Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Jaunie MADARA ecoface līnijas produkti ir klāt!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sen gaidītie!!! Gan tūlīt tūlīt vasara, gan MADARAS jaunie produkti. Kopš 17.maijā visos Kolonnas veikalos MADARAS DIENU ietvaros ir iespējams iegādāties jaunos ecoface līnijas produktus: nostiprinošu acu želejkrēmu, atjaunojošu acu krēmu, maigi attīrošu pieniņu un intensīvi mitrinošo krēmu.

Intensīvi mitrinošs krēms
visiem ādas tipiem

Tā kā mūsu Baltijas reģiona klimats ir diezgan skarbs un nesaudzīgs pret mūsu ādu jebkurā gadalaikā, tad MADARA ir radījusi intensīvi mitrinošu krēmu, kas pasargās gan no vēja, gan no saules. Īsajās vasarās, kad esam noilgojušās pēc saules un vēlamies uzturēties tajā pēc iespējas vairāk, āda mēdz kļut sausa. Lietojot intensīvi mitrinošo krēmu, ir iespēja nodrošināt ilgstošu mitrināšanu un atdzīvināt dehidratētu , mitrumu zaudējušu ādu. Tas baro un aizsargā, kā arī palīdz izlīdzināt grumbiņas. Savukārt nogurušu ādu, kāda tā mēdz palikt dēļ apkārtējas vides vai nereti dēļ mūsu dzīvesstila, uzmundrina krēma sastāvā esošie augu vitamīni, antioksidanti, minerāli un flavonoīdi, padarot to elastīgāku un starojošāku.

Krēms ir bagātināts ar vitamīnus saturošiem Baltijas augiem: nātri, kliņģerīti, ceļmallapu, pīlādzi un smiltsērkšķi.

Lietošana: uzklāj no rīta uz attīrītas un tonizētas sejas un kakla ādas. Pilnvērtīgai ādas kopšanai lieto MÁDARA attīrošo līdzekli un toniku. Ādas mitrināšanai vakarā izvēlies MÁDARA atjaunojošo nakts krēmu.

Maigs attīrošs pieniņš
visiem ādas tipiem

Ņemot vērā neskaitāmu klientu lūgumus un ierosinājumus, MADARA beidzot ir radījusi maigi attīrošu pieniņu, ar kura palīdzību noņemt dekoratīvo kosmētiku un maigi attīrīt ādu sejas un acu zonā. Pieniņš efektīvi attīra ādu no netīrumiem, taču tajā pašā laikā  neizraisa kairinājumu un nesausina, kā arī to droši var lietot ap acīm.

Bagātināts ar liepziediem un auzām.

Lietošana: viegli iemasēt sejas un acu zonā. Notīrīt ar mitru vates tamponu vai noskalot ar siltu ūdeni. Pilnvērtīgai ādas kopšanai turpini ar piemērotu MÁDARA toniku un krēmu.

MADARAS jaunums – rūpes par acīm
Ir zināms, ka acis ir cilvēka spogulis. Tās par mums stāsta, spēj nodot, kā arī noguruma sekas nereti redzamas ap tām. Tāpēc MADARA ir izstrādājusi acu kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā esošās dabas veltes ir īpaši izmeklētas, lai būtu sevišķi iedarbīgas un tajā pašā laikā piemērotas maigajai un jūtīgajai ādai ap acīm.

Atjaunojošs acu krēms ir bagātīgas konsistences dziļi mitrinošs krēms,  kas nostiprina,  izlīdzina un atjauno maigo ādu ap acīm. Tas dziļi mitrina, veicina kalogēna veidošanos un grumbiņu mazināšanos.

Bagātināts ar atjaunojošiem Baltijas augiem: rudzupuķi, kosu, ķirbi un tomātu.
Lietošana: dienas beigās uzklāj attīrītā acu zonā, viegli iemasējot ar pirkstu galiem.

Vieglās konsistences acu želejkrēms dziļi mitrina un palīdz izlīdzināt grumbiņas acu zonā. Krēma spējās ir samazināt tumšos lokus un pietūkumu, kā arī dzēst noguruma pēdas ap acīm. Rezultātā skatiens atkal kļūs starojošs un diena var sākties!

Bagātināts ar atjaunojošiem Baltijas augiem: gurķi, pētersīli, alveju un zirgkastaņu.
Lietošana: no rīta uzklāj acu zonā, viegli iemasējot ar pirkstu galiem.

 

Jaunos ecoface produktus visās pārējās MADARA tirdzniecības vietās būs iespējams nopirkt līdz ar visiem vēl gaidāmajiem jaunumiem – šampūniem, balzamiem, augu dezodorantu un dziļi mitrinošu roku krēmu – jūnija vidū.

Dalīties.

Atstāt Ziņu