Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Izvēlies dāvanas Made in Latvia!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Daudziem no mums sirdi sildīs, ja dāvanu būsi izvēlējusies patriotisku jūtu vadīta – proti, dāvanai izvēlēsies kādu no Latvijas ražotāju precēm vai produktiem. Un tici – latvieši rada tik daudz jauku un interesantu lietu. Šeit ieskats dažās idejās!

 

Dāvana mazākajiem rūķiem – bērnu krēsls trīs vienā – BUK BUC
Bērnu universālais krēsls BUK BUC atbilst ergonomiskām, ekoloģiskām, stabilitātes un drošības prasībām. Tā pluss – pagriežot to, mainās tā funkcijas. To var lietot trīs dažādos veidos:

  1. barošanai pie galda
  2. kā šupuļkrēslu
  3. kā krēslu ar galdiņu        

Krēsli pieejami dažādās krēsās: oranži, melni, dzelteni, zaļi, koka krāsā. Informācija un pasūtīšana –  http://bukbuc.wordpress.com/

 

Smaržīgi ķermeņa sviesti – īpašām un ikdienas rūpēm par ķermeņa ādu
STENDERS meistaru radīti ķermeņa sviesti ar jasmīnu, rožu un citronmētras aromātiem aiznesīs ziņas par Latvijas smaržām uz jebkuru vietu pasaulē.  Sviesti ir bagātīgi krēmi, kas mīkstinās, mitrinās un aizsargās ādu, ļaujot tai kļūt veselīgi skaistai.  Tie bagātināti ar mango un šī sviestu un ēteriskajām eļļām.  Izmantojami gan īpašām, gan ikdienas rūpēm par ķermeni.
Katrs produkts ir iesaiņots skaistā alumīnija kārbā, kuru var papildināt ar sauso ziedu noformējumu vai dekoratīvo lentu.
Cena STENDERS veikalos: 4,40 Ls
www.stendersshop.com

 

Savādāki cimdi siltam priekam
Pielietojot dizainu, dabiskus materiālus un roku darbu, PATTE rada dizaina lietas – mīļmantas un apģērbu aksesuārus gan lieliem, gan maziem.
PATTE  Citādie cimdi gan silda, gan ļauj darīt visādas lietas – spēlēt spēles, sasiet kurpes, sapogāt mēteli, uzvest pirkstu teātri, iet medībās, slēpot un pikoties. Tie vienkārši ir domāti siltam priekam.
Dizains- PATTE
Roku darbs
100% vilna.

www.patte.lv

 

Zīmīgas un oriģinālas rotas
Ja vēlies apdāvināmo pārsteigt ar kaut ko īpašu – dāvini oriģinālas rotas. Inita un Vitauts Straupes ir vieni no pazīstamākajiem rotkaļiem Latvijā, kas gatavo seno latviešu, baltu un skandināvu rotu kopijas un mūsdienīgas rotaslietas, izmantojot senās zīmes un motīvus. Izvēloties kādas no viņu radītajām rotām varēsi būt droša, ka uzdāvini oriģinālu dāvanu, kurā tajā pat laikā ar zīmēm iekodēts arī kāds vēlējums jeb īpaša nozīme. 2010./2011.gada rotu kolekciju vai aplūkot šeit.
Veikalu adreses un rotu iegāde internetā – www.balturotas.lv

 

Unikāla dāvana – pašas dizainēta somiņa
Kā zināms, sievietēm ir dažādas vājības – citas nespēj turēties pretim jaunu rotu iegādei, brillēm, apaviem u.c. Ir sievietes, kuru vājība ir somiņas. Kāpēc gan šajos svētkos kādu daiļā dzimuma pārstāvi neiepriecinātu ar pašas dizainētu somiņu!? Artbag.lv tev piedāvā daudz un dažādu somu, kuras tie ir gatavi pašūt no Tevis izvēlētā auduma, Tevis izvēlētajā krāsā ar Tevis izvēlētiem rotājumiem. Tici mums, šī būs unikāla dāvana un unikalitātei šajā pasaulē ir īpaša vērtība!  
Vairāk par somu pasūtīšanu uzzini – www.artbag.lv

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu