Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita

Īss ‘ceļvedis’ pavasara modes kaprīzēs

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arvien biežāk dienā gaisa temperatūra pakāpjas virs nulles, kas ir nepārprotama zīme –klāt ir pavasaris, un laiks biezās un tumšās ziemas jakas nolikt skapja visdziļākajā stūrī. Laiks jaunās pavasara sezonas apģērbu un aksesuāru uznācienam!

Lai neapjuktu jauno pavasara preču klāstā un saprastu, kurš jau no esošajiem apģērbu gabaliem atbilst šā pavasara modes tendencēm un kādas lietas iegādāties no jauna, tirdzniecības centrs „Domina” kopā ar Latvijā atpazīstamiem modes māksliniekiem ir sagatavojis īsu „ceļvedi” pavasara modes kaprīzēs.

Apdrukas un ziedi pilnā krāšņumā un plaukumā!
Šajā pavasarī modē ir dzīvespriecīgas, internacionālas, košas un pat nedaudz trakulīgas apdrukas. Ja tomēr tās šķiet pārāk acis žilbinošas un trakas, tad apdrukas var padarīt nedaudz maigākas ar vienkrāsainu aksesuāru izvēli.

Košumu un pavasari savā garderobē var ienest arī ar ziediem audumos, rotās, apavos un aksesuāros. Šopavasar zied katra tērpa detaļa!

Košas krāsas un svītras – visur un dažādās kombinācijās!
Ja netīk apdrukas un ziedu raksti, var nēsāt vienkārši košu un drosmīgu krāsu apģērbu un aksesuārus. It īpaši modē ir spilgtās neona krāsas, kas šogad izvēršas lielos krāsu laukumos un pārsteidzošos salikumos. Nebaidieties eksperimentēt!

Vēl viena 2011.gada pavasara sezonas aktualitāte – svītras, kas gadu no gada atdzimst ar jaunu sparu un garderobē ienesīs koķetu svaigumu. Šopavasar svītras ir ļoti dažādas – platākas un šaurākas, turklāt visās iespējamās krāsās. Tās klāj kleitas, T kreklus, bikses, svārkus, cepures un pat kurpes un aksesuārus.

Volāni, rišas un mežģīnes sievišķīgai elegancei
Pavasaris atnāk ne tikai ar košām krāsām un ziediem, bet arī ar vieglu un gaisīgu eleganci. Sievišķīgo eleganci palīdzēs veidot uzkrītoši volāni un rišas, kas caurvij visu apģērbu, ne tikai svārku vai kleitas apakšmalu.

Pavasarī ar jaunu sparu arī triumfē sezonas aktualitāte – mežģīnes. Modes dizainere un modes nama NARCISS īpašniece Alise Trautmane uzsver, ka „mežģīnes ir liela sievišķība un izsmalcinātība. Interesanti, ka ar mežģīņu palīdzību ir iespējams radīt visdažādāko imidžu: balta zīda mežģīņu blūze padara jūs par maigu debesu eņģeli, melna mežģīņu kleita jūs acumirklī pārvērš noslēpumainā nakts fūrijā, bet, uzvelkot mežģīņu svārkus kopā ar džinsu jaku, jūs pārtopat meitenē – dumpiniecē. Tikai esiet uzmanīgas ar aksesuāriem – tērpi no mežģīņu auduma ir interesanti un pašpietiekami arī bez papildu rotājumiem”.

Satriecošam efektam īpašos gadījumos mežģīņotu tērpu var kombinēt ar nelielām rokassomiņām un neprātīgi augstiem papēžiem. Vīrieši nespēs pretoties mežģīņu valdzinājumam un novērst skatienu!

Vīriešiem: lielpilsētas šiks – eleganti, vienkārši, bet tomēr tik dažādi
Savukārt modes dizainere Natālija Jansone atklāj, ka šajā pavasarī „vīriešiem joprojām aktuālas ir šauras bikses ar saīsinātām vai atlocītām starām, kas nenosedz apavus. Protams, līdz ar pavasari arī vīriešu modē nāk košas, piesātinātas krāsas gan apģērbā, gan aksesuāros. Piemēram, klasisku melnu žaketi var lieliski atsvaidzināt ar gaiši zilu kašmira vai lina šallīti. Pieticīgākie kungi, gluži tāpat kā dāmas, var tērpties visās bēšās krāsas niansēs. Apavi vēl aizvien ir modē ar neasiem purngaliem, savukārt somas kļūst sievišķīgākas – ar diviem pagariem rokturiem, nēsājamas, turot rokās”.

 

Informācijas avots- t/c Domina

Dalīties.

1 komentārs

  1. Mmmmmm, 6.kleita ir īsta odziņa!<br>Gribētos tik redzēt uz auguma kā izskatās. Varēja tās visas nobildēt uz modelēm.

Atstāt Ziņu