Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Kāpēc apmeklēt sarunvalodas kursus?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Daudziem no mums viena no lielākajām problēmām ir sarunvalodas atraisīšana un spēja sazināties ar apkārtējiem svešvalodā, bet tieši to mēs visvairāk kārojam iegūt – spēju brīvi komunicēt ar ārzemniekiem gan darba, gan ikdienas situācijās. Mūsdienu kursu klāsts ir ļoti plašs, taču daudzi cilvēki paši nespēj izšķirties, kas tieši viņiem būtu nepieciešams – vispārējs kurss, kurš sevī ietver visu prasmju attīstīšanu vai sarunvalodas kurss, kur visa uzmanība tiek veltīta tam, lai “piespiestu” Jūs runāt. Mūsu, mācību centra “BaltImage”, ieteikums būtu izvēlēties abus – mēs iesakām iesākt mācības ar sarunvalodas kursu, kurš sniegs Jums atspēriena punktu valodas apguvē un tad turpināt mācības lēnām un dziļi pētot un apgūstot visu jauno.

Izvēloties mācību sākumā apmeklēt sarunvalodas kursus, noteikti nevajadzētu domāt, ka ar to valodas mācīšanās procesam būs pielikts punkts. Sarunvalodas kursa galvenā ideja nav – īsā laika posmā iemācīt Jūs runāt tā, lai nekas vairs nebūs jādara, tas vienkārši diemžēl nav iespējams, lai cik ļoti mēs to gribētu! 😉 Šī kursa ideja ir pavisam savādāka. Īss, intensīvs sarunvalodas kurss ir ļoti labs pamats, stimuls un atspēriena punkts, lai uzsāktu pamatīgu valodas apguvi un diezgan ātrā laika posmā spētu pamanīt izaugsmi un rezultātus valodas lietojumā.

Tīram sarunvalodas kursam noteikti nevajadzētu būt garam. Ideālākais variants būtu, ja šis kurss būtu īss, bet intensīvs, lai īsā laika posmā Jūs spētu iegūt pēc iespējas vairāk kaut kā jauna, jaunas informācijas un it īpaši iegūtu daudz jaunu vārdu un frāžu savā vārdu krājumā un iegūtu pārliecību par savu spēju runāt. Nav jāuztraucas par to, ka Jūs nespējat šos vārdus uzreiz apgūt un atcerēties, tie noteikti pie Jums “atnāks” vēlāk. Turklāt, ļoti svarīgi pēc šāda sarunvalodas kursa vai paralēli tam, ja ir pietiekoši daudz gribasspēka, laika un iespējas, turpināt mācības kompleksajā (vispārējā) kursā – kurš var būt koncentrēts uz darba, gan atpūtas sfērām – padziļināti un šoreiz lēnām iziet vēlreiz cauri visam, kas tika apgūts sarunvalodas kursa laikā, tikai tagad jau koncentrējot uzmanību gan uz gramatiku, gan vārdu krājumu, rakstīšanu, lasīšanu, utt.

Atrašanās starp cilvēkiem, kuriem ir tādas pašas valodas problēmas un valodas zināšanas palīdz mums atraisīties un spēt vieglāk uzsākt sarunas, paši taču zinām, ka vienmēr ir vieglāk sazināties ar to, kas zina valodu tādā pat līmenī kā mēs nevis dzimto valodas pārstāvi. Tāpēc sākumā ir jāiemācās runāt ar līdzvērtīgu sarunu biedru (protams pareizā veidā, ieklausoties pasniedzēju labojumos un ieteikumos valodas lietojumā) un tad pakāpeniski slodzi kāpināt. Svarīgi ir arī, lai sarunvalodas kursu grupas nebūtu lielas – mūsu ieteikums maksimāli 6 cilvēki, tā katram būs iespēja izrunāties no sirds, visi jutīsies komfortabli un katra nodarbība nesīs augļus.

Mācības sarunvalodas kursa ietvaros tiek balstītas uz spēļu, dialogu, monologu un diskusiju pamata. Pasniedzējs ar dažādu uzdevumu palīdzību veicina, lai Jūs runātu. Papildus, sarunvalodas kursā nereti tiek izmantoti arī klausāmie uzdevumi, jo tas ko mēs dzirdām bieži ir saistīts ar to, ko mēs sakām. Tāpēc daži no uzdevumiem tiek bāzēti uz klausāmouzdevumu pamata.

Turklāt, ar smaidošiem un pretimnākošiem pasniedzējiem šis process ir arī ļoti foršs, jautrs un patīkams. Ja kāds kādreiz Jums ir radījis nepatiku pret valodas mācīšanos un apguvi, tad mēs esam gatavi ar to cīnīties un parādīt Jums, ka valodas apguve var būt jautra, interesanta un patīkama! 🙂

Tāpēc mēs Jūs aicinām un Jūs būsiet mīļi gaidīti uz angļu sarunvalodas kursiem mācību centrā “BaltImage”. Sīkāk par tuvākajiem kursiem –

Kādam līmenim? – iesācējiem ar minimālām zināšanām (Elementary) vai vidējam līmenim (Pre – Intermediate līdz Intermediate)

Kad? – grupas plānotas no 1.11. 2010. (darba dienu rītos no 8:00), 19.11.10. (dara dienu vakaros no 19:00)

Kurās dienās? – Pirmdienās, trešdienās, piektdienās (rīta grupa) vai otrdienas, ceturtdienas un piektdienas (vakara grupa).

Cikos? – 8:00 – 10:00 vai 19:00 – 21:00

Ko apgūšu? -Sarunvalodas attīstīšanas kurss, kad viss uzsvars tiek likts uz Jūsu runāšanas prasmju pilnveidošanu un attīstīšanu. Kurss ietver ikdienas komunikācijā nepieciešamo frāžu apguvi – iepazīšanās, telefonsarunas un orientēšanās pilsētā, sarunas lidostā, restorānā, utt. , kā arī “mutes atvēršanu” un sarunvalodas attīstīšanu, palīdzam pārvarēt runāšanas barjeru. Pēc kursa apguves ir iespējams turpināt mācības, kādā no vakara vai rīta grupām, padziļināti apgūstot – gramatiku, klausīšanos, lasīšanu, utt.

Pasniedzēji? – Vietējie pasniedzēji ar augstāko izglītību angļu pedagoģijā, daudzu gadu pieredzi darbā kursos, kā arī ar jau daudzām foršām „izlaistām” grupām gan sarunvalodas kursu, gan biznesa, gan vispārējo kursu ietvaros! 😉 Ja ir vēlēšanās ar mums iepazīties, tad i-vidē to var izdarīt –http://www.draugiem.lv/baltimage.lv/employees/index vai atbraucot pie mums ciemos! 😉

Cik maksā? – 120, – Ls viss kurss

Atlaide? – Nāciet kopā ar “draugu” un saņemiet 15 % atlaidi! 😉

Cik ilgs kurss? – 5 nedēļas, 15 nodarbības

Cik liela grupa? – max 6 cilvēki

Kur? – Mūsu mācību centra telpās – Pārdaugavā, Daugavgrīvas ielā 31B.

Kā pieteikties? – zvanot – 29483223 vai rakstot mums e-pastu – info@baltimage.lv

Kā nokļūt? – no centra – 3, 30 vai 13 autobuss vai 246 mikriņš

Kā atrast centru – karte?http://baltimage-sia-274055.infolapa.zl.lv/

Atsauksmes?http://www.itilts.lv/companies/view/1203

Autostāvvieta? – bezmaksas auto stāvvieta pie mūsu mācību centra.

Vairāk informācijas arī par citiem kursiem mūsu mājas lapā – http://www.baltimage.lv

Ja rodas vēl kādi jautājumi, zvaniet vai rakstiet. 🙂

Come, join us and EXPRESS YOURSELF freely! 🙂

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu