Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita

Kādā mīļvārdiņā tu sauc savu auto?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Par godu Sieviešu dienai Hansa Auto veicis pētījumu, lai noskaidrotu, kā savas automašīnas sauc sievietes. Noskaidrots, ka sievietes savus auto biežāk sauc vīriešu dzimtes mīļvārdiņos, populārākie mīļvārdiņi ir Bobiks un Bitīte. Tāpat bieži auto nosaukums – mīļvārdiņš ir atvasināts no auto modeļa nosaukuma.

Pētījumā nebija nekādu auto marku, modeļu vai jebkādu citu ierobežojumu. Galvenais mērķis bija noskaidrot, kas ir populārākie auto mīļvārdiņi, kādos sievietes sauc savus auto.

Atklājās arī interesants fakts, ka auto nosaukums jeb mīļvārdiņš var mainīties atkarībā no sievietes noskaņojuma, piemēram, auto, kas saukts par Pelēcīti situācijās, kad pieviļ var kļūt par Pelēci vai Tīģerīte Mīlulīte – dusmās – Zinaīda Prokofjevna.

Aptaujātās sievietes arī uzsvērušas, ka auto nosaukumam nemaz nav jābūt īsam vai viegli izrunājamam. Daudz svarīgāka ir tā nozīme, piemēram, auto tiek saukts par Bitīti, jo tas ir dzeltenā krāsā vai Korsikānis, jo Korsikānis ir tikpat seksīgs un ugunīgs, turklāt melnīgsnējs kā īsts dienvidnieks.

Daudzi auto mīļvārdiņi tiek atvasināti no auto modeļa nosaukuma, piemēram, Opel Zafira – saukta par Zefīru, Volvo – par Volvīti, Nissan Almera – Albertiņš, Totota Corolla – Toyjo-bella, MCC Smart – Miss Pink Smart, Chevrolet Captiva – Kapteinis, Honda Jazz – Gummi Jazz un daudzi citi.

Un kā Tu sauc savu auto? 🙂

Lasi vēl!

Olgas stāsts par viņas Ķirsi “Sieviete pie stūres”

 

Avots- Hansa Auto

Dalīties.

Atstāt Ziņu