Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Jau desmito reizi Rīgā – Andele Mandele

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dāmas, gatavojieties! Jau šo sestdien, 27. augustā, Barona Centrā no plkst. 11:00- 17:00 notiks kārtējā Andele Mandele- Pērļu Medības!

Tā ir iespēja iegādāties šikas un oriģinālas rotas, apavus, apģērbus un citas sievišķīgas lietiņas, kā arī ,protaqms, pārdot vai apmainīties ar savām ‘pērlēm’.

Kā ziņo Andeles radītāja Līva Jaunozola, ar šo pasākumu Andelei apritēs  otrais pastāvēšanas gads. Pasākuma popularitāte divu gadu laikā ir krietni augusi- no 20 dalībniecēm pirmajā andelē  līdz teju 200 dalībniecēm šobrīd.

Šoreiz Barona Centrā skapju ģenerāltīrīšanā piedalīsies 170 dalībnieces, taču pēc  Barona Centra  statistikas datiem- iepriekšējās Pērļu Medības apmeklēja 7000 ‘pērļu’ mednieces!

Kas ir Andele Mandele?- pasākums, kurā dalībnieces izpārdod savu drēbju skapju saturu par īpaši draudzīgām cenām un jebkurai no pasākuma apmeklētājām ir iespēja ” nomedīt” ko sev tīkamu.

Līva arī ziņo, ka oktobrī gaidāma arī īpašā  Andele Mandele bērniem.

Katru reizi Andeles pasākumā ir arī ziedojumu stūris, kur dalībniecēm ir iespēja neizpārdotās lietas ziedot lauku skolām. Pagājušo reizi andelē tika saziedoti 40  100 litrīgi maisi ar kvalitatīvām lietām, un Līva cer, ka arī šoreiz dalībnieces būs tik pat atsaucīgas.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu