodiena un rītdiena. Jau sačakarētas.
   Vakar vakarā pūta tāds vējš, ka gandrīz visi bumbieri jau zemē. Šorīt līst lietus. Rīt snigs? Mēs savā prātā varam izdomāt, ka darīsim to un to, bet kāds no malas pienāk un saka – dari tā. Sačakarē iepriekš nolemto.

Dalīties.

3 komentāru

  1. Laikam jau labākās šādā reizē uztvert to, ka esi ieguvusi pilnīgi brīvu dienu un vari izdarīt to, kam citās nesačakarētajās dienās tāpat nesanāca laika! 🙂

  2. pankūciņa on

    Viss ir tieši tā kā mēs to gribam! Ja Tu gribi, lai Tava diena būtu sabojāta, tad tā tāda būs! Domām ir spēks un Tevī ir spēks! Tu pati esi savas laimes kalēja. Katru sačakarēto mirkli mēs varam mēģināt pataisīt baltāku!

  3. Vienkarsi jābūt elastīgiem un kad plāni mainās, jāmainās tiem līdzi, un jādomā, ka viss kas notiek, notiek uz labu 🙂

Atstāt Ziņu