Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Jau šonedēļ- kursi ‘Pārliecinoša uzstāšanās’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Augstskolu beidzējiem pavasaris ir visai saspringts laiks. Grāmatu kalni, vēlie vakari, rakstīšana un rakstīšana – jānodod gala darbi! Taču, kad tie uzrakstīti, tie vēl arī pārliecinoši jānoprezentē un jāaizstāv.

Lai atbildīgajā brīdī, Tu būtu gatava un pārliecināta par sevi, piedāvājam Tev iziet zibenskursus par pārliecinošu uzstāšanos. Kursu ‘Pārliecinoša uzstāšanās’ mērķis ir pilnveidot un uzlabot prezentēšanas prasmes, attīstīt ātru domāšanu, pārliecināties, ka uzstāties var būt viegli.

Kursu ilgums – divi vakari, kuros tu ne tikai uzzināsi padomus un knifiņus, lai uzstāšanās būtu veiksmīgāka, bet varēsi arī pati trenēties runāt publikas priekšā.

Nodarbības vadīs pieredzējusī pasākumu organizētāja un vadītāja Edīte Irbe, kura prezentēšanas un uzstāšanās prasmes un zināšanas apguvusi gan teorētiski, gan praksē.


Pārliecinoša uzstāšanās

Pirmā diena (25.maijs)
– Kā atbrīvoties uzstājoties,
– kā ātri reaģēt uz negaidītiem jautājumiem,
– kā sagatavot pārliecinošu prezentāciju
70% teorijas 30% prakse
 

Otrā diena (26.maijs)
– prezentēšanas prasmju pilnveidošana balstoties uz pirmajā dienā iegūtajām zināšanām,
– pozitīvās domāšanas spēks,
– pārliecība par sevi
90% prakse 10% teorija

 

KAD: 25.maijs un 26.maijs no plkst. 18.30 līdz 21.30
KUR:
Brīvības ielā 99-4, 3.stāvs 
KAS VADA:
pasākumu vadītāja Edīte Irbe 
CIK MAKSĀ:
Veicot priekšapmaksu, par abām nodarbībām kopā 10 Ls
Maksājot uz vietas, vienas nodarbības cena- 7 Ls

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā semināru ciklā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679

Dalīties.

5 komentāru

  1. esmu apmeklējusi šāda veida apmācības kursu un varu viennozīmīgi ieteikt izmantot šo iespēju, jo man tas palīdzēja sagatavoties un aizstāvēt savus gala darbus beidzot augstskolu.

  2. Līga Ozoliņa on

    Protams, šīs zināšanas noder jebkurā dzīves situācijā, kas saistīta ar sevis, savu ideju, sava piedāvājuma prezentēšanu! Patlaban īpaši aktuāli tas, protams, ir tieši augstskolu beidzējiem, kam jāaizstāv noslēguma darbi, taču arī ikviens cits ir aicināts pieteikties un sākt sevi pilnveidot!

  3. Nodarbības būs saistošas arī tām, kas vienkārši vēlas kļūt drošākas saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Bet, ja ir jau zināma kāda prezentācija, kas būs jāaizstāv, "piespicēsim" un "patrenēsim" tieši to katrai individuāli!

Atstāt Ziņu