Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Izveidota ierīce, ar kuru sekot bērna gaitām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijā radīts jauns pakalpojums, pateicoties kuram vecākiem ir iespēja sekot bērna gaitām un būt informētiem par atvases atrašanās vietu. Mansberns.lv piedāvā vecākiem iegādāties speciālas ierīces Mobigatorus un abonēt ikmēneša pakalpojumus, lai varētu vienmēr redzēt, kur atrodas bērns.

Kā tas darbojas?
Piesakoties šim pakalpojumam, vecāki saņem ierīci Mobigatoru, kuru bērns, līdzīgi kā mobilo telefonu, nēsā sev līdzi. Mobigatorā jāievieto parasta mobilā telefona SIM karte.

Pati ierīce Mobigators maksā 49,95 Ls, bet ikmēneša pakalpojums sākot no 8 līdz 15 Ls, atkarībā no tā, cik daudz funkcijas vecāki vēlas. Sīkāku informāciju par pakalpojumu var atrast te – Mansberns.lv

Šī ierīce ir mobilā telefona, trauksmes pogas un globālās pozicionēšanas sistēmas apvienojums:

  • vecāki savā datorā vai mobilajā tālrunī var redzēt, kur atrodas viņu bērns
  • nepieciešamības gadījumā bērns var piespiest trauksmes pogu, informējot vecākus par to, ka viņam ir vajadzīga palīdzība
  • jebkurā brīdī ir iespējams arī sazvanīties ar bērnu, bērns var zvanīt trīs Mobigatorā iestatītajiem telefona numuriem

Plaši izmanto ASV, Latvijā – jaunums
„Šis pakalpojums ir radīts vecākiem, kuriem ir svarīga sava bērna drošība. Ir nepieciešams apzināties, ka pakalpojums nav paredzēts bērna izsekošanai un tiesību ierobežošanai. Tas ir radīts, lai vecākiem radītu sirdsmieru un garantētu bērna drošību. Attiecībās starp vecākiem un bērnu ir nepieciešama uzticēšanās un modernās tehnoloģijas nekad nespēs bērnam aizvietot vecāku uzmanību, mīlestību un cieņu. Pakalpojums Mansbērns.lv radīts, lai satuvinātu vecākus ar bērniem, samazinot nevajadzīgus pārdzīvojumus, kurus rada dažādas neparedzētas situācijas,” viedokli pauž kampaņas Mansbērns.lv vadītājs Andrejs Podobeds, piebilstot, ka tehnoloģija ļauj noteikt bērna atrašanās vietu ar 5-10 metru precizitāti. Pakalpojuma Mansbērns.lv izmantotā tehnoloģija ir plaši izmantota ASV, taču Latvijā šis ir jaunums.

„Ikdienas gaitas mums neļauj pieskatīt katru bērna soli un pilnībā izvairīties no dažādiem pārdzīvojumiem, kas saistīti ar pērnu noklīšanu un pazušanu. Esmu pārliecināts, ka Mobigators ir tikpat noderīgs aizsardzības elements kā atstarotājs,” savu pārliecību pauž Rīgas Domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas loceklis Ruslans Pankratovs.

Ko Tu domā par šādu ierīci? Vai Tu tādu izmantotu?

Dalīties.

5 komentāru

  1. Nu man jau liekas, ka tas ir tas pats kas mobilais. Ja jau bērnam ir mobilais, tad šādu nevajag, jo var uzzvanīt. Turklāt nav jau tas bērniņš nekāds dzīvnieks, kam vajag čipu kaklā iemontēt, biku pa traku!

  2. It kā jau ierīce laba un citreiz nelabās situācijās vienīgais risinājums, bet tas viss ir tikai bizness, 8-15Ls abonēšanas maksa – diezgan sālīti! Gan jau ka šādai ierīcei var atrast arī alternatīvu. Būtu vismaz uz pusi lētāka abonēšana, tad vēl varētu domāt. Vēl šī ierīce der vīru izsekošnai!:)

  3. Rika Bellei on

    nu nezinu, man liekas, ka tas ir ok, mani piem. biedē šitie ielu huligāni un visādi kretīni. pēc šī vismaz zini, kur mazais atrodas. lai gan, nevar jau tĀ DZĪVOT, VIENĀ PARANOJĀ…

  4. Mans sīkais katru dienu no skolas iet pa ne visai patīkamu ceļu. Tāpēc zvanu viņam ik pēc 5 minūtēm, kas traumē gan pašu, gan bērnu. Jau nopietni domāju par šīs ierīces iegādi. Samaksāt 8 ls mēnesī par bērna drošību es varēšu atļauties.

Atstāt Ziņu