Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Karaliskais mazulis ir klāt!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

āpat kā visi cītīgi sekoja līdzi Ketrīnas un Viljama kāzām, tāpat visa Lielbritānija un pasaule, cītīgi sekoja līdzi karaliskā mazuļa nākšanai pasaulē. Nu tas ir noticis.

Pastiprinātā uzmanība Keitai grūtniecības laikā tika pievērsta ne tikai tāpēc, ka gaidāms karaliskais mazulis, bet, arī viņas stila dēļ. Keita tika atzīta par vienu no vislabāk ģērbtajām grūtniecēm pasaulē. Arī jau pirms tam viņa tika slavināta par savu izsmalcināto stilu un gaumes izjūtu. Redz, bērniņa gaidīšana neko nemainīja.

Ketrīna Elizabete Midltone dzimusi 1982. gada 9. janvārī. Savu nākamo vīru – princi Viljamu – viņa satika St. Andrews universitātē.
Keita un Viljams apprecējās 2011. gada 29. aprīlī.

Apvienotās Karalistes prinča Viljama sieva, Kembridžas hercogiene Ketrīna 2013. gada, 22. jūlijā, plkst  16.24 pēc Lielbritānijas laika laidusi pasaulē gandrīz 3800 gramus smagu zēnu.


Šeit neliels ieskats, kāda tas izskatījās Ketrīna – gaumīgā māmiņa, visu grūtniecības laiku.

7. un 8. nedēļa – nu jau visa pasaule zina, ka Keita gaida pirmdzimto un sākas pastiprināta uzmanības pievēršana.

 

10.- 19. nedēļaKeita apmeklē dažādus publiskus pasākumus

   

20.- 22. nedēļa – Keita, sev raksturīgajos mētelīšos

   

23. -25. nedēļa

   

27.-30. nedēļa – nu jau redzam arī ‘vēderu’

32.-35. nedēļa

Jūnija vidū, pēdējās reizes pirms dzemdībām, kad Keita parādās publiskos pasākumos

 

Un te jau pēc dzemdībām, jaunie vecāki kopā ar mazuli!

 

Sveicam jaunos vecākus!

Dalīties.

2 komentāru

  1. Visur jau bildes publicētas dodoties mājās no slimnicas. Karaliskus bērniņus laikam neslēpj, īpaši ja viņa dzimšanu gaidīja visa pasaule 🙂

  2. arī mamma on

    Patiesi apbrīnoju Ketrīnu Midltoni – viņa tik smaidīga, ieturēta karaliskajā stilā, uz papēžiem jau nepilnu diennakti pēc dzemdībām iziet atrādīt mazuli. Atceros, ka man vēl divas dienas pēc dzemdībām, pieceļoties no gultas reiba galva un būtu grūtības noiet taisni, bet viņa jau uz papēžiem! Bravo – cerams, ka nebija sev jādara pāri, lai spertu šādu soli!

Atstāt Ziņu