Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

Izdota grāmata lielajiem bērniem Zvēri man!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai noskatītos video rullīti par grāmatu – spied uz video kameru!

Apgādā “Atvērt šeit” klajā nākusi Paula Bankovska grāmata lieliem bērniem un bērnišķīgiem pieaugušajiem “Zvēri man!”

“Zvēri man!” ir stāsts par pilsētas dzīvniekiem, kurus cilvēki uzskata vai nu par nevēlamiem, nemīlamiem, vai pilsētas apstākļos pat par kaitīgiem.

“Zvēri man!” ir grāmata un nākotnē arī radoša darbnīca, kurā ikviens – gan liels, gan mazs – no ikdienā sastopamiem materiāliem (lai neteiktu – atkritumiem) varēs iemācīties pagatavot savu zvēru.

Grāmatā līdztekus katra dzīvnieka stāstam un ilustrācijām uzskatāmi parādīts, kā smelties iedvesmu savā tuvākajā apkārtnē un aprakstītos dzīvniekus pašrocīgi pagatavot no ikdienā ikvienam pieejamiem materiāliem.

Zvēru pagatavošanai izmantotie materiāli būtībā ir tādi paši kā grāmatas varoņi – traucējoši, nevajadzīgi, lieki un neērti.

Arī pati grāmata veidota netradicionālā formātā, uzsverot grāmatas taustāmo priekšmetiskumu, un tādējādi pievēršot uzmanību mūsu apkārtnē sastopamajiem šķietami parastajiem, tomēr ārkārtīgi plaši pieejamajiem materiāliem.

Grāmatas idejas, teksta un ilustrāciju autors Pauls Bankovskis (1973) ir vairāku romānu un stāstu krājumu autors; viņa grāmata bērniem “Mazgalvīši spēlē mājās” 2007. gadā tika godalgota ar Jāņa Baltvilka prēmiju.

Ar grāmatu var iepazīties arī  internetā: http://www.zveriman.lv

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu