Vārda dienu svin: Cecīlija, Cilda

Janvārī lasām Vonnegūta ‘Čempionu brokastis’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aunais gads ir jāsāk viegli, iespējams nedaudz sarkastiski un ar humoru palūkojoties uz pastāvošo lietu kārtību un mūsu dzīves „lielajām problēmām”. Tieši tāpēc grāmatu klubiņā nolēmām gadu sākt ar Kurta Vonnegūta romānu “Čempionu brokastis jeb Ardievu, melnā pirmdiena!”.

Kurts Vonnegūts ir viens no populārākajiem XX gadsimta amerikāņu rakstniekiem, kura darbos meistarīgi savijies melnais humors un asprātīga satīra, vēsturiski notikumi un zinātniskā fantastika, autobiogrāfiski motīvi un filozofiskas atziņas.

Romāns “Čempionu brokastis jeb Ardievu, melnā pirmdiena!” ir izdots 1973.gadā un ir rakstnieka ironiska dāvana sev pašam piecdesmitajā dzimšanas dienā. 

 

Grāmatu klubiņš „Ar grāmatu azotē” tiekas reizi mēnesī, kad pie tējas tases vai vīna glāzes, dalamies iespaidos par kopīgi lasīto grāmatu. Ja arī Tu mīli lasīt un gribi pievienoties mūsu grupiņai, piesakies, rakstot uzsp@sievietespasaule.lv! Ja nevari pievienoties klātienē, seko līdzi virtuāli, jo par klubiņa aktualitātēm rakstām sadaļā „Grāmatu klubiņš Ar grāmatu azotē“!

Dalīties.

Atstāt Ziņu