Vārda dienu svin: Astra, Astrīda

Kā saudzēt matus taisnošanas laikā?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

a mājas apstākļos vēlies ar taisnotāju perfekti iztaisnot vai ieveidot matus skaistās lokās, ievēro vairākas lietas, kas Tevi pasargās no nevēlamas matu bojāšanas.

Vispirms novērtē savu matu struktūru. Ja mati jau ir ķīmiski sabojāti, sausi un trausli, taisnotāju vai lokotāju nav ieteicams lietot, jo šādiem matiem ir vajadzīga atveseļošana. Savukārt, ja mati spīd un ir elastīgi, tas nozīmē, ka tie ir labi kopti un veselīgi. Pareizi lietoti karstie veidošanas instrumenti tiem nekaitēs.

Tehnoloģijām ir liela nozīme, ej soli solī ar tām!
Lietojot karstos instrumentus, uz matiem iedarbojas divi faktori – berze un temperatūra. Kvalitatīvs profesionālais instruments ļauj ar vienu taisnotāja vilcienu un zemāku temperatūru sasniegt labāku rezultātu.

Izvēlies jaunākos taisnotājus ar pulēta titāna plātnēm, kuras perfekti slīd pār mata kutikulu, neradot berzi un mehānisku kaitējumu matiem. Atšķirība starp pulēta titāna un keramisko plātņu virsmu ir 10 kārtīga, gluži kā starp glancētu papīru un smilšpapīru.

Mūsdienīgā taisnotājā  ir jābūt izmantotai jonu un infrasarkano staru tehnoloģijai. Tā nodrošina, ka mati netiek izsausināti un apdedzināti, bet gan vienmērīgi viscaur izsildīti jau zemākā temperatūrā. Tāpēc mati pēc veidošanas ir spīdīgi, saglabā vajadzīgo mitruma līmeni un veidojums ir daudz noturīgāks.

Iepazīsties ar jaunākās paaudzes profesionālajiem matu taisnotājiem ar titāna plātnēm! 

Corioliss profesionālais mini matu taisnotājs Baby SXE
Baby SXE taisnotājs ir tikai 120 g smags un 20 cm garš: kompaktā izmēra un duālā sprieguma dēļ tas ir ideāli piemērots ceļojumiem.
Mini taisnotāju vari izmantot matu iztaisnošanai, lokošanai, detaļu pielabošanai vai pat vīriešu frizūru veidošanai!

Vairāk informācijas:
www.rebella.lv/index.php/veikals/matu-taisnotāji/baby-purple.html

 


Corioliss profesionālais matu taisnotājs City Style
Klasiskas formas un stilīga dizaina apvienojums!
Ar vienu no klientu iecienītākajiem Corioliss matu taisnotājiem City Style Tu varēsi ātri un vienkārši perfekti iztaisnot vai ieveidot matus!

Vairāk informācijas: 
www.rebella.lv/index.php/veikals/matu-taisnotāji/city-purple.html

 

 

Corioliss profesionālais matu taisnotājs C1
Vai zināji, ka ar C1 var iztaisnot pat ļoti sprogainus un nepaklausīgus matus?
Pateicoties Corioliss taisnotāja C1 īpaši augstajai temperatūrai – 235°C, savas apjomīgās cirtas vari pārvērst taisnos, mirdzošos un brīvi krītošos matos.
Izvēlies jebkuru no taisnotāja 5 eksluzīvajiem dizainiem!

Vairāk informācijas:
www.rebella.lv/index.php/veikals/product/view/2/79.html

 

GCK profesionālais matu taisnotājs V3
Daudzfunkcionālais matu taisnotājs V3 ar soft touch pārklājumu!
Ar GCK matu taisnotāju V3 Tu ātri un vienkārši varēsi perfekti iztaisnot matus, savukārt taisnotāja noapaļotās malas ļaus vieglāk ieveidot lokas!

Vairāk informācijas:
www.rebella.lv/index.php/veikals/matu-taisnotāji/v3-hot.html

 

 

Lee Stafford profesionālais matu taisnotājs
Stilīgais Lee Stafford matu taisnotājs perfekti slīdēs pāri Taviem matiem!
Ar šo taisnotāju varēsi gan viegli iztaisnot matus, gan ērti ieveidot lokas.

Vairāk informācijas:
www.rebella.lv/index.php/veikals/matu-taisnotāji/stafford-taisnotājs.html

 

 

Corioliss profesionālais matu  taisnotājs C2
Corioliss C2 ir domāts sievietei, kura novērtē visaugstāko kvalitāti!
Taisnotājā-stailerī C2 ir izmantotas šobrīd labākās tehnoloģijas, lai savu matu sakārtojumu Tu varētu pārveidot ātrāk, drošāk un saudzīgāk!
Šis taisnotājs Tev vienlaicīgi aizstās vairākus instrumentus, jo to varēsi izmantot gan matu taisnošanai, gan noturīgu loku, viļņu un ondulāciju veidošanai.
Iegūsti vakara frizūru 15 minūtēs ar noturību 2-3 dienas!

Vairāk informācijas:
www.rebella.lv/index.php/veikals/matu-taisnotāji/c2p.html

 

GCK profesionālais matu taisnotājs V Infrared
Īpaši efektīva taisnošana ar infrasarkano staru palīdzību!
GCK matu taisnotājs-atveseļotājs V-Infrared Taviem matiem sniegs papildu mīkstumu un spīdumu, labos matu šķiedras un saglabās to mitruma līmeni ar infrasarkano staru iedarbību.

Vairāk informācijas:
www.rebella.lv/index.php/veikals/matu-taisnotāji/v-infra.html

 

Izvēlies matu tipam atbilstošu temperatūras režīmu
Vienmēr sāc ar zemāko temperatūru un pakāpeniski to paaugstini, līdz ir sasniegts nepieciešamais rezultāts. Blondiem, smalkiem matiem ieteicams izmantot 150–160° C, normāliem –  170–180°C, bet rupjiem un grūti ieveidojamiem matiem – 180–190° C.

Ņem vērā, ka šīs temperatūras ir dotas jaunākajiem taisnotājiem ar titāna pārklājumu. Zemākas kvalitātes instrumentiem var nākties paaugstināt temperatūru par 20-30° C analoģiska rezultāta sasniegšanai.

Taisno matus pareizi!
Taisnot un veidot drīkst tikai tīrus un sausus matus, tāpēc nekad nelieto taisnotāju vai kādu citu karsto instrumentu uz mitriem matiem! Jau pirms žāvēšanas ar fēnu, matos ieklāj termoaizsardzības līdzekli, jo arī tā ir karstuma iedarbība uz matiem

Matus pirms taisnošanas izķemmē, tad šķipsnas būs līdzenākas un labāk padosies veidošanai.

Taisnojot atdali šķipsnas, kas nav biezākas par 1-2cm, jo biezākas šķipsnas neizsils līdz vidum, savukārt ārējais šķipsnas slānis tiks pārkarsēts. Atceries, ka taisnotāju nedrīkst turēt saspiestu vienā vietā, tas uzreiz jāvelk pa matu.

Lai sasniegtu lielisku rezultātu, ar jaunākās paaudzes taisnotājiem pār šķipsnu būs lēnām (5cm/sek.) jāpārvelk tikai 1–2, nevis 4 vai 5 reizes.

Ievēro šos principus un iegūsti skaistu, veselīgu un mirdzošu matu sakārtojumu!  

Dalīties.

Atstāt Ziņu