Vārda dienu svin: Spīdola, Sonora

Kā pieradināt Pūķi?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mīlīgs un nekaitīgs kā no bērnu multfilmas „Kā pieradināt pūķi” vai liesmu spļāvējs nevaldāmais? Kāds būs 2012.gada valdošais dzīvnieks – Ūdens Pūķis? SievietesPasaule.lv ielūkojās Austrālijas ķīnieša, Fen šui eksperta Edgar Lok Tin Yung paredzējumos.
Vispirms gan jāpiebilst, ka Pūķis neatnāks 23.janvārī, kā tas lielākoties izskanējis. 23.janvārī, saskaņā ar ķīniešu kalendāru, sākas Jaunais gads, svinības ilgst 15 dienas – līdz 6.februārim. Pūķa gads iestāsies ar „Pavasara Atnākšanas dienu”, kas šogad iekrīt 4.februārī.

Vairāk dabas katastrofu
Neuztraucieties – 2012.gads nenesīs pasaules galu. Tomēr gaidāms dabas katastrofu pieaugums – vairāk dzirdēsim par dažādām zemestrīcēm, plūdiem, cunami un izmaiņām jūras līmenī. Tieši augustā, oktobrī un decembrī pasaulē notikšot visvairāk zemestrīču un vulkānu izvirdumu. Jāuzmanās arī no kuģu negadījumiem, ko šogad var būt izteikti vairāk kā iepriekšējos gados. Nelaimes nesīs tieši ūdens.
Kopumā 2012.gads solās būt slapjš gads. Piedzīvosim daudz lietavu, sniegu, iespējams, straujāk kusīs aisbergi.
Un, kā rādot paredzējumi, 2013.gads, kad valdīs Čūska, nebūšot labāks, tajā gaidāmas vēl smagākas dabas katastrofas.

Straujo pārmaiņu gads
Pūķis spēj dzīvot gan zem ūdens, gan uz zemes, kā arī lidot gaisā. Tādēļ tas ir dinamisks, ātrs un strauji mainās. 2012.gads solās būs pārmaiņu gads – var notikt lielas izmaiņas gan reliģijas, gan filozofijas jomās. Mainīsies sabiedrībā valdošie pieņēmumi un vērtības, pārmaiņas gaidāmas inovāciju jomā. Tās skars arī politiku, likumus un regulējumus.
Augsti stāvošas, ietekmīgas personas tiks izaicinātas – viņām būs jāpierāda, ka ir vērtas atrasties savos amatos.
Pūķa gadā valdošās enerģijas veicinās to, ka „apakšas” nokļūst „augšā”, kas nozīmē to, ka, piemēram, daudzās zemēs opozīcijas spēki var nokļūt valdībā.

Mājās īpaši jāuzmana DA puse
Vienkāršojot E. Lok Tin Yung detalizēto aprakstu par enerģijām, jāsecina, ka katru gadu nelabvēlīgā enerģija nākot no citas debespuses, šogad tā plūstot no dienvidaustrumu (DA) puses.
Negatīvā enerģija ir kā gulošs tīģeris. Ja to nemodināsiet, viss būs labi, bet pamodies, tas var jums iekost.
Pats svarīgākais, kas jāatceras, dienvidu sektoros nedrīkst „kustināt zemi” – proti, nevajag rakt zemi, taisīt remontu ne ārpus, ne iekšpus mājas.
Ja „kustināsiet zemi” – raksiet, remontēsiet, renovēsiet, sitīsiet naglas, zāģēsiet utt. šajos mājas sektoros, tas atmodīsies.
Ja mājas ieejas durvis ir vērstas pret DA, šogad jāmēģina tās necirst ar spēku, bet aizvērt klusi un mierīgi. Šādā gadījumā būtu ieteicams arī pie durvīm izvairīties no skaļiem trokšņiem un zvaniem.
Pretējā gadījumā negatīvā enerģija var radīt mājas iedzīvotājiem veselības problēmas, īpaši, saistītas ar kājām, rokām, nierēm.
Lai mazinātu negatīvās enerģijas ieplūšanu no DA puses, šajā mājas sektorā, īpaši, ja ir logs vai durvis pret DA, var novietot apaļu metāla priekšmetu, piemēram, vāzi.
Tāpat mājas dienvidu pusē jāizvairās no jebkāda veida sarkanās krāsas – pat maziem sarkanas krāsas priekšmetiem.
Mājas dienvidu pusi turiet kārtīgu, tīru un uzvedaties šajā sektorā pēc iespējas klusāk.

KĀ PIERADINĀT PŪĶI

Palūkosimies, kādu iespaidu tad uz katru no mums atstās Pūķis. Fen šui eksperti gan norāda, ka ļoti svarīgi ir atcerēties – šie ir vispārīgie paredzējumi, kas nevar būt ļoti precīzi. Fen šui ir ārkārtīgi smalka zinātne, tādēļ precīzus paredzējumus nosaka katram cilvēkam individuāli, balstoties ne tikai uz dzimšanas gadu, bet arī mēnesi, dienu un pat pulksteņa laiku.

