Vārda dienu svin: Austris

Kā neparasti nosvinēt vecmeitu ballīti

Pinterest LinkedIn Tumblr +


av likuma un noteikumu par to, kā drīkst un būtu jāaizvada vecmeitu ballīte, ir tikai jūsu izdoma, kas var šo pasākumu padarīt patiešām neaizmirstamu gan jums pašām – organizatorēm, gan topošajai līgavai! Un tas pavisam noteikti var būt kaut kas daudz vairāk par „viss rozā” meiteņu bariņu, vīrieša locekļa formās ieturētas kūkas baudīšanu, visu bijušo puišu vārdu saraksta sastādīšanu un tā maģisko sadedzināšanas brīdi vai dejām līdz rītam. Piedāvājam vairākas interesantas un, mūsuprāt, oriģinālas idejas, kā pavadīt vecmeitu ballīti.

Atpūta gleznainā vietā un pirmie soļi aristokrātiskajā golfā!
Aristokrātiskais golfs spēs iepriecināt jebkuru. Reiņa trases golfa laukumā, profesionāla trenera vadībā, izsmalcinātā un ārkārtīgi azartiskās golfa spēles pamata elementu, etiķetes un vēstures apgūšana apvienota ar romantisku atpūtu speciāli dizainētos numuriņos ar karaliskām vakariņām. Reiņa trases viesu nams piedāvā arī dažādas aktīvās atpūtas iespējas un lielisku relaksāciju malkas kurināmā pirtī ar hidromasāžas baseinu. Siguldas gleznainajos kalnos esošais viesu nams ir arī  lieliska vieta kāzu svinībām.
Vairāk par piedāvājumiem – www.reinatrase.lv

 

Radošais burziņš dizaina aksesuāru salondarbnīcā
Plānojot vecmeitu ballīti, Tu vari noorganizēt pasākumu ar taustāmu un emocionālu ieguvumu. Agneses Vaļinieces dizaina aksesuāru salondarbnīcā „Burleska” ir iespēja draudzeņu  pulkā mākslinieces vadībā pašām apgleznot zīda šalli un kaklasaiti. Komplekts noderēs gan mičošanai, gan pāra iziešanai sabiedrībā. Tā būs arī jauka piemiņa no īpašās dienas. Salonā iespējams iegādāties vai pasūtināt arī tīmekļa šalles, „spurgaliņu”, ziedu stīpiņas vai apgleznotas zīda šalles līgavai un pieskaņotas kaklasaites (ar jaunā pāra iniciāļiem) līgavainim.
www.kaklasaites.lv vai www.burleska.lv

 

Tā tik tiešām būs netipiska vecmeitu ballīte!
Nepatīk tradicionālās vecmeitu ballītes ar pārģērbšanos, svešinieku uzrunāšanu pilsētas ielās un saldumu pārdošanu?
„Labo Domu Pietura” Tev un Tavām draudzenēm piedāvā izglītojoši-izklaidējošu ballīti ~4 h garumā!
• Vecāku bagāža – stereotipi, vēstījumi un nepamatotas gaidas
• Konfliktu risināšana – vai proti strīdēties un piedot?
• Sekss un nauda – bez tabu!
KUR: Tevis izvēlētā vietā
KAS: „Labo Domu Pieturas” konsultante Elīna Brila
Vairāk informācijas www.labodomupietura.lv

 

Dodaties piedzīvojumu pārgājienā!
Saliekat visu nepieciešamāko, soms plecos, guļammaisus vai teltis padusē un dodaties pretī nezināmajam. Varat doties divu dienu pārgājienā gar jūru. Varat organizēt nakts orientēšanos, piedzīvojumu pārgājienu ar dažādu interesantu šķeršļu pārvarēšanu. Būsiet aktīvi atpūtušās, salidējušās, vēl un vēlreiz sapratušas, ka varat viena uz otru paļauties un piedzīvot vistrakākās lietas. Un būsiet taču arī no sirds jautri parunājušas, jo vakari pie ugunskura parasti beidzas tikai austot rīta gaismai!

 

 

Tik īpaša un neparasta fotosesija, cik vēlēsieties
Fotosesija sākotnēji var nešķist nekas ārkārtīgi oriģināls, taču tikai jūsu pašu spēkos ir to tādu padarīt. Varat izdomāt īpašu tematiku, īpašu fotostudijas vai citas vietas iekārtojumu. Galu galā arī ceļu līdz fotosesijas vietai vai pašu fotosesijas norisi var caurvīt dažādi pārsteigumi. Piemēram, fotostudija „StudioImagine” piedāvā fotosesijas studijā vai ārpus studijas, topošās līgavas un meitieņu grimmēšanu, limuzīna pakalpojumus, striptīzdejotāju šovus vai show dance programmu ar akrobātiskiem elementiem, topošās līgaviņas transportu – moci un motociklistsu ar rozi.
Vairāk informācijas www.studioimagine.lv

 

Relaksējoša atpūta SPA
Darbs, dažādi pienākumi, apkārtējie cilvēki mūs gan iedvesmo, gan izsūc mūsu enerģiju. Reizēm, kad gribās kaut nedaudz klusuma, miera un baudas no tā, ka kāds cits rūpējas par tavu labsajūtu, uzdāviniet topošajai sieviņai un sev kāda relaksējoša un aromātiska SPA apmeklējumu.

 

 

 

 

Gribat ko karalisku – dodaties braucienā ar jahtu!
Vasara taču ir laiks, kad visur un visi iesaka baudīt sauli, jūru, vēju. Nu tad arī baudiet! Bet dariet to smalki. Rīgā, Jūrmalā, citās piejūras pilsētās un ciemos vari atrast jahtu nomas vietas. Stalts kapteinis vada jūsu laivu (varbūt iedos pamēģināt arī jums!), jūs jautrā kompānijā baudāt līdzpaņemtās uzkodas un dzērienus, sauļojaties vai gaidāt saulrietu un apkārt tikai nomierinoši plašā jūra…

 

 

 

Kopīgs ceļojums
Gribat vēl ko grandiozāku? Laikus notēmējiet ar pirkstu kartē un iegādājaties biļetes uz kādu tuvāku vai tālāku galamērķi un dodaties ceļojumā. Šādi braucieni nekad nebeidzs bez īpašiem, atmiņā paliekošiem piedzīvojumiem un sajūtām! Ticiet vai ne, taču ārzemēs, mēs nezin kāpēc spējam atslēgties tā pa īstam!

 

 

 

Dalīties.

9 komentāru

  1. Gribu ar draudzenēm pārgājienu gar jūru, ar gulēšanu guļļammaisos zem klajas debess ap ugunskuru!!!

  2. Līga Ozoliņa on

    Jau kādu laiciņu ir iekšēja vēlme pamēģināt golfa spēli. Tāpat gribētu izbraukt ar jahtu jūrā pretī saulrietam! <br>Otru vecmeitu ballīti gan negribu – varbūt sanāks kādā citā kārtībā šīs lietas izbaudīt! 🙂

  3. ūdensmīle on

    Man ļoti patīk ideja par izbraucieniem ar jahtu. Es ceru, ka man tieši tādu vecmeitu ballīti reiz draudzenes sarīkos!

  4. Happy Ulula on

    Vasara ir īstais kāzu laiks. Vēlos piedāvāt lielisku papildinājumu katrai vecmeitu ballītei. <br>Vecmeitu ballīte ir neatņemama sastāvdaļa teju katrai topošajai sievai, gatavojoties kāzām. Katra topošā un viņas draudzenes noteikti vēlas, lai šī diena būtu jautra un dzīvespriecīga, pilna pozitīvu emociju. Lielu lomu spēlē- noformējums. Tilla svārki pamazām ieiet pagātnē. <br><br>Happy Ulula ar prieku piedāvā jaunu un lielisku aksesuāru katrai vecmeitu ballītei- unikālu un neparastu vainagu. <br><br>Folklora un etnogrāfiskie materiāli liecina, ka tradicionāli meita vainagu valkājusi līdz kāzām. Kāzu naktī tas svinīgā rituālā- mičošanā- nomainīts pret sievas autu, mici vai cepuri. Happy Ulula vainagus var pasūtīt gan galvenajai ballītes varonei, gan visām tās dalībniecēm. Krāsas?- kādas vien sirds kāro. Par vainagu pasūtīšanu droši sazinies ar Happy Ulula.<br>Apskati vainagu prototipus te: http://www.happyulula.lv/jaunumi/params/post/74660/koss-un-dzivespriecigs-ligo-vainags–no-organzas-ziediem<br><br>Kontakti<br&gt; http://www.happyulula.lv<br&gt;https://www.facebook.com/HappyUlula<br>http://www.draugiem.lv/happyulula/<br><br>Vārds, uzvārds: happy ulula<br>Tālrunis: 12345678<br>E-pasts: email

Atstāt Ziņu