Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Jāsarīko kolhoznieku ballīte!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Guļot starp ābelēm iekārtajā šūpuļtīklā, baudīju  patīkamo novakares spirdzinošo vēju. Veroties uz augšu gluži neviļus sāku sekot līdzi pa violeti zilo debesjumu slīdošajiem gubu mākoņiem, kas rotājās novakares saules staros. Pavisam nemanot manas domas aizslīdēja līdzi debesjuma brīvajiem ceļiniekiem – mākoņiem, kas mani iegrieza laimīgo sajūtu zemē, jeb atmiņās par nesen notikušo kino vakaru brīnišķīgā dārzā, kopā ar lieliskiem cilvēkiem – draugiem.

Tad nu atceroties savus jaukos draugus un veroties debesu radītajā mākslas darbā, sapratu, ka jārod iemesls jaunai kopā būšanai, un lai mūsu tik dažādie ikdienas ceļi tiktu savesti kopā jau šajā vasarā. Radās vēlme, noorganizēt  pasākumu, kas paliktu atmiņā.

Domas klejoja ideju labirintos līdz uzgāja īsto izeju un vienu feinu pasākumu – kolhoznieku ballīti. Āķis lūpā, nu tik atliek domāt un plānot.

Kolhozs „Brīvais lidojums” organizē balli, kas norisināsies pie dabas, svaigā gaisā ar varžu serenādēm piemājas dīķītī, kas pavērs plašas atpūtas iespējas gan makšķerējot, gan peldoties. Tikko vākta siena smaržu piešķirs balles mēbeles, kas tiks veidotas no šī gada jaunajām siena ķīpām, kas pārklātas ar omu seģenēm un galdi pārklāti ar  izšūtajiem skaistajiem galdautiem.

Kā viena no šī vakara odziņām būs īpašais dress code – jāiejūtas kāda padomju laika  profesijā un jācenšas apģērbties atbilstoši tai, lai ierastos atpūsties uz tuvējā kolhoza „Brīvais lidojums” organizēto balli. Nosacījums pirms ballītes un tās sākumā neatklāt citiem, kādas profesijas pārstāvis katrs ir. Tad, kad visi viesi ieradušies sāksim iejusties savos tēlos un katrs vai pa pāriem nospēlēs īsu etīdi, un pārējie min, kas tā ir par profesiju. Vakara gaitā „kolhoznieki” tiks sadalīti darba brigādēs, kas izlozes kārtībā izvilks dziesmas un uzstāsies „Mikrofons 2011”- popiela ar  dziesmām no 70-80 gadiem. Balles laikā tiks organizētas dažādas spēles, kur būs iespējams laimēt dažādas noderīgas balvas, piemēram, šprotu bundžu, skābētu gurķu burku utt., kā arī piešķirti īpašus diplomus par sasniegumiem.

Lai radītu padomju atmosfēru pirms ballītes paziņo, ka līdzi jāņem kāds tā laika atribūts, kas bēniņos vai pie omēm noteikti ir atrodams, piemēram, vimpeļi, karogi, diplomi, apbalvojumi, medaļās utt. Pēc tam līdz paņemtās lietas var izmantot dažādās spēlēs un galu galā izmantot arī īpašu bilžu radīšanai.

 Mums ir ļoti paveicies, jo draugu lokā ir cilvēki, kas spēlē ģitāru nu tad vakara gaitā pie ugunskura un smaržojošiem kartupeļiem, lai skan ģitāra ar skaistām dziesmām, līdz pirmajiem saules stariem!

 

Stāsts iesūtīts konkursa ‘Lūk, kā jābauda vasara!‘ ietvaros.

Pastāsti arī Tu savu lielisko vasaras baudīšanas ideju un laimē kasti ar Laimas jaunajiem saldējumiem, kā arī īstas, rokām darinātas ziepes un skrubjus!  ->>> KONKURSS  Lūk, kā jābauda vasara!

Dalīties.

3 komentāru

  1. Mm, ābeļdārzā un siena ķīpas kā galdi ar tamborētām sedziņām – tas izklausās varen romantiski!

Atstāt Ziņu