Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Kādas kļūdas pieļaujam, iegādājoties kosmētiku?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

kvienai no mums pienāk mirklis, kad jādodas uz veikalu papildināt savas kosmētikas maciņa saturu. Kādai tas ir tikai sejas krēms, kādai nepieciešama arī jauna lūpukrāsa un acu ēnas. Taču gan vienai, gan otrai svarīgi, iegādājoties kosmētikas līdzekļus, ir nepieļaut kļūdas, kas vēlāk liks nožēlot pirkumu un produktu, visticamāk, nemaz nevarēs izmantot. Skatīsimies kopā, kuras tad ir biežākās kļūdas un ko mēs darām nepareizi, iegādājoties kosmētiku?

Neņemam vērā, kā sezona ietekmē mūsu ādu
Ja tu šobrīd ziemas laikā mēģināsi nopirkt, piemēram, to pašu bronzeri, ko pirki vasarā, tā nebūs pareizā izvēle. Tava āda šobrīd ir gaišāka un, iespējams, sausāka. Tev jāmeklē kas jauns. Ziemas laikā krēmiem jābūt „smagākiem” jeb taukainākiem.

Pasmaržojam smaržas tikai dažas sekundes
Pirmā aromāta dvesma ne vienmēr ir precīza, jo tas neatspoguļo to, kā tas vēlāk smaržos uz tava ķermeņa. Kad tu meklē perfektu smaržu, ļauj, lai smaržas pāris minūtes izgaro gaisā, tā iegūstot visa veida piezīmes, ko tās iztvaiko. Ļauj, lai smarža nosēžas uz tava ķermeņa un pasmaržo to pēc mirklīša, nevis tiklīdz, esi uzsmidzinājusi.

Testējam tonālo krēmu un pulveri mākslīgā apgaismojumā
Veikala apgaismojums nav tāds pats kā dienasgaisma. Tāpēc vienmēr pārliecinies, ka redzi, kā produkts izskatās dabiskā apgaismojumā, pirms to iegādājies, citādi, atnākot mājās, var gadīties vilšanās, ka tas ir par gaišu vai tumšu tavai ādai.

Pieņemam pārāk ātri lēmumu par lūpu krāsas izvēli
Pērkot lūpu krāsu vai spīdumu, nav jāvadās tikai pēc tā, kāda ir krāsa. Uzkrāso lūpas un atstāj krāsu uz mirkli. Paskaties, vai tā neizsmērējas, kā tā smaržo, garšo un, vai tavas lūpas pēc mirkļa nepaliek sausas. Pastaigā pa veikalu ar uzkrāsotām lūpām un apskati tās pēc mirkļa. Tikai tad pieņem lēmumu par to, pirkt vai nepirkt produktu.

Testējam grimmu uz rokām
Uzsmērējot krēmu, acu ēnas vai acu zīmuli uz rokas, tu, protams, redzi tā krāsu, bet tas neatbilst tam, kā tas izskatīsies uz tavas sejas. Mūsu plaukstas nav vienā tonī ar sejas ādu.

Pērkam pārāk lielus iepakojumus vai komplektus ar daudziem produktiem
Liela izmēra iepakojums varbūt varētu maksāt mazāk, bet tas ir izdevīgi tikai tad, ja tiešām izmantosi to visu. Ja pērc kādu jaunu produktu, labāk izvēlēties mazāku tilpumu, lai redzētu, vai tev tas vispār patiks. Tāpat ir ar komplektiem. Ja zini, ka izmantosi visus tur esošos produktus, tad vari to pirkt, taču, ja nepieciešami tikai daži, pērc tos atsevišķi, lai cik labs piedāvājums tas šķistu.

Nelasām, kas ir produktu sastāvā
Nav nepieciešams ilgs laiks, lai apskatītu produkta sastāvu. Iegaumē, kas ir kaitīgas vielas un apskati, vai tās nav tev vēlamajā produktā. Lielāka vērība jāievēro, pērkot ādas kopšanas produktus, ko lieto tieši uz ādas. Protams, tas, kādu produktu izvēlēsies, atkarīgs no katra iespējām un vēlmēm, tāpēc nevar aizliegt pirkt produktu, kas satur, piemēram, mākslīgās krāsvielas.
Sarakstu ar vielām, no kurām vajadzētu izvairīties kosmētikas sastāvā, lasi šeit >>

Neņemam vērā to, kas mums jau ir
Pirms veic nākamo pirkumu, rūpīgi izpēti savu kosmētikas maciņu. Kas tajā ir visizmantotākā prece, kuras krāsas biežāk tiek lietotas. Apskati, kas vienmēr paliek pāri un ko vispār tā arī neesi izmantojusi. Izpēti, kas tev ir vairākos eksemplāros un kā vienmēr trūkst. Kad būsi visu izpētījusi un piefiksējusi, dodies uz veikalu un nopērc tieši to, kas tev ir vajadzīgs un ko noteikti izmantosi. 

Dalīties.

1 komentārs

  1. Es gan neuzskatu, ka ir pareizi kosmētikas testerus vai jeb ko, kas ir izlikts kopmēģināšanai, īpaši lūpu krāsas/ spīdumus, "likt" uz lūpām. Brr, pilnīgi pretīgi palika no domas vien. 🙂

Atstāt Ziņu