Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija

Jutas vieglā pavasara diēta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavasaris man ir skaistākais gadalaiks, kad visapkārt ir dzirdamas putnu dziesmas, saulīte sāk spīdēt spožak, un dienas kļūst aizvien siltākas. Tas ir laiks, kad nolikt ilgi nēsātos ziemas zābakus, kādā tumšā skapja nostūrī.

Es savu dienu sāku tā….No rīta pamostos, kārtīgi izvingrinu kaulus, iedzeru glāzi sulas un atmodinu savu organismu. Parasti pēc garās ziemas ir jūtama noguruma sajūta, tapēc īpaši ir jāpiedomā pie imūnsistēmas stiprināšanas. Šim gadījumam man vienmēr ledusskapī stāv dzērveņu burciņa, no kuras tad taisu garšīgus un veselīgus padzērienus sev un savai ģimenei.

Šoziem es stingri apņēmos uzlabot savu figūru un ēst tikai noteiktos laikos līdz plkst. 18.00, lai pavasarī varētu mierīgi ielīst savās košajās drēbēs. Nav vajadzīgas nekādas bargas diētas, vai uztura bagātinātāji. Vajag tikai stingru nostāju un regulāri ievērot režīmu. Tā dažu mēnešu laikā, pavisam nemanot, es viegli atbrīvojos no 10 kilogramiem. Pati biju patīkami iepriecināta un pārsteigta, kad atkal varēju bez problēmām uzvilkt bikses, kuras stāvēja piecus gadus aizmirstas  skapja augšējā plauktā.

Nav pamata satraukties par to, ka apēdīsiet lieku šokolādes gabaliņu, vai kādu kūciņu. Kamēr organisms nav atmodies, līdz plkst. 12:00 varat droši ēst visu (tikai nepārēdoties). Par cik man ļoti garšo saldumi, tad arī es sev šo gardo iespēju neliedzu.

Ja kādreiz vakarā dikti kārojas ko apēst, tad labāk izdzeriet glāzi ūdens, vai apēdiet kādu augli.

Labi mazināt tieksmi pēc ēdiena arī palīdzēs vienkārša zobu iztīrīšana. Man šie paņēmieni ļoti labi palīdz, un, pie tam,  arī neko nemaksā, vajag tikai uzdrošināties un gribēt.

Katrai sievietei šajā skaistajā pavasarī novēlu justies košai kā zieds, un nepārdzīvot par liekajiem kilogramiem, jo patiesais skaistums nāk no sirds un iekšienes!

Iesūtīts konkursam “Mans pavasara rituāls”


KONKURSS ‘Mans pavasara rituāls’

Piedalies arī Tu! Aprakstu par savu pavasara rituālu sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi “Konkursam Mans pavasara rituāls” līdz 15.aprīlim. Balvās – vērtīgas procedūras un produkti no Dzintara Dziednīcas
.

Vairāk informācijas par noteikumiem un balvām šeit >> Konkurss

Dalīties.

Atstāt Ziņu