Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Janvārī pirmizrādi piedzīvos Sekss un Grēkpilsēta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas teātra, kino un TV zvaigznes Ivars Kalniņš, Rēzija Kalniņa un Santa Didžus no 2011.gada janvāra piedalīsies skandalozās izrādes „Sekss un Grēkpilsēta” jaunajā versijā.

 Starptautiskā teātra kompānija „DOMINO teātris” kļuvusi plaši pazīstama, pateicoties izrādei „Kailie Brieži” ar stāstu par Latvijas mazpilsētiņas bezdarbniekiem. Savukārt Vudija Allena provokatīvā komēdija „Sekss un Grēkpilsēta” stāsta par izskaidrošanos Ņujorkas augstākajā sabiedrībā sakarā ar negaidīti gaismā nākušiem lugas varoņu seksuālās dzīves faktiem. Vudijam Allenam raksturīgā manierē notikumi attīstās ļoti negaidīti, un tos pavada asprātīgu joku un komentāru virkne.

 Izrādes režisors Oļegs Šapošņikovs radījis arī izrādi „Kailie brieži“ un tās krievu versiju „Орлы cтриптиза”.

„Kāpēc es izvēlējos šo lugu? Tāpēc, ka man patīk V.Allena teksti un, tāpat kā viņam pašam, man  patīk Čehovs un psihoanalīze. Uzskatu, ka Allens un Čehovs ir viena līmeņa dramaturgi. Šajā lugā ir runāts par lietām, ko daļa cilvēku nevēlas skaļi apspriest, bet psihoanalīze jau sen par tām runā atklāti. Arī Vudijs Allens”.

 Izrādes kostīmus darinājis Jozs Statkevičs – pasaulslavens lietuviešu modes mākslinieks, kura klientu vidū ir ne tikai televīzijas, teātra un kino zvaigznes, bet arī vairāku valstu pirmās personas.

Izrādi tās veidotāji iesaka intelektuāla, veselīga un ciniska humora cienītājiem, kā arī cilvēkiem, kas mīl fantastikas un detektīva žanru, psiholoģisko drāmu, stilīgu apģērbu, labus dzērienus un, protams, dzīvi, piebilstot, ka visi personāži ir izdomāti, un sakritības ar vairāku Latvijā pazīstamu pāru dzīvi ir nejaušas. Izrāde nav ieteicama personām jaunākām par 16 gadiem un tiem, kam vārds „sekss” liekas nepiedienīgs.

Tuvākās izrādes iespējams noskatīties 21.janvārī Ventspilī, 22.janvārī Limbažos, 23.janvārī Jelgavā, 24.janvārī Valkā, 26.februārī Latvijas Nacionālajā teātrī Rīgā, 27.februārī Siguldā un 28.februārī Ādažos. Biļetes uz izrādēm nopērkamas to norises vietās un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

 

Par izrādi „SEKSS UN GRĒKPILSĒTA”
(intelektuālā humora meistara Vudija Allena provokatīva bez tabu komēdija)

Kompānija „DOMINO teātris”  kļuvusi plaši pazīstama, pateicoties izrādei-bestselleram „Kailie Brieži” ar stāstu par Latvijas mazpilsētiņas bezdarbniekiem. Savukārt jaunajā projektā stāsts ir par izskaidrošanos Ņujorkas augstākajā sabiedrībā sakarā ar negaidīti gaismā nākušiem lugas varoņu seksuālās dzīves faktiem. Izrādē darbojas:

– advokāts Sems Rigss (Ivars Kalniņš)

– psihoterapeite un profesore Filisa Rigsa (Rēzija Kalniņa)

– rakstnieks Hovards (Ainārs Ančevskis vai Marģers Eglinskis)

– rakstnieka sieva Kerola (Santa Didžus)

kāda baņķiera meita Džuljeta (Ērika Eglija)

V.Allenam raksturīgā manierē notikumi attīstās ļoti negaidīti, un tos pavada asprātīgu joku un komentāru virkne. „Happy end” ar pārsteigumu garantēts.

 

BRĪDINĀJUMS!

  • Visi personāži ir izdomāti, un sakritības ar vairāku Latvijā pazīstamu pāru dzīvi ir nejaušas!
  • Izrādi iesakām intelektuāla, veselīga un ciniska humora cienītājiem, kā arī cilvēkiem, kas mīl fantastikas un detektīva žanru, psiholoģisko drāmu, stilīgu apģērbu, labus dzērienus un, protams, dzīvi.
  • Izrāde nav ieteicama personām jaunākām par 16 gadiem un tiem, kam vārds „sekss” liekas nepiedienīgs.

Tulkojusi Dace Rukšāne.

Izrādes režisors (viņš arī izrades „Kailie brieži” radītājs) – Oļegs Šapošņikovs

Kostīmu mākslinieks – Jozs Statkevičs – pasaulslavenais lietuviešu modes mākslinieks, kurā klientu vidū ir ne tikai televīzijas, teātra un kino zvaigznes, bet arī vairāku valstu pirmās personas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu