Vārda dienu svin: Elma, Menarda, Elna

Jogas diena muguras veselībai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ugurkauls ir viena no brīnišķīgākajām būvēm dabā. Tas veido cilvēka ķermeņa centrālo daļu, nodrošinot spēku un stabilitāti, notur ķermeni vertikālā stāvoklī un nodrošina daudz ķermeņa funkciju. Mugurkauls darbojas arī kā informatīvais lielceļš starp smadzenēm un pārējo organismu. Taču mugura nav tikai mugurkauls, bet arī viss pārējais, kas ir ap to. Turklāt visu šo kaulu, saišu, muskuļu un nervu sistēmu apzināti un neapzināti vada cilvēka prāts.

Muguras stāvoklis ir cieši saistīts ar novecošanās procesu. Lokana un spēcīga mugura aizkavē šo procesu. Kā Yogi Bhajan ir teicis: „Jūs esat tik vecs kā jūsu mugurkauls.” Šis ir viens no iemesliem, kādēļ cilvēki, kuri praktizē jogu izskatās daudz jaunāki.

Šajā dienā mēs mācīsimies kā noturēt pareizu stāju, kā pareizi stāvēt un sēdēt, kā noturēt pareizu muguras sakārtojumu pozās. Parunāsim kādus vingrinājumus mēs varam pildīt ikdienā, lai uzlabotu muguras veselību.

JOGAS DIENAS PROGRAMMA:
20.jūlijs

13:00 Joga pie dabas. Krija (vingrinājumu komplekss) būs muguras lokanībai. Meditācija – lai iemācītos apzināti atbrīvot muguru

15:00 Veģetāras pusdienas un sarunas pie tējas

16:00 Meditācija

16:30 Audio  lekcija par dvēseli, meditāciju, elpošanu un citām tēmām

17:30 Sarunas pie tējas un dalāmies pieredzē

KUR: kundalini jogas studijā “Kundal”, Mārupē, Dzelzceļa iela 45

CENA: Ls 10
Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī  jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

 

Īpašs piedāvājums māmiņām!
Māmiņas var nākt kopā ar bērniem (vai arī vest tikai bērnus uz nodarbībām), jo paralēli pieaugušo nodarbībām visas dienas garumā būs nodarbības bērniem- zīmēšana, spēles un joga. Maksa- 7 Ls. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta! Raksti- seminari@sievietespasaule.lv!

ATSAUKSMES:
“Patika tas, ka bija laiks visām sanākt kopā un pajogot ne telpās. Cita vide, cita pieredze līdz šim nebiju jogojusi ārā.
Lekcija bija ļoti laba. Yogi Bhajan bija Skolotājs ar lielo burtu.
Hmm kas nepatika? Nevar teikt, ka nepatika, bet tāda ir realitāte, ka labi pavadītais laiks vienmēr paskrien vēja spārniem, tā bija arī šoreiz.”

“Skaista saulaina diena, labi saplānots pasākums – nodarbība ozola zaru paēnā, jaukas sarunas tējas pauzes laikā, Jogi Badžana DVD lekcija, pēc kuras visi kaut kā saņēmāmies un meditācijas laikā noturējām paceltas rokas daudz ilgāk kā ierasts. Laiks paskrēja ļoti ātri.”

“Pirmkārt, liels paldies, ka atļāvāt man pajogot Jūsu kompānijā! Tāds drusciņ kā brīnums, bet tas ir arī pierādījums tam , ja cilvēks ļoti grib, tad viss sakārtojas un pakārtojas viņa vēlmei. Vajag tik gribēt!
Četrus gadus vispār nebiju jogojusi un es biju pār laimīga no laimīgās apstākļu sakritības un vēl plus, ka es pēc 2 gadu filozofēšanas , sadūšojos pati un , ka Jūs piezvanījāt un atgādinājāt , jo laikam vienu brīdi jau biju atmetusi ar roku , bet Jūsu zvans mani uzmundrināja , es saņēmos . Par konkrēto dienu runājot, man PATIKA VISS , vienīgi es maz ko sapratu no skolotāja lekcijas , jo manas angļu valodas zināšanas ir vārgas, bet es baudīju mieru un klusumu, ar domu, kad es vēl tā mierīgi pagulšņāšu zālīte un neko nedarīšu!”


Dalīties.

Atstāt Ziņu