Visjūtīgākie pret Pūķa gadā valdošajām enerģijām būs paša Pūķa, Suņa, Vērša un Kazas gados dzimušie cilvēki. Šajās zīmēs dzimušajiem šogad īpaši jāuzrauga sava veselība – var būt ādas, muskuļu, kāju un roku, muguras problēmas.
Pūķiem, Suņiem, Vēršiem un Kazām ieteicams pievērsties veselīgam uzturam – jālieto vairāk augļus, dārzeņus, jādzer ūdens, jānodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, jāpievēršas pozitīvai domāšanai, jāsamazina stress. Stiprinot veselību, no problēmām izdosies izvairīties.
Tāpat Pūķiem, Suņiem, Vēršiem un Kazām ieteicams izvairīties no bēru apmeklēšanas, kā arī slimnīcām, īpaši tiem, kas dzimuši 61., 97., 46., 70., 2006., 79., 28. un 88.gadā.

Ieteikumi visu zīmju pārstāvjiem, kā Pūķa gadā piesaistīt labo enerģiju
! Pievērsies veselīgam uzturam, iekļauj savā ikdienā fiziskās aktivitātes un izvairies no negācijām, domājot pozitīvi. Asins nodošana donoros aprīlī un oktobrī palīdzēs mazināt negatīvās enerģijas ietekmi uz veselību.

! Esi aktīva! Jādodas cilvēkos, jāgūst jauni draugi. Esi vairāk dāsna pret citiem!

! Uzlabo attiecības ar saviem vecākiem, dzīvesbiedra vecākiem un vispār vecāka gadagājuma cilvēkiem. Esi pret viņiem jauka! Piezvani biežāk, dodies ciemos! Tas nevien uzlabos jūsu attiecības, bet arī uzlabos iespējas tev saņemt laimi.

! Centies izvairīties no asiem konfliktiem un strīdiem saistībā ar idejām, reliģijām, politiskām iekārtām. Esi vairāk toleranta, atvērta un fleksibla attiecībā pret sevi un citiem. Pieņem citu uzskatus!

PŪĶIS (dzimšanas gadi: 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000)
Pašiem Pūķa zīmē dzimušajiem cilvēkiem šis nemaz nebūs tik jauks gads. Tas būs aizņemts, darbīgs un jutīsiet diezgan lielu spiedienu no visām pusēm, īpaši no priekšniecības. Visaizņemtākie Pūķi būs tie, kas dzimuši 76. un 88.gadā.
Veselība: Kā jau ievadā minēts, Pūķis ir viena no četrām zīmēm, kas šogad būs visjūtīgākā pret dažādām enerģijām, tādēļ par veselību jārūpējas īpaši. Vajadzīgs veselīgs uzturs un fiziskās aktivitātes, jāsamazina stress.
Nauda: Padoms – šogad vēlams pievērsties rūpīgākai budžeta plānošanai un jāveido uzkrājumus.

SUNS (dzimšanas gadi: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006)
Galvenais – saglabā mieru, „nelecies”! Suns „konfliktē” ar Pūķi, kas nozīmē – šogad var viegli uzliesmot strīdi un konflikti. Neesi tik stūrgalvīga, esi atvērta pret citu idejām, ticību un vērtībām. Izvairies no tiesas darbiem un asiem strīdiem attiecībās.
Veselība: Kā jau ievadā minēts, arī Suns ir viena no četrām zīmēm, kurai īpaši jāuzrauga sava veselība.
Nauda: Būs vēlme tērēties, bet esi uzmanīga – neveic lielus ieguldījumus un iegādājies tikai to, kas noderēs arī nākotnē.

VĒRSIS (dzimšanas gadi: 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)
Vērsim 2011.gads bija izaicinājumu gads, un izaicinājumi turpināsies – līdz pat tavai dzimšanas dienai 2012.gadā.
Pūķa gadā Vērsim jāiemācās būt elastīgam un jāmet pie malas stūrgalvība, citādi viņu viegli izolēs no pārējiem.
Uzmanies no neslavām un baumām, ko citi var par tevi izplatīt.
Veselība: Īpaši jāsaudzē. Pievērsies cītīgāk veselīgam uzturam un fiziskām aktivitātēm!
Nauda: Vērši, kas dzimuši 1985.gadā, var gaidīt ienākumu palielināšanos.

KAZA (dzimšanas gadi: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003)
Uzmanies no strīdiem un tiesu darbiem saistībā ar saviem biznesa partneriem. Esi atvērtāka un elastīgāka attiecībā pret jaunām idejām.
Šogad darbā esi īpaši rūpīga un centīga – var gadīties ļoti muļķīgas kļūdas, tādēļ svarīgs priekšnosacījums ir labs miegs – vismaz 7–8 stundas un veselīgs uzturs, lai tās negadītos noguruma dēļ.
Iespējams iegūsi lielāku ietekmi un varu darbā.
Veselība: Kaza arī ir viena no četrām zīmēm, kurai īpaši jāuzmana sava veselība.
Nauda: Ienākumi vidēji.

ŽURKA (dzimšanas gadi: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)
2011.gads Žurkām bija romantikas un attiecību gads, šis gads nesīs vairāk iespējas veidot attiecības tieši darba jomā. Kļūsi par biznesa partneri vai nāksies strādāt komandā. Ieteicams pārāk nerausties uz pašiem augstākajiem amatiem, citādi vari sagādāt sev nepatikšanas.
Var būt nelielas medicīniskas operācijas.
Veselība: Vārīgās vietas šogad – viss, kas saistīts ar ekskrēcijas sistēmu, ieskaitot, nieres, urīnpūsli, resno zarnu, vīriešiem – prostatu.
Nauda: Gaidāma ienākumu palielināšanās.

TĪĢERIS (dzimšanas gadi: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)
Tīģerim Pūķa gads nesīs daudz iespēju ceļot. Ceļojumi būs saistīti ar jaunu darbu vai pārkārtošanos.
Tomēr Tīģeriem šogad bieži var būt nomākts garastāvoklis, tādēļ izvairies apmeklēt slimnīcas, bēres un skumjus notikumus. Dodies labāk uz bibliotēkām, muzejiem – vietām, kas pilnas zināšanām. Tās uzlabos tavu emocionālo noskaņojumu.
Veselība: Jāuzmana rokas, aknas un mugura.
Nauda: Ienākumi būs labāki, nekā gaidīts.

ZAĶIS (dzimšanas gadi: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)
Problēmas saistībā ar veselību un attiecībām, kas nomāca 2011.gadā, pamazām izgaisīs un līdz ar tavu dzimšanas dienu izzudīs pavisam. Tomēr šogad jāuzmanās no vīrusiem un noguruma. Izvairies no masu pasākumiem, pūļiem un piesārņotām vietām.
Veselība: Jāuzmana plaušas un elpošanas sistēma (kakls, deguns u.c.), kā arī zobi.
Nauda: Vidēji ienākumi.

ČŪSKA (dzimšanas gadi: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001)
Pūķis atnesīs negaidītus pavērsienus darba dzīvē. Čūskas nejutīsies enerģiskas, drīzāk – vientuļas. Tomēr būs kāds cilvēks – vīriešu dzimtes pārstāvis, priekšnieks vai tēvs, kas uzraudzīs un parūpēsies par tevi.
Veselība: Vārīgās vietas – acis, sirds, asinsspiediens.
Nauda: Cītīgi strādā pie savas budžeta plānošanas un veic uzkrājumus 2013.gadam.

ZIRGS (dzimšanas gadi: 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002)
Smejies biežāk! Esi uzmanīga ar nažiem un citiem asiem priekšmetiem, ir risks savainoties. Kādam tev tuvam vecāka gada gājuma cilvēkam var rasties veselības problēmas.
Veselība: Jāuzmana acis, sirds un asinsspiediens.
Nauda: Vidēji ienākumi, izņemot Zirgiem, kas dzimuši 1966.gadā, viņiem klāsies nedaudz plānāk.

PĒRTIĶIS (dzimšanas gadi: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004)
Pūķis nesīs daudz iespēju izveidot partnerattiecības biznesā un darba vietā. Tomēr netēmē uz pārāk augstiem amatiem, šogad tas tev var sagādāt vairāk rūpju, nekā labuma. Uzmanies no kļūdām, kuras vari pieļaut steigā un pārāk lielā darbu gūzmā. Gaidāma slava un nauda!
Veselība: Jāuzrauga, lai gremošanas un elpošanas sistēmas būtu veselas, kā arī jāuzrauga zobu stāvoklis.
Nauda: Ekselenti ienākumi!

GAILIS (dzimšanas gadi: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005)
Šis gads sola uzmanības centrā likt attiecības. Ja esi viena, parādīsies iespējas satikt īsto cilvēku. Gaidāmas arī iespējas iestūrēt laulības ostā.
Veselība: Jāuzmana aknas, mugura, elpošanas sistēma.
Nauda: Šogad atkopsies pēc pērnā gada lielajiem tēriņiem, ko nesa Trusis.

CŪKA (dzimšanas gadi: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)
Cūkai šis nebūs ne labs, ne slikts gads – drīzāk, ļoti viduvējs, jo Pūķis uz to neatstāj lielu ietekmi. Neesi pārāk iedomīga, tad arī šis gads izvērtīsies uz labo pusi.
Veselība: Īpaši jāsargā nieres, urīnpūslis, vīriešiem – prostata.
Nauda: Šogad ieteicams krāt, lai varētu tērēties 2013.gadā. Ieteikums – nepiekrīti šogad kādam kļūt par galvotāju bankā!

Avots – fragmenti no Fen šui speciālista Edgar (Lok Tin) Yung raksta par 2012.gada paredzējumiem: http://www.loktinfengshui.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu