Vārda dienu svin: Monika, Zilgma, Zilga

Kāpēc vīrietis orāli neapmierina?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāpēc vīrietis orāli neapmierina?

Mēģinot rast atbildi interneta vietnēs par to, kāpec vīrietis nesniedz orālo samīļošanu sievietei, saskāros ar to, ka nekur tas netiek detalizēti apspriests. Tiek piedāvātas pretējas tēmas-kāpēc sievietes to nedara/kāpēc vīrietim tas ir ļoti būtiski, utml.
Vai tiešām esmu vienīgā, kas saskārusies ar šo problēmu?
Izskatās, ka joprojām vienlīdzība sieviešu un vīriešu attiecībās spēcīgi pieklibo gan sadzīvē, gan gultā.
Līdz šim šķita, ka mani nekas vairs gultā ar vīrieti nepārsteigs, bet šobrīd esmu kā ar aukstu ūdeni aplieta. Viņš atsakās mani samīļot orāli. Vai tas mūsdienās ir iedomājams un pieņemams??? Vīrietis sagaida no manis gan aktīvo lomu mīlēšanās laikā, gan daudzu viņa erotisko fantāziju piepildījumu. Viņa pamatvēlmes vienmēr saistās ap to, kā es viņam sniedzu brīnišķīgu orālo seksu, un viņš par manu sniegumu vienmēr ir ļoti gandarīts.
Tajā pat laikā, kāda ir viņa loma šajā dzīves spēlē?Baudas guvējs!
Pusgada tikšanās laikā viņs ne reizi nav pat pamēģinājis ar lūpām samīļot mani tur, lai gan vairākkārtēji esmu gan sākumā netieši, gan šobrīd jau tieši izteikusi viņam savas kvēlās vēlmes. Tiko viņš izteica skaidru NĒ.
Vai šāds vīrietis ir egoisma pārpilns, vai viņam šajā nav pieredzes, vai tieši pretēji-rūgta pieredze? Vai Jums kādreiz ir gadījusies šāda negatīva situācija? Man tā ir pirmo reiz…līdz šim visi vīrieši paši tiekušies pēc manis samīļošanas orāli. Vai tiešām šis 30 gadus vecais, simpātiskais vīrietis ar lielisku humora izjūtu un augsto pašnovērtējumu nekad nav to darījis?
Jā, sekss kopumā ar šo vīrieti ir kaislīgs un labs, bet šīs būtiskās nianses dēļ grūti iedomāties attiecības ilgtermiņā.
Kā lai izprot iemeslu un kā lai nonākam līdz abpusējai, maksimālai baudai?
Dalīties.

Atstāt Ziņu