Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

jautajums delu mammaam.Vai vedeklaam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ka man runat ar manu virieti par vinja mammas zvaniisanos 3reiz dienaa. Vina diemzel nejut robezas kad par daudz ir par daudz..vina tada veida neciena musu privato dzivi.
vienreiz nedela piezvanit apjautaties ka iet,tas ir labi,izpalidzet,bet sobrid vina deelaa ir vienkaarsi iekrampeejusies un izturas pret vinu ka pret miloto virieti..Vins nevelas sarugtinat mammu kaut ko sakot vinai,tacu ta saspringta gaisotne ko vina rada,neieverojot robezas un normu…tas boja musu attiecibas.
Kaa lai atrisina so situaciju?

Dalīties.

28 komentāru

 1. ooo, es ari gribetu padomu ludzu lidziga gadijuma! Mans virietis savukart klausa mammai uz varda, bet to, ko es vina miesaku ta – 50 uz 50 nem vera, bet ko mamma pasaka- ja, ta vienmer ir 100% taisniba! trakums!

 2. Lai dēls biežāk tur telefonu izslēgtu vai uzliktu uz klusumu un neatbild, sakot, ka ir darbā vai kādā sanāksmē un nevar runāt.

 3. ja ir kā manā gadījumā, tad dēliņš pats mammai to neteiks un arī pacels vienmēr, kad zvana 🙂

 4. Neiespringsti, lai zvana. Gan apniks, vēl pajautā-lai Tev uzzvana (lai dēliņu "tik daudz" neapgrūtina). <br>Dzīvojam taču vienu reizi, tver visu vieglāk!;)<br>Lai izdodas!<br><br>p.s. es gāju tieši tam visam cauri, ka zinu ko rakstu…

 5. man vīrene vēl trakāk, dzīvojot kopā ar mums tik zin kā koriģēt dēliņu ne ar ko nerēķinoties, ja neļausi zvanīt, nostādīs pret Tevi, tā kā, labāk lai zvana…

 6. Oi,oi, dzīvot kopā ar vecākiem- tā ir liela kļūda un pāra attiecībām tad garantētas problēmas, diemžēl.

 7. Man ir bijušas 2 vīrenes un nu drīz pati būšu vīrene ( hi,hi)<br>Es piedāvāju savu variantu – mēģini sadraudzeties ar vīreni tā, lai tu esi viņas mīļmeitiņa – un būs viss ok! Jo labākas attiecības sieviešu starpā, jo labāka ģimenes dzīve, bet, ja iesi pret vīreni, tad var būt visādi. Jūs taču galu galā mīlat vienu vīrieti – esiet solidāras, ne konkurentes! Māte vienmēr ir un būs māte!!!

 8. Kas tieši bojā attiecības – viņas zvani, vai Tava neapmierinātība ar viņas zvaniem? Esmu abās pusēs, ir gan pieaudzis dēls, gan mans vīrietis, kuram zvana māte (nu man arī ne visai patīk, ka viņa zvana, bet uzskatu, ka tā tomēr nav mana darīšana, bet gan viņu attiecības, arī es savam dēlam zvanu biežāk kā reizi nedēļā, nekad nevajag aizmirst, ka starp dēlu un māti ir savādākas attiecības nekā starp māti un meitu, ja Tev pašai dēla nav, tad Tu to no meitas pozīcijām vnk saprast nevari (ja Tev ir brālis, tad pavēro, kādas ir viņa attiecības ar māti) Atklāti domāju, ka ja sāksi runāt ar savu vīrieti par šitādām lietām, un nedod dievs, liksi viņam to darīt zināmu viņa mātei, var gadīties, ka viņa māte nostāsies pret Tevi, un tad jau ilgi nebūs jāgaida, kad arī viņa attieksme mainīsies. Neessi muļķe – labāk biežāk ierosini aizbraukt pie viņa mātes ciemos abiem, – tad Tu būsi labā abu acīs, kā arī māte būs dēlu redzējusi, un vairs tik bieži nezvanīs, jo redzēs, ka dēliņš labās rokās

 9. Padoms visām nabadzītēm, kurām problēmas – iepatīcieties savu vīriešu mājas sievietēm – mammām, omēm, māsām – esat viņu draudzenes, un tad redzēsiet, ka problēmu nav nekādu, tas viss ceļas no tā, ka mammas nav pārliecinātas, ka Jūs esat viņu dēlu "cienīgas"

