Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

Izdos Doktora Hausa tēlotāja pirmo romānu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hjū Lorijs (Hugh Laurie, 1959) ir spožs angļu aktieris, mūziķis, komiķis un rakstnieks. Pasaules slavu viņš ieguvis atveidojot Gregoriju Hausu kulta seriālā „Doktors Hauss”. 2006. un 2007. gadā par šo lomu viņš saņēmis Golden Globe balvu kā gada labākais televīzijas seriāla aktieris, savukārt 2007. un 2009. gadā – Screen Actors Guild balvu. Romāns „Ieroču tirgonis” ir Hjū Lorija debija literatūrā.

Iepazīstieties ar Tomasu Langu, izbijušu militāristu un dzīves garlaikotu labsirdīgu vīru! Viņš ir pašpārliecināts, atturīgs, skarbs un vienlaikus tik cilvēcīgs. (Vai pamanāt līdzību ar dr. Hausu?) Langam piedāvā nogalināt kādu amerikāņu uzņēmēju, bet tā vietā, lai, paveicis netīro darbiņu, iebāztu kabatā krietnu žūksni naudas, Tomass Langs brīdina upuri. Un neviens labs darbs, protams, nepaliek nesodīts! Jau drīz viņam jāglābj pašam sava dzīvība… Tomēr vairāk par visu viņš ilgojas paņemt aiz rokas mīļoto sievieti, kāpt uz motocikla un traukties nezināmā virzienā. 1.nodaļu no šī romāna vari izlasīt šeit.

„Vai Hjū Lorija vārds prasa komentārus? Protams, nē, tas ir kā firmas zīme. Lieliski tēli, spraigas pakaļdzīšanās, sirdi plosošas alkas pēc mīlestības, nedaudz erotikas un krietni daudz humora!” Tā par grāamatu raksta “The Washington Post Book World”

Dalīties.

5 komentāru

  1. meiteniite on

    esmu izlasījusi gr'mat angļu valodā- tikai tādēl, ka "Hauss" ir autors. Grāmata nepatika- tāda nekāda, prasts krimiķis

  2. godīgi sakot, par spožu es viņu neuzskatu. visai vienveidīgs tels, ar seriāla aktiera piesmaku. nē, nē, nav tā, ka nepatīk, bet apnicīgi šaurs ir tēlošanas diapazons. varbūt grāmata labāka :))

Atstāt Ziņu