Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Izmēģinām priežu čiekuru masāžu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

atvijā radīta, 100% dabīga, ar mūsu klimatam un ķermenim piemērotiem „aksesuāriem“ – dzintaru, čiekuriem un priežu koka eļļu, spēcīga un vienlaikus relaksējoša – tāda ir priežu čiekuru masāža, kura izstrādāta masāžu skolā „Samana“, tās vadītājas Ivetas Orbidānes vadībā. Skan vilinoši, vai ne? Man arī tā šķita, tādēļ devos to izbaudīt uz savas ādas.

Process
Priežu čiekuru masāžu devos izmēģināt kādā darba dienas rītā. Pirms procedūras padzeru tēju un relaksējos mierīgas mūzikas pavadībā.

Vispirms tiek uzklāta priežu eļļa un tam seko pārsteidzoša, efektīva, atmodinoša un asinsriti uzlabojoša darbība ar priežu čiekuriem. Kad tie tiek likti lietā, es atceros, ka tas taču ir dabīgs masāžas veids, par ko esam piemirsuši – arī skrienot jūrmalā pa smiltīs sakritušiem čiekuriem un skujām, mēs saņemam brīnišķīgu masāžu pēdām, aktivizējam punktus un uzlādējamies.

Nākamais masāžas posms ar tiem pašiem čiekuriem, bet jau savādāk pielietotiem, izkustina visas manas sastingušās miesas daļiņas. Diemžēl ikdienā man ir sēdošs darbs, pluss vēl klāt nācis arī ziemas mazkustīgums. Ķermenis ir pozitīvā šokā par šādu izkustināšanu, un varu derēt, ka masāža pavisam noteikti labvēlīgi iedarbojās uz manām problēmzonām.

Pagriežoties uz muguras, masāžas speciālists man uzliek uz pieres dzintaru. Tanī brīdī es sajūtu no dzintara plūstam siltas straumes uz visām pusēm, tās piepilda galvu, rokas, kājas, visu ķermeni, un man ir sajūta, ka es uz mirkli kļūstu par daļiņu no gadu tūkstošiem.

Sajūtas
Masāža ilgst aptuveni stundu, pēc tās esmu atslābinājusies, dzīvīga, uzlādēta, satraukumi pagaisuši – galu galā, esmu taču pabijusi gadu tūkstošos!

Ķermenī pēc masāžas ir pazudis ikdienas stīvums, jūtos lokana kā bezmugurkaulnieks, arī gravitācijas spēks ir mazinājies. Galva ir skaidra, varu doties uz darbu.

Par masāžu
Dzintars ir efektīvs dabas veidots biostimulators. Tas uzlādē cilvēka enerģiju, padara ādu veselīgu un jaunu, nomierina nervu sistēmu, novērš galvassāpes. Masāžas laikā ar īsta dzintara gabaliem tiek apstrādāts mugurkauls, krusti, sprandas daļa, tiek veikta ari sejas masāža. Masāža sniedz klientam ilglaicīgu un noturīgu pretnovecošanos un pretsāpju iedarbību.
Procedūra tiek veikta ar priežu eļļu un čiekuriem. Šīs masāžas tehnika tikusi izstrādāta masāžu skolā SAMANA Ivetas Orbidānes vadībā. Masāža noņem nervu spriedzi, attīra, atjauno biolauku, reģenerē ādu, padara to tvirtāku, harmonizē cilvēka enerģētiskos centrus, uzlabo miegu, paaugstina dzimumspējas, dziedina psihosomātiskās slimības, iedarbojas uz bioloģiski aktīviem punktiem, samazina celulītu.

Ja ir vēlēšanās izbaudīt vai apgūt šo unikālo masāžu, vairāk informācijas atradīsiet: www.samana.lv

Dalīties.

3 komentāru

  1. Izlasīju un sakārojas vasaru,zvilnēt jūras smiltiņās, ar basām kājām doties pa priežu čiekuru un skuju piebirušu taku līdz pludmalei..Ak,Jūrkalne, gaidi mani! Drīz jau būs vasara!!!

  2. Esmu bijusi pie Ivetas Orbidānes uz semināriem, ļoti virspusējas zināšanas, ļoti pavirša attieksme pret semināru dalībniekiem. NEIESAKU!<br>Tikai dažus gadus atpakaļ viņa masāžas mācījās pie citiem, biju kopā kursos. Tagad sevi nosaukt par skolotāju, smiekli nāk….<br>Viņai nav medicīniskā izglītība, masēt drīkst tikai ārsts, viņa veic nelikumīgas darbības. Kur skatās Veselības inspekcija?

Atstāt Ziņu