Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Izdots latviski poļu bestsellers ‘Bikini’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Romāns “Bikini” ir stāsts par mīlestību, nodevību, karu, kaislību un draudzību Otrā pasaules kara beigās. No izpostītās Drēzdenes cauri dzīvīgi pulsējošajai Ņujorkai uz civilizācijas neskarto Bikini atolu – tāda ir Annas, jaunas vācietes, talantīgas fotogrāfes, neparastā odiseja. No kara pekles viņu izrauj Stenlijs, amerikāņu reportieris, kas nosūtīts laikraksta “New York Times” redakcijas uzdevumā uz Eiropu.

Kā lai mīl, ja redzēts tik daudz ļaunuma? Kā lai uzticas, apzinoties tuvākā cilvēka noslieci uz nodevību? Kā būt laimīgam, ja nevar un arī nedrīkst neko aizmirst? – Tie ir jautājumi, atbildes uz kuriem romānā meklē Janušs Leons Višņevskis, viens no populārākajiem mūsdienu poļu rakstniekiem, molekulārbiologs, informātikas un ķīmijas zinātņu doktors.

Viņa romāns “Bikini” uzreiz pēc iznākšanas kļuvis par bestselleru Polijā. Tas pārdots vairāk nekā 80 000 eksemplāru, un tiesības izdot šo romānu ir pārdotas jau 12 valstīm. Latviešu lasītāji šo rakstnieku iepazinuši jau ar romānu “Vientulība tīmeklī”, kas autoram atnesis slavu arī ārpus Polijas robežām un tulkots vairākās valodās, tostarp krievu un angļu, pēc tā motīviem uzņemta filma ar tādu pašu nosaukumu.

 

Ar citiem apgāda “Zvaigzne ABC” jaunumiem vari iepazīties ŠEIT >>.

Dalīties.

Atstāt Ziņu