Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Jautājums, kas vīrietim liek satraukties

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ar vīriešu un sieviešu atšķirīgo pasauli ir runāts daudz. Tas ir skaidrs, ka uz ļoti daudzām lietām mēs skatāmies dažādi un domājam atšķirīgi. Bet ir kāda lieta, kas ir tikai mūsu ziņā un, kurā mēģinot iesaistīt vīrieti, liekam viņam likt satraukties.

 

Sievietes un vīrieši ir atšķirīgi. Neviens nav labāk vai sliktāks – vienkārši atšķirīgi. Un cik daudz ķibeļu atkritu, ja mēs biežāk to atcerētos un saprastu. Dažreiz mēs no otra prasām to, kas piedienas tikai vīriešiem vai tikai sievietēm.
Sievietes kritizē vīriešus par to, ka viņi nav emocionāli, ir neuzmanīgi, negrib runāt un uzklausīt, pietiekami neizrāda mīlestību utt.
Vīrieši kritizē sievietes, ka tās nemāk vadīt auto, par daudz runā, nevēlas seksu pietiekami daudz utt.
Patiesībā, mums nav jākritizē vienam otru. Mums jāsaprot, ka esam atšķirīgi un ir lietas, ko otram vienkārši nesaprast.

Bet nu par kādu konkrētu situāciju, kas sieviešu prātos izskatās pavisam citādāk kā vīrieša. Un šī ir situācija, kad vīrieši patiešām nezina ko darīt. Viņi izmēģina dažādus variantus, bet tik un tā bieži izrādās ir kļūdījušies.

Situācija:
Sieviete prasa savam vīrietim: „Kuru kleitu man labāk vilkt- sarkano vai zaļo?” Viņš atbild: „Zaļo”. Ko atbild sieviete? – „ Kas vainas sarkanajai? Tātad tev tā nekad nav patikusi? Tev nepatīk kā es tajā izskatos?” Un vēl viņa sev pa šo laiku paspēj iestāstīt, ka viņš visu laiku ir domājis, cik viņa slikti izskatās, jo viņa tik bieži vilkusi sarkano kleitu.
Un turpmāk, viņa ļoti piesardzīgi domā par to, vai vilkt sarkano kleitu, jo domā, ka viņas vīrietim nepatīk ne kleita, ne viņa tajā.

Ko grib sieviete?
Vai esi sastapusies ar šādu situāciju? Kādu īsti atbildi mēs gribam saņemt, kad uzdodam vīrietim šādu jautājumu? Kāpēc tik muļķīgi reaģējam? Diez vai vīrietis tā pārdzīvotu, par, piemēram, rūtoto kreklu, ja mēs ieteiktu kreklu ar svītrām.

Patiesībā, sieviete uzdodot šo jautājumu, pie sevis jau ir izlēmusi, kuru kleitu vilks un nekādu padomu viņai nevajag. Sieviete tikai grib dzirdēt, ka izskatās labi.

Kā rīkoties vīrietim?
Ja sieviete uzdod šādu jautājumu, vīrietim nevajadzētu uzreiz steigties ar konkrētas atbildes sniegšanu. Vīrietim jāpārjautā, vai viņa pati jau tomēr nav izlēmusi, jo viņa vienmēr zina, kā vislabāk saģērbties, jo vienmēr izskatās lieliski.
Tiklīdz vīrietis no sievietes sadzird kādu varbūtību, iespējamo variantu, viņam tam ir jāpiekrīt. Ja sieviete pasaka: „ Domāju, ka varētu vilkt zaļo kleitu, jo man būs arī zaļas krāsas rotaslietas” vīrietim jāpiekrīt un jāuzslavē sieviete par lielisku izvēli.

Dalīties.

2 komentāru

  1. Nu nezinu, man likas, ka šis ir tāds stereotipizēts sitācijas apraksts. Man liekas, ka mūsdienu sieviete ir gana inteleģenta un izglītota, lai šādi reaģētu un ņemtos.

  2. Klāra, man prieks par tevi, bet diemžēl es gan esmu pieskaitāma pie šīm sievietēm! <br>kārtīgi nosmējos lasot šo rakstiņu.. likās, ka kāds ir dzirdējis mūsu ar draugu sarunu 🙂

Atstāt Ziņu