Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

‘Jaunā laikmeta bērni numeroloģijas skatījumā’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ievietesPasaule.lv sadarbībā ar numeroloģi Līgu Bērziņu piedāvā jaunu nodarbību „Jaunā laikmeta bērni numeroloģijas skatījumā”. Uz nodarbību aicinām vecākus, kuru bērni dzimuši pēc 2000.gada. Noderīgu informāciju noteikti uzzinās arī pedagogi un vecvecāki. Tiekamies 3.decembrī, lai vēl labāk iepazītu un izprastu mūsu mazās atvasītes!

Nodarbību vadīs numeroloģe Līga Bērziņa: „Numeroloģija jeb pareģošana pēc skaitļiem ir mācība, kas radusies tālā senatnē. Iespējams, daudziem ir zināma sengrieķu filozofa Pitagora atziņa „Visas lietas var iedomāties kā skaitļus”. Tas nozīmē, ka arī cilvēka dzimšanas dati iekļaujas skaitļu sistēmā un sniedz izpratni par personību, raksturu, dzīves uzdevumu, vieglajām un smagajām tēmām cilvēka dzīvē.

Sarunās ar vecākiem, kas audzina pēc 2000. gada dzimušus bērnus, dažkārt esmu dzirdējusi pārdomas, kā saprast savu bērnu, kā atrast viņam pieeju, kāpēc viņš tik ļoti atšķiras no vecākajiem bērniem vai pašiem vecākiem? Arī skolotāji, kam ir tas prieks strādāt ar mazajiem skolniekiem, bieži vien ir neizpratnē, kas notiek. Pat talantīgi un pieredzējuši pedagogi šausminās par mūslaiku bērniem un nesaprot, kā strādāt, kā atrast pieeju bērniem. Šie jautājumi skar daudzus vecākus, pedagogi, psihologi meklē risinājumu darbam ar mūslaiku bērniem. Arī numerologi ir analizējuši pēc 2000. gada dzimušo bērnu datus un izdarījuši atsevišķus secinājumus.”

Nodarbības programma:

Jaunā laikmeta bērnu raksturojums;
Bērna dzīves koda un dzīves uzdevuma noteikšana;
„Knifiņi” sadarbībai ar mūslaiku bērniem.
Būs iespēja iegūt arī sava bērna numeroloģisko raksturojumu. (Grupai vienojoties to varēs darīt atklāti vai anonīmi)

Jaunā laikmeta bērni numeroloģijas skatījumā

KAD: 3.decembrī plkst. 18:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

CIK MAKSĀ: Vienas nodarbības cena Ls 10 (14,23 EUR)
Piesakoties un nākot uz nodarbību divatā, katrs maksāsiet tikai 7 Ls (9,96 EUR)!

Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, spied pogu ‘Piesakos’ vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Nedaudz vairāk par Līgu:
“Esmu trīs reizes piedzīvojusi izlaidumu Latvijas Universitātē, ieguvusi vairākas augstākās izglītības un maģistra grādu, bijusi latviešu valodas skolotāja, pusi mūža mācījusies angļu valodu un centusies to iemācīt citiem,  strādājusi valsts pārvaldē, tagad strādāju par redaktori-korektori vairākās tulkošanas firmās, bet visu apzināto mūžu esmu meklējusi atbildes uz jautājumiem, ko redzamā pasaule un skolas nesniedz. Jau pusaudža gados pievērsos astroloģijas un psiholoģijas izzināšanai, studējusi pieejamo literatūru par ezotēriskiem jautājumiem, pamazām nonākusi pie numeroloģijas mācībām un sev par prieku un milzīgu gandarījumu atklājusi Taro kārtis. Mācoties, lasot, meklējot atbildes, man ir atklājusies pilnīgi cita pasaule, kas ļāvusi saprast likumsakarības visam, kas ar mums notiek. Tā kā šīs iegūtās zināšanas ir tik noderīgas manā, manu draugu, ģimenes un kolēģu ikdienas dzīvē, vēlos tās sniegt arī citiem.”

Dalīties.

Atstāt Ziņu