Vārda dienu svin: Austris

Jaunums – nodarbība ‘Kinoterapija tavu attiecību sakārtošanai’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

a esi nogurusi no pienākumiem, atbildības, izlikšanās…Ja vēlies atvadīties no grūtas pieredzes vai zaudējuma…Ja tev ir neatbildēti jautājumi par attiecībām ar sevi, viņu vai citiem…piešķir sev brīvu vakaru, lai piestātu „Labo Domu Pieturā”, kurā šoreiz darba instruments būs kino!

Trīs filmu fragmenti un trīs interesanti un vērtīgi pavadītas stundas par visu, kas uz sirds. Piesakies uz kinoterapijas nodarbību 19.jūnijā plkst. 18:00! Nodarbību vadīs “Labo domu pieturas” pārvērtējošā konsultante ELĪNA BRILA.

Kā notiek kinoterapija?
Kinoterapija notiek kā grupas nodarbība, kurā konsultants ar grupas dalībniekiem kopīgi noskatās filmu, multfilmu vai konkrētus sižetus, kuri ilustrē nodarbības tēmu – attiecības, zaudējumi, agresija, trauksmes sajūta, u.c.(šajā konkrētajā nodarbībā tēma būs – attiecības). Skatoties filmu dalībnieki projicē savu personīgo attieksmi, aktuālos notikumus, domas, sajūtas un rīcību. Ar rūpīgi izstrādātiem, uz izzināšanu un atrisinājumu vērstiem jautājumiem konsultants uzsāk diskusiju ar grupas dalībniekiem, kuri var izmantot filmā notiekošo kā metaforu notikumiem savā dzīvē. Nobeigumā konsultants velk paralēles filmā notiekošajam ar pašu klientu aktuālajām problēmām, ar pārvērtējošās konsultēšanas metodēm izzina to cēloni un kopīgi meklē iespēju radīt dinamiku šķietami nerisināmās dzīves situācijās. Līdz ar to ir viegli apgalvot, ka kino kā konsultēšanas instruments ir lielisks gadījumos, kad klients jūt vajadzību pēc uzvedinoša pamudinājuma paša problēmas atklāšanai. Plašāk par to, kas ir kinoterapija, vari izlasīt šajā rakstā>> Kinoterapija-kas tā ir un kā var palīdzēt?

Nodarbība ‘Kinoterapija tavu attiecību sakārtošanai’

KAD: 19.jūnijā plkst.18:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

DALĪBAS MAKSA: Ls 10
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 7 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā nodarbībā, jāpiesakās iepriekš rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Piesakies laicīgi! Vietu skaits nodarbībā ierobežots (maks. 8 cilvēki grupā)!

 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Lielisks pasākums, ļoti daudz ieguvu pie Elīnas, bet tukšie pļāpātāji arī būs ieguvēji, tādi arī mēdz gadīties, tā, ka viesi, droši piesakies :))

  2. nu, nu, nu on

    Skeptiķi ir bijuši vienmēr un visur. Galu galā, īstās lietas, īstajā brīdī atrod tie, kam tas visvairāk ir nepieciešams. Un kas tam neredz jēgu un nepieciešamību, visdrīzāk, tas patiešām nav nepieciešams vai arī ir vajadzīgs vairāk kā ēst, tikai bail to atzīt.

Atstāt Ziņu