Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

7 komentāru

  1. Droši tāpat ar visu mizu 😉 Var nedaudz augšpusē nolupināt mizu, lai lokiem vieglāk izspraukties.<br>Ar ūdeni arī nepārspīlē, tikai pats sīpola apakšējais galiņš (saknītes),lai ūdenī stāv.

  2. Rakstu no pieredzes, jo man pirmie loki jau ir noēsti, tagad aug jau otrā porcija.<br>Nogriez ar nazi, sīpola augšiņu, saliec bļodā un pārlej ūdeni, otrā vai trešā dienā nolej ūdeni, un pārber visus mitros sīpolus plastmasas maisiņā,sasien, tur viņi mitrumā un siltumā ātrāk izdzen saknītes un tad jau vēl pēc dienām trim (vai kad ir laiks) stādu puķu kastē.

  3. Veikalā pie sīpoliem var atrast tādus, kam jau no sīpolina lien ārā zaļi lociņi, tos tad arī var likt poiņā uz palodzes , ik pa laikam mitrināt zemi.

  4. Jana Makojeva on

    Mēs audzējam tādā kūdras maisījumā. Iespiež zemītē iekšā sīpola sakni, aplej ar ūdeni un viss. Stāv pie plīts siltumā. Dzīvoklī var turēt uz loga – aug griezdamies, kanpi spējam noēst :)<br>Žēl, ka komentārā nevar pievienot bildi, tad parādītu, cik vienkārši tas ir!

  5. Jūlija Liene R. on

    Man ir par līdzīgu tēmu, bet nedaudz citādāks jautājums: Vai kāda ir mēģinājusi uz balkona vasarā audzēt maurlociņus? Izdevās un kādi ir knifi, lai labi augtu?

Atstāt Ziņu