 10. Ja, lai butu 2 reiz nedelja, bet ne jau katru dienu! Iedomajies,tu ka sieviete pavadi laiku kopa ar savu virieti, vai tas butu romantiskas pastaigas, vakarinjas, vai romantiska kopaabuushana, atpusaties un pavadat savu kvalitativo laiku kopa,skiet ka ir ipasa gaisotne…, kas nemaz nav tik biezi…Un atkal zvana-vinja mamma.Viss tiek pamests, visa romantika un kopibas izjuta gaist.saruna ir partraukta pusvarda, <br>Vai mamma zvanot 2-3 reiz diena, katru dienu, tiesham neiedomajas ka otra gala vinjas delam un draudzenei ari ir sava dzive un ka vinja iejaucas taja, neklauvejot. <br>Piekritu, mammai ir ipasha loma bernu dzive.Tacu pienak laiks,un mammai vajag saprast, ka vinja nav dela miiljotaa, kad dela dzive ienak kada sieviete, mammai japieversas pasas dzivei,nevis jaielauzas,jadzivo dela dzive..kur ir divi tur treshais lieks…Ta ir mate, kas delu tur pavadaa…

 11. man šķiet, ka te nav nekādas citas problēmas kā mūsu vēlēšanās valdīt un savu dzīvi sākt no 0! It kā vīrietim visa iepriekšējā dzīvē ir jāaizmirst. es cienu savu vīru, jo viņš atrod iespēju manai mammai pateikt kaut ko labu un, savukārt, es arī tā daru. Miers mājās, visi laimīgi un arī mana meitiņa mācās ka jāciena vecāki! arī es ( DIEMŽĒL) un arī jūs būsiet sievas/vīramātes. Vai tik nesaņemsim atpakaļ pašu veidotās attiecības?

 12. nav taisniiba ka labs risinajums ir uztureet pec iespejas labaakas attieciibas ar viireni.<br>vismaz ne manaa gadiijumaa.tikliidz esmu ar vinu laipnaaka taa vina seezhaas man uz kakla un saak muus izmantot it katraa miilaa briidii.kaut man sviirs nav vieniigais beerns.ja kadam palidzeet tad oareejiem beerniem bet ja kaadam kas jadara tad tas noteikti ir mans viirs.<br>man ir drausmiga viramaate.mana agadijumaa vislabaaka reakcija pret vinju ir siena.

 13. Natālija M. on

  Es arī nedomāju, ka pareizākais variants ir glaudīt vīramātei pa spalvai jeb tēlot, ka viņas uzmācība jūs netraucē. Jo tā viņa nekad neuzzinās, ka tevi/jūs tas traucē. Viņa domās, ka jūs šī "uzmanīšana" apmierina un turpinās tādā pat garā.<br>Protams, tas ir ļoti delikāts jautājums, kā to pasniegt. Teiksi tu – būsi sliktā, dēlam parasti ir neērti kaut ko aizrādīt (vieglāk jau ir virtuvē par to reizi pa reizei papukstēt un "pieciest").Katrā gadījumā nevajag arī šo sarunu novilkt līdz pēdējam, jo tad, kad vadzis plīst, var pateikt arī ko lieku…

 14. VARBŪT MĒĢINI PRIEKŠ SEVIS NODEFINĒT, KA VIŅA MĀTE ZVANA TĀPĒC, KA KAUT KO TIEŠI TAJĀ BRĪDĪ VAJAG! VAI TAD TU NEZVANI (ARĪ SKAIPĀ) DRAUDZENĒM, DRAUGIEM 100 x DIENĀ, JO KAUT KAS IR SAKĀMS? IZKLAUSĀS, KA TEV IR SLIMĪGA UZTVERE PRET MĀTI (ARĪ SAVU, UN VISPĀRINĀTI-VĪRAMĀTE, KĀ TĒLS)! PIEŅEM, KA DRAUGA MĀTE IR DRAUGA DRAUGS UN ZVANA, KAD IR KAS SAKĀMS, NEVIS LAI TEVI TRAUCĒTU! SĀC ĀRSTĒT SEVI!

 15. Mēs nekad nevaram būt 100% droši par to, kāda ir katra konkrētā situācija, taču jāatzīst, ka ir cilvēki "kuru vienkārši ir par daudz". Proti, viņi nejūt robežu, ko būtu pieklājīgi nepārkāpt citu privātās dzīves priekšā, un tas nekas, ka tas ir tavs mīļotais dēls vai meita un viņa ģimene.

