Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Jau divus gadus esam kopā ar jums!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ziemassvētku laiks ir arī SievietesPasaules dzimšanas dienas laiks. Tieši pirms diviem gadiem interneta debesjumā iemirdzējās vēl viena zvaigznīte – portāls www.sievietespasaule.lv.

Ar gadiem tā kļūst tikai spožāka un lielāka. Nu jau šeit ik mēnesi dzīvojas ap 50 000 lasītāju.

Mēs esam augušas un pilnveidojušās pašas, un arī SievietesPasaule.lv kopā ar mums un jums ir mainījusies un augusi.

Mums pašām šis gads bijis ļoti īpašs – esam atradušas jaunas mājas, kurās ir aicināta iegriezties ikviena no jums! Šeit – Brīvības ielā 99-4 – gaidām jūs uz vērtīgiem semināriem un iedvesmojošām sarunām.

Nopūšot nu jau divas svecītes jubilejas tortē, varam lepoties ar paveikto – mēs ne tikai regulāri piedāvājam jums arvien jaunus un interesantus rakstus, bet esam noorganizējušas arī pasākumus, kas nu jau kļuvuši par tradīciju.

Esam kopā laidušās četros dullos velobraucienos „Dāmas rullē!” un devušās ciemos pie jums ar iedvesmojošiem semināriem projekta „Uzplauksti pavasarim!” ietvaros.
Mēs arvien turpinām jums piedāvāt fitnesa vingrojumu video, kas ir unikāls projekts Latvijas interneta vidē.

Lepojamies ar spēcīgo Literatūras sadaļu, kurā publicējam ne tikai grāmatu jaunumus, bet arī mūsu lasītāju oriģināldarbus. Turklāt SievietesPasaules paspārnē ir izveidojies pat grāmatu lasītāju klubiņš.

Priecājamies, ka SievietesPasaules lasītājām ir iespēja justies kā ekspertēm, jo regulāri organizējam dažādu preču un pakalpojumu izmēģināšanu un notestēšanu.

Lepojamies arī ar bagātīgo konkursu un balvu klāstu, kāds pieejams SievietesPasaule.lv lasītājām. Balvu grozā bijušas gan biļetes uz kino, teātri, koncertiem, gan grāmatas, gan kārumi un dažādi kosmētikas līdzekļi, satīna gultasveļas komplekti, grozi ar garšvielām, epilatori, pat kriosaunas un restorāna apmeklējumi, tadžīna, žurnālu abonementi utt.

Arī šobrīd – Ziemassvētku laikā un mūsu dzimšanas dienas mēnesī – apdāvinām jūs, mūsu mīļās lasītājas. Svinēt svētkus taču ir priecīgāk, ja vari prieku sniegt arī citiem, vai ne!? Katru dienu līdz pat Ziemassvētkiem kāda lasītāja iegūs pārsteidzošu dāvanu (par šobrīd aktuālo konkursu vairāk vari lasīt šeit)

Tomēr pāri visam paveiktajam mūsos valda neaprakstāms prieks. Prieks par to, ka jūs mums esat un ka mēs jums esam vajadzīgas gan priekos, gan bēdās.

Katra reize, kad saņemam no jums bezgala mīļus e-pastus, kas pauž jūsu prieku un pateicību, mums redakcijā ir svētki.

Svinēsim kopā!

SievietesPasaule.lv vadītājas –

Līga Ozoliņa un Līga Rozentāle

Dalīties.

Atstāt Ziņu