Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

Jautrais brauciens Dāmas rullē Siguldā tuvojas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās SievietesPasaule.lv rīkotajam jautrajam piedzīvojumu braucienam „Dāmas rullē!” Siguldā norit pilnā sparā! Arī Tu līdz 5.jūlijam vēl vari paspēt tam pieteikties.

Izsludinot braucienu, trases veidotāja Anita Špoģe atklāja: „Visa pamatā būs stāsts par kādu neparastu sievieti un viņas aizraujošo piedzīvojumu Siguldā. Lai uzzinātu stāsta turpinājumu un to, ar ko tas beigsies, Tev būs jāseko norādēm, tādā veidā atklājot stāsta fragmentus. Pie viena iepazīsi arī skaistākās, interesantākās un arī mistiskākās vietas Siguldā. Lai uzdevumus būtu vieglāk veikt, talkā tiks dota karte un citi  palīglīdzekļi – kādi, tas lai paliek noslēpums.”

Nu esam no Anitas izvilinājušas vēl dažus pavedienus par gaidāmo braucienu! „Pēc rūpīgas Siguldas pilsētas izpētes, interesantāko vietu apciemošanas, vietējo iedzīvotāju iztaujāšanas ir tapis maršruta plāns…” noslēpumaini atklāj Anita, sniedzot mierinājumu vairākām satrauktām interesentēm – uz Turaidu augšā un lejā neviena netiks dzīta. Jo, kā jau minējām iepriekš, šī brauciena mērķis nav pārbaudīt nevienas fizisko sagatavotību un velosipēdistes braukšanas prasmes – mērķis ir, aktīvi pavadot dienu, izbaudīt Siguldas skaistumu, atrast dažādas vietas un lietas, komandās veikt interesantus un atjautīgus uzdevumus un vienkārši jauki pavadīt dienu! „Tomēr, lai viss neliktos pārlieku viegli, ir izdomātas citas grūtības,” šķelmīgi norāda Anita, liekot noprast, ka tas attiecas uz dažādiem āķīgiem uzdevumiem.

Nākamie jaunumi jau pēc nedēļas. Tad piedzīvojumu braucienā būs devušies četri Anitas uzticamie palīgi (ar dažādu velobraukšanas pieredzi un sagatavotību) un dalīsies savā viedoklī par gaidāmo braucienu!  

 

Kad, kur un kā viss notiks?

KAD: 17.jūlijā, pulcēšanās startam plkst. 10.00

KUR: Siguldā, laukumā pie Panorāmas rata

KAS PIEDALĀS: ikviena sieviete, kura vēlas jautri un aktīvi citu sieviešu kompānijā pavadīt dienu un pievakarē ļauties laiskām sarunām; pieteikties var viena vai jau ar komandu (4-5 dalībnieces).

KĀDI IR NOSACĪJUMI: laba oma, vēlams fotoaparāts, velosipēds. Ja pašai nav riteņa vai ir slinkums vest līdzi, netālu no Panorāmas rata (Cēsu iela 15) darbojas velo noma „Tridens”, kas brauciena dalībniecēm sola īpašu velonomas cenu! Par to vairāk interesēties, piesakoties!

DALĪBAS MAKSA*: piesakot dalību pasākumā līdz 2010.gada 5.jūlijam un veicot dalības maksas iemaksu – Ls 3, maksājot uz vietas pasākuma dienā – Ls 4 no personas.
Lūdzam pieteikties, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruni 26369141 (Līga) vai 27484376 (Anita).

 

Mūsu draugi un atbalstītāji:

  • Siguldas dome
  • AXA musli batoniņi “Active & Fit”
  • Viesnīca ****Hotel Segevold, sarūpējot īpašu pārsteiguma balvu
  • Katrs dalībnieks kā zelta ieguldījumu veselībā saņems atbalstītāja Vitamax vitamīnus, kas dod enerģiju, paaugstina garīgo un fizisko aktivitāti
  • Foto grāmatu un kalendāru izgatavotājs Albumi.lv

 

* Dalības maksā ietilpst: trases izplānošana un pasākuma norises nodrošināšana, ūdens nodrošināšana, uzkodas finišā, piemiņas atribūti, pārsteiguma balvas u.c.

Dalīties.

Atstāt Ziņu