Vārda dienu svin: Simona, Apolonija

Izmēģini Atoderm Nutritive barojošo un aizsargājošo krēmu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

das raupjums, savilkuma sajūta, plaisāšana, zvīņošanās, reizēm arī apsārtums un nieze ir pazīmes, kas liecina par sausu ādu.
Viens no ādas sausuma iemesliem ir klimatiskie faktori. Aukstuma ietekmē samazinās ādu aizsargājošais hidrolipīdu slānis, un tādēļ āda pastiprināti zaudē mitrumu. Tādēļ sausas ādas kopšanā ikdienā jālieto emolienti jeb ādas barjeru atjaunojošie līdzekļi. Tie jālieto arī tad, ja āda vizuāli izskatās vesela. Atjaunojot ādas barjeru, emolienti samazina ādas sausumu. Āda kļūst maiga un elastīga, un tiek atgūta ādas komforta sajūta.

Sausas vai ļoti sausas sejas ādas aizsardzībai un komfortam BIODERMA iesaka ikdienā lietot Atoderm Nutritive barojošo, aizsargājošo un nomierinošo sejas krēmu. Šajā nedēļā trīs SievietesPasaules lasītājām ir tā iespēja tikt pie šī krēma, to izmēģināt un dalīties savā vērtējumā ar pārējām portāla lasītājām!

Lai pieteiktos Atoderm Nutritive sejas krēma testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!
Pieteikumus ar norādi „Atoderm Nutrituve testam” gaidīsim no 21.janvāra līdz 27.janvārim (ieskaitot), testa dalībnieces paziņosim 29.janvārī.

 

Par Atoderm Nutritive:
Atoderm Nutritive atjauno ādas lipīdus, tādējādi stiprinot ādas barjeru un nodrošinot ūdens un lipīdu līdzsvaru ādā, lai tā ātri atgūtu sākotnējo komfortu un maigumu. Āda tiek barota, mīkstināta un aizsargāta. AtodermNutritiveir hipoalerģisks; tas nesatur parabēnus un smaržvielas. Neaizsprosto poras un ir lielisks pamats dekoratīvajai kosmētikai.

Par BIODERMA:
LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA ir viena no vadošajām dermokosmētikas ražotājām Francijā. BIODERMA izmanto BIOloģiju DERMAtoloģijas labā. Šis princips ir ietverts uzņēmuma nosaukumā un galvenajā mērķī: iemācīt ādai dabiski atgūt tās sākotnējo līdzsvaru. BIODERMA produkti ir vieni no visdrošākajiem dermokosmētikas līdzekļiem jau vairāk nekā 25 gadus, un tie ir piemēroti pat tiem, kam ir visjutīgākā āda.
BIODERMA dermokosmētika ir specifiski pielāgota katra ādas tipa īpašajām vajadzībām. Ilgstošu pētījumu rezultātā ir atrastas visiedarbīgākās vielas un vielu kombinācijas, kuras mērķtiecīgi iedarbojas uz problēmas cēloni, panākot uzlabojumu un radot veselīgu izskatu un ādas komforta sajūtu.
Pārliecinoša, dermatologu atzīta efektivitāte, inovācijas, pieredze un teicama panesība ir BIODERMA dermokosmētikas augstās kvalitātes apliecinājums un priekšrocība.

Dalīties.

Atstāt Ziņu