 16. Vīramāte on

  Nu jau es arī gandrīz gadu esmu oficiāla vīramāte, tāpēc varu izteikt savu viedokli.<br>Neesmu iekrampējusies savā dēlā un neesmu "klukste", kura vāc savu bērnu, taču sazvanīšanos katru dienu (pat vairākas reizes dienā), manuprāt ir normāla lieta. Tai nav nekāda sakara ar jūsu privātās dzīves necienīšanu vai kaut ko tādu. <br>Jūsu attiecības bojā nevis mammas zvanīšana, bet kaut kas cits, tici man. Kā Tu pati izturies pret saviem vecākiem? Piezvani? Aizbrauc? Tiecies? Sazināties ar vecākiem ir NORMĀLI.<br>Skumji ir tad, kad gribas vecākus, bet vienīgā avieta, kur aizbraukt, ir kapi.<br>Ja vēlies, vari atrakstīt: ineselinda@inbox.lv

 17. Anita Š. on

  varu ieteikt no pieredzes to, kas šeit minēts – sadraudzējies ar sava vīrieša mammu. Ieguvēji būsiet visi :).

 18. Sieviete 28 on

  Es ar savu mammu sazvanos katru dienu, pat vairakas reizes dienaa un esmu par to prieciiga. Manam puisim ir abi vecaki ( skirusies) vecaki zvana deelam, tikai tad kad kaut ko vajag, var pat menesiem nelikties ne zinis! Vins neizrada, ka tas vinam ir saapigi, bet redzu ka taa teema vinam ir loti saapiga.

 19. mežonēns on

  Domāju,ka situāciju nav jārisina tā ir jāpieņem. Ja vīram mammas uzmanības būtu par daudz viņš noteikti prastu saviem spēkiem no tās tikt vaļā, bet šķiet, ka viņš to pieņem. Tas tikai liecina par to, ka kādai mammai ir izdevies izaudzināt sev labu dēlu. Man arī ir dēls un nākotnē par tādām attiecībām tikai priecātos.

 20. teikšu ka tas ir briesmīgi. Pati esmu trīs dēlu mamma un ja sazvanamies ,tad labi ja reizi nedēļā. Nedomāju ,ka es viņiem briesmīgi esmu vajadzīga.Viņiem ir savas sievas un basta. Attiecības mums ir labas.Vasarās visi ar savām ģimenītēm regulāri ciemojas ,ziemā retāk. Cik varam un ja vajag izpalīdzam viens otram gan ar naudu ,gan padomu.<br>Tavs vīrs ir labi audzināts dēls un nevar savai mammai pateikt ,lai zvana retāk un arī tā sadraudzēšanās neko nedos. viņai acīmredzot nav sava privātā dzīve vai arī īstais vīrietis blakām. Ja tā būtu ,tici man ,nebūtu nedz laika ,nedz vajadzības jūs abus kontrolēt. Un tas nekad nebeigsies ,i neceri. To laikam sauc par nespēju pārgriezt nabas saiti. Tā nu viņa joprojām pupina savu puisīti 3 reizes dienā 🙂

 21. Es arī esmu dēlu māte. Tāpat sazvanos gan ar dēlu, gan viņa draudzeni. Pamēģini piezvanīt pati un uzrunāt viņu, varbūt viņa vienkārši jūtās vientuļa un atstumta. Ja viņa sajutīs tavu pozitīvo attieksmi pret sevi un dēlu, tas notiks arvien retāk. Palīdzi vīra mātei sajusties vajadzīgai un NEatstumtai. Novēlu būt pacietīgākai, jo tu arī reiz kļūsi māte.

 22. šķiet tev vēl bērnu nav, nekas, kad uzradīsies sapratīsi ka arī pieaudzis bērns mammai vienmēr paliks bērns un reizi nedēļā sazināties, kā tu piedāvā, ir daudz par maz. Nu, varbūt arī trīs reizes dienā ir pa biežu, bet visu taču var izrunāt. Ja līdz šim ( līdz parādījies tu,)viņi bieži kontaktēji, tad saprotams ka no mammas puses ir grūti uzreiz mainīties. Nevajag sliet adatas, tas nepiekā laba nenovedīs. Paturi prātā vienu lietu – sievietes vīrieša dzīvē nāk un iet, nu, kāda arī paliek, bet vissvarīgākā vienmēr tomēr būs māte.<br>

Atstāt Ziņu