Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Izsludinām arī otru kolāžu vakaru!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pateicoties jūsu atsaucībai un interesei, izsludinām otro kolāžu vakaru, jo visas vietas uz pirmo jau aizņemtas!

Uz otro kolažu vakaru rosinām sanākt janvāra pirmajā nedēļā, lai Jauno gadu iesāktu ar omulīgu vakarēšanu, pasapņošanu un mērķu vizualizēšanu.

Tātad arī 5.janvārī plkst. 18:00 draudzīgā un sievišķīgā gaisotnē, našķojoties ar dažādiem svētku gardumiem, kopā gatavosim katra savu 2012.gada kolāžu.

Kolāža ir viens no mākslas terapijas paņēmieniem, un ar tās palīdzību izdodas skaidrāk apjaust, kas ir tas, ko vēlamies saņemt no dzīves, pat sakārtot prioritātes, apjaust, kā pietrūkst un pēc kā ilgojamies.

Kāpēc gatavot šādu kolāžu kopā? Pirmkārt- tā ir iespēja jauki pavadīt vakaru citu brīnišķīgu sieviešu sabiedrībā. Otrkārt, šo vakaru varēsi netraucēti atvēlēt tikai saviem nākamā gada sapņiem, tevi radošajā procesā neiztraucēs ne bērni, ne vīrietis. Treškārt, gatavojot kolāžu bariņā ir vēl viens lielisks ieguvums – mājās aiziesi gan ar savu 2012.gada mērķu un sapņu vizualizāciju, gan rakstiskiem komentāriem un vēlējumiem no pārējām vakara dalībniecēm.

Tiekamies kolāžu vakarā!

Laiks: 5.janvārī plkst. 18:00

Vieta: Rīgā, SievietesPasaule.lv telpās Brīvības ielā 99-4 (3.stāvā)

Maksa: 3 Ls (nodrošināsim nepieciešamos materiālus kolāžu veidošanai, kā arī našķus)

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos kolāžu vakarā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679 vai 26369141

Dalīties.

Atstāt Ziņu