Vārda dienu svin: Alfrēds, Madars, Fredis

Izmanto iespēju testēt Physiogel A.I. krēmu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dzīvesveids un apkārtējās vides ietekme nav mūsu ādai īpaši draudzīga, kā rezultātā tā kļūst sausāka un jutīgāka, un tai ir nepieciešamas īpašas rūpes. Ja arī Tevi nomoka sausas, niezošas un apsārtušas ādas problēmas, piedāvājam būt vienai no piecām portāla lasītājām, kuras iegūs iespēju piedalīties dermatoloģiskā „Physiogel A.I.“ krēma testā!

Kas ir “Physiogel A.I.”?
Tāpat kā citi „Physiogel“ sērijas līdzekļi, arī šis krēms ir hipoalerģisks – tas nesatur kairinošas sastāvdaļas un tam ir īpaša dermas membrānas struktūra, kas ir maksimāli pietuvināta ādas dabiskajai  struktūrai, palīdzot ādai pašai atjaunoties.  „Physiogel A.I.“ krēma sastāvā vēl papildus ir aktīvā viela PEA, kas veicina ķermeņa aizsargspējas pret ārējās vides ietekmi. Ādas virskārtā PEA darbojas kā antioksidants un saista brīvos radikāļus, kā arī stabilizē un aizsargā īpaši jutīgās šūnu membrānas, samazinot niezi, kairinājumu un apsārtumu. Klīniskais pētījums, kurā piedalījās 2456 pacienti ar atopisko dermatītu, kuri 5 nedēļas 2x dienā lietoja „Physiogel A.I.“ krēmu, apstiprina, ka šiem cilvēkiem jau pēc sešu dienu ilgas krēma lietošanas nieze samazinājās par 46%, 5 nedēļu laikā līdz pat 60%, par 60% samazinājās bezmiegs un par 62% samazinājās steroīdu lietošana.
Vairāk par „Physiogel“ hipoalerģiskajiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem un ārstes, kosmetoloģes Irēnas Spriņģes komentāru vari lasīt ŠEIT >>.

 

Ja Tevi šī krēma apraksts ir uzrunājis, piesakies un esi viena no piecām laimīgajām, kuras iegūs iespēju izmēģināt šo krēmu. Īpaši aicinātas pieteikties lasītājas ar kairinātu – apsārtušu, niezošu, un sausu ādu. Pieteikties dalībai testā vari līdz 18.aprīlim (ieskaitot). Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Krēma Physiogel A.I. tests”. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit! Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!

Piecas laimīgās krēma ieguvējas paziņosim 19.aprīlī!

Dalīties.

Atstāt Ziņu