Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Ja pie stūres brauc sieviete

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Parunāsim par auto! Šoreiz skats no vīrieša redzespunkta: auto eksperts, SIA “Aura Auto” valdes loceklis Ainars Bašķis mums atklāj savus novērojumus par sievietes attiecībām ar auto. Un – uztveriet to ar smaidu, tādas nu mēs esam!

Ja pie stūres brauc sieviete, tad automobilis parasti ar laiku aizvien vairāk iegūst sekojošas pazīmes:

  • Vadītāja gumijas paklājiņš pie gāzes pedāļa iegūst raksturīgo izdilumu (caurumu) no augstpapēžu kurpēm. Vārgāki paklājiņi tiek sastumti uz priekšu un tad ir sūdzības, ka sajūga pedāli nevarot izspiest.
  • Bagāžas nodalījuma slēdža gumijas apmava tiek pārrīvēta ar nadziņiem it ātri. Jāpiezīmē, ka nagu pēdas var pameklēt arī pie durvju rokturiem.
  • Durvju maliņas ir viegli apdauzītas pret stāvvietās nekārtīgi izmētāto automobiļu sāniem.
  • Bagāžas nodalījums, cimdu nodalījums uc. mēdz izcelties ar māksliniecisku nekārtību.
  • Mati. Tie ir visur. Ne tikai no burvīgās būtnes, bet arī no kažoka un no suņa.
  • Smarža. Mmmm…. Nav iespējams to pārciest. Domas vairs nemaz ap dzelžiem nav…

Sieviete nesapratīs, ja mēģināsiet viņai skaidrot dažādu mezglu savstarpējo mijiedarbību. Secinājumi ir vienkārši – pēc remonta pagriezienā tur un tur grab (vibrē), tātad, neko neesi darījis un punkts. Un nav svarīgi, ja remontēta ir pavisam cita vaina – nemācēji sākumā iegūt uzticību, nemācēji to noturēt visā remonta laikā – tagad vairs nekā!

Sieviete augstu novērtēs, ja sapratīsi, ka auto šoreiz nav galvenais – galvenais ir laikā izņemt mazo no dārziņa. Ja pieņēmējs vai servisa vadītājs (vīrietis!) nav stulbs, viņam tiks piedots pat tas, ka bremžu mehānisms pēc remonta nokrīt.

Automobiļa krāsai jābūt pieskaņotai ne tikai rokassomiņai – tai jābūt praktiskai, pamanāmai, neuzkrītošai, spilgtai un skaistai.

Automobilis ir sievietes personības papildinājums, nevis otrādi. Tas, kurš saprot šo tēzi, prot pārdot automobili sievietei.

Dalīties.

Atstāt Ziņu