Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Jana testē jaunās, maģiskās nagu lakas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojoties pavasarim gribas ieviest krāsas ne tikai savā apģērbā, make-up, bet arī cituviet, piemēram, nagu lakas izvēlē. Godīgi teikšu, jau apnikušas ierastās krāsas, gribas ko jaunu, modernāku, taču pie manikīra speciālista aiziet arī nav laika, ko darīt? Esmu atradusi risinājumu un gribu ar to padalīties arī ar jums.

Vai esat ko dzirdējuši par magnētisko manikīru un krakeluru? Arī SievietesPasaule.lv meiteņu kolektīvā tas bija līdz šim nedzirdēts jaunums, tāpēc nolēmām to izmēģināt. 
Kā izrādās, tās ir īpašas nagu lakas, kuras uzklājot var tikt pie pārsteidzoša efekta, piedevām, tas aizņem tikai pāris minūtes un nav vajadzības apmeklēt speciālistu, lai iegūtu moderna izskata nagus. Ar šīm nagu lakām pati mājās vari padarīt savus nagus par sava stila odziņām.

Izmēģināju divu veidu nagu lakas – ar magnēta efektu un krakeluru– ar grafiti efektu.

Krakelurs – nagu laka ar grafiti efektu

Tā vairāk varētu patikt jaunām sievietēm. Viss ir ļoti vienkārši – uz naga tiek likta bāze (citādi nebūs efekts), kad nagu laka nožuvusi, tai pa virsu klāj šo grafiti efekta laku, pēc uzklāšanas var redzēt, kā nagu laka sāk „čokuroties”, veidojot unikālus zīmējumus grafiti stilā. Sākumā es neticēju savām acīm, bet pēc pāris minūtēm apbrīnoju šo inovāciju.

 Maģiskā nagu laka ar magnētu „Magneffect”
Uz nagiem tiek uzklāta perlamutra nagu laka, it kā jau pati par sevi labi izskatās, taču tas nav viss. Uz nagu lakas vāciņa ir piestiprināts īpašs magnēts, kuru pieliekot pie uzklātā naga un paturot pāris sekundes nags iegūst pavisam citu efektu – tajā parādās krāsainas svītras dažādos virzienos, kas liek domāt, ka ir izmantotas vairākas nagu lakas, taču tā nav. Piedevām, šī nagu laka ļoti viegli klājas un nožūts ļoti ātri, kas man personīgi ļoti patīk.

 

Jaunās, gribētos sacīt, maģiskās nagu lakas, ko es šodien izmēģināju mani ļoti iepriecināja, jo tās dod unikāli iespēju sievietēm pašām radīt interesantu nagu dizainu, piedevām piedāvātā krāsu izvēle ir ļoti plaša, domāju, ka katra varēs piemeklēt sev tīkamo toni.

Vairāk par nagu lakām un to iegādi varat uzzināt www.amarina.lv vai t/c
„Rīga Plaza” 2. stāvā „Amarina.lv” veikalā, kurš piedāvā kārstākos pasaules jaunumus nagu dizainā, kā arī izceļas ar interesantu un ekskluzīvu produktu piedāvājumu.

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS SievietesPasaule.lv lasītājām!

SPIED VIRSŪ, IZDRUKĀ KUPONU UN DODIES PĒC SAVAS NAGU LAKAS!


Dalīties.

7 komentāru

  1. Šis arī ir kaut kas interesants! Man gan labāk patīk tas perlamutrīgais, nevis nolupušu skapi atgādinošais variants.

  2. Jana Makojeva on

    Iesākumā domāju līdzīgi, ka graffiti efekta nagu laka vairāk der jaunām meitenēm / pusaudzēm, taču kādu laiku padzīvojot ar tāda izskata nagiem, domas mainās, jo kāpēc gan neizmēģināt ko jaunu, līdz šim neredzētu un košu pavasarim? Piedevām šāds nagu lakas klājums lieliski akcentēs apģērbu,kādam speciālam un tematiskam pasākumam 🙂

Atstāt Ziņu