Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Jūties droši par saviem tuvākajiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ne visi cilvēki zina, kā darbojas apsardzes sistēmas un kā tās var palīdzēt ikdienā. Tādēļ šoreiz pastāstīsim, kā pasargāt savu dzīvesvietu un mājiniekus no dažādiem apdraudējumiem.

Kas ir apsardzes pakalpojums?
Visizplatītākā ir, tā saucamā, tehniskā apsardze – Jūsu dzīvesvietā ir uzstādītas apsardzes iekārtas, kuras reaģē uz notikumiem mājā un sūta signālu par problēmām apsardzes uzņēmuma pultij. Mūsdienu iekārtas ļauj skaidri noteikt, kas tieši notiek – vai kāds neatļauti mēģina iekļūt Jūsu mājoklī (vai ir izsists logs, vai tiek atlauztas durvis utml.); vai telpā ir parādījušies dūmi, kas norāda uz ugunsgrēka iespējamību; vai mājinieks sauc palīgā, izmantojot trauksmes pogu.

Jebkurā no šiem gadījumiem apsardzes uzņēmuma darbinieki traucas uz Jūsu mājokli, lai sniegtu palīdzību. Nepieciešamības gadījumā tiek iesaistīti glābšanas dienesti.

Kādēļ tas nepieciešams?
Varat būt pārliecināti – zagļi izvairās no mājokļiem, kuros uzstādītas apsardzes iekārtas. Šādā veidā Jūs maksimāli samazināt zādzības iespējamību. Īpaši neattapīgus zagļus par mūsu aizsardzību jau pie durvīm informēs attiecīgas uzlīmes ar „Koblenz drošība” simboliku. 

Otrkārt – Jūs samazināt laiku, ko iespējamais zaglis pavadīs mājoklī. Vidēji 3-5 minūtes ir nepieciešamas, lai mūsu darbinieki ierastos jebkurā vietā Rīgas rajonā. Jūs atgūsiet savas mantas, bet nelūgtais ciemiņš tiks nogādāts tam paredzētā vietā. Vai esat lasījuši par gadījumiem, kad zaglis ir mierīgi paēdis no saimnieku ledusskapja vai pat padzīvojis mājā, kamēr tās saimnieki ir ilgstošākā prombūtnē?

Treškārt, iekārtas, kas atbildīgas par ugunsdrošību darbojas arī tad, kad Jūs vai Jūsu bērni ir mājās. Saskaņā ar statistiku, cilvēki neiet bojā uguns, bet gan dūmu dēļ! Mēs noteikti aizbrauksim pārbaudīt Jūsu mājokli, ja iekārtas mūs brīdinās par dūmu esamību.

Ceturtkārt, „Koblenz drošība” saviem klientiem piedāvā automobiļa atslēgai līdzīgu piekariņu, kurš darbojas kā trauksmes poga. Piespiediet to, ja nepieciešama palīdzība un ziniet, ka mēs jau braucam. Tumša kāpņu telpa, satrakojies suns, narkomāns vai dzērājs vairs nav Jūsu problēma… Pogu varat iedot arī Jūsu bērnam.

Ar kādām izmaksām jārēķinās?
Ir divu veidu izmaksas. Sākotnējās – tās ir iekārtas un to uzstādīšana. Summa var svārstīties atkarībā no Jūsu mājokļa (izmēri, istabu skaits utml.), kā arī Jūsu vēlmēm (piemēram, ar vadiem vai bez vadiem). Kvalitatīvas apsardzes iekārtas nevar maksāt zem 100 Ls. „Koblenz drošība” iekārtu dārgāko sastāvdaļu – raidītāju saviem klientiem piedāvā lietot bezmaksas.

Otrkārt – ikmēneša abonēšanas maksas. Rūpīgi noskaidrojiet, vai uzņēmums, kas Jums uzstāda iekārtas, pats arī nodrošina reaģēšanu trauksmes gadījumā. Nepietiek tikai ar iekārtām, apsardzes uzņēmumam ir jānodrošina patstāvīga gatavība īsākajā laikā steigties Jums palīgā.

Pilna apsardzes pakalpojuma nodrošināšana par cenu zem 10 Ls mēnesī liek rūpīgi izvērtēt, kā uzņēmums nodrošinās savlaicīgu, kvalitatīvu pakalpojumu. Nevajag maksāt naudu, kaut arī nelielu, par pakalpojumu, kuru Jūs, iespējams, pat nesaņemsiet.   

 

Plašāku informāciju un konsultācijas par drošības jautājumiem Jūs varat saņemt zvanot SIA Koblenz drošība pa tel. (+371) 67784343; mob.tel. (+371) 28655500 vai rakstot uz e-pastu: info@koblenz.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu