Vārda dienu svin: Amālija, Amēlija

Kāds bija tavs brauciens Dāmas rullē 2?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Saules pavadītas aizvadītajā sestdienā pa Ikšķiles ielām, mežiem un pļavām braukāja lieliskās piedzīvojumu brauciena “Dāmas rullē 2!” dalībnieces. Redzot, cik daudz fotoaparātu zibināja brauciena startā un finišā, varam tikai nojaust par to, cik daudz bilžu kopumā visa brauciena laikā ir tapis! Taču mēs to gribam uzzināt – tāpēc izsludinām foto konkursu! Tā noslēgumā kopā ar jums visām centīsimies noteikt pašu interesantāko brauciena bildi.

Iesūtīto bilžu vērtēšanā piedalīsimies gan mēs pašas, dalībnieces, gan SievietesPasaule.lv lasītājas. Tā bilde, par kuru tiks saņemts visvairāk atsauksmju, balvā saņems dāvanu karti Ls 10 vērtībā no albumi.lv iespējai izveidot savu Foto grāmatu vai kalendāru.

Bildes gaidīsim no šodienas līdz svētdienai, 10.oktobrim. Sūtīt tās vari gan uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, gan izmantojot savu SievietesPasaule.lv lietotājas profilu (ja neesi vēl reģistrējusies, to var izdarīt šeit), kurā spiežot uz „Ziņojumi” -> „Sūtīt ziņojumu redaktoram” -> „Foto” vari pievienot savu foto un to aprakstus. Ja bilžu ir daudz, vari sazināties ar mums un vienosimies par bilžu nosūtīšanu ar skype palīdzību!

Gaidām bildes!!!

Dalīties.

Atstāt Ziņu