Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Kāpēc rodas aukstumpumpas un stomatīts?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Cik nepatīkami… Sāpīgi un neērti,”- tā tu, visticamāk, nodomā, kad kārtējo reizi mutē ieperinājies riebīgais stomatīts vai uz lūpas nobriedusi dedzinoša aukstumpumpa. Ja cīņa pret šīm abām kaitēm liekas nekad neuzvarama, laiks palūkot, kā šo slimību rašanos skaidro ezotēriķi.

„Mutes dobuma slimības liecina par to, ka tu pret kādu izturies ar aizspriedumiem. Tavā zemapziņā apslēpti indīgi un dzēlīgi vārdi, apvainojumi, un tavas lūpas un mute to aiztur. Iespējams, zemapziņā uzkrājušās rūgtas un niknas domas, kas paliek neizteiktas,” – raksta psihoterapeits un homeopāts Valērijs Siņeļņikovs.

Dziedniece Līza Burbo norāda, ka jebkura infekcija liecina par trauslumu, vājumu tajā dzīves sfērā, kas saistīta ar cietušo organisma vietu. Un stomatīta, kā arī aukstumpumpas gadījumā tā ir mute. Mute simbolizē jaunu ideju, domu uztveršanu.

Visbiežāk infekcija iekļūstot tā cilvēka organismā, kurš pārāk sāpīgi reaģē uz sev nepatīkamām domām, vārdiem un citu cilvēku rīcību. Viņš nejūt savu spēku un nevar pašapliecināties.  Infekcija viegli ieperinās arī pesimistā, jo tāds cilvēks parasti necīnās pretī.

Ko darīt? „Tu nedrīksti ļaut citiem izrādīt agresiju, attiecībā pret sevi.Tieši tavas bailes no agresijas, pievelk pie tevis cilvēkus un situācijas, kuras tev liekās agresīvas. Visdrīzāk, tas, kas tev liekās agresīvs, “agresoram” liekās pilnīgi normāls veids rīcībai un domām,”- iesaka L.Burbo. „Tev nepieciešams atjaunot kontaktu ar savu iekšējo spēku. Pārstāj izrādīt piekāpību, vājumu un trauslumu, cerībā, ka ar to panāksi uzmanību vai mīlestību. Tu esi daudzkārt stiprāka, kā tev šķiet.”

Avoti: Līza Burbo ‘Tavs ķermenis tev saka- Mīli sevi!’ / Твое тело говорит «Люби себя!» un Valērijs Siņeļņikovs „Izproti savu slimību

Dalīties.

Atstāt Ziņu