Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Intensīvie kursi ‘Pārliecinoša uzstāšanās’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

oderīgi, interesanti un iedvesmojoši – šādus vārdus Edītes Irbes vadītajiem zibenskursiem velta sievietes, kuras apmeklējušas “Pārliecinošu uzstāšanos”. Edīte uzsver – šo vienas dienas intensīvo kursu mērķis ir likt Tev pārliecināties, ka uzstāties var būt viegli! Ja arī Tu vēlies justies par sevi pārliecinātāka un stiprināt savas prezentēšanas prasmes, nāc uz kursiem “Pārliecinoša uzstāšanās”. Piesakies kopā ar draudzeni un katra iegūsiet 5 Ls atlaidi!

Kursi Tev noderēs, ja:
– jāpārliecina priekšniecība;
– ir vēlme justies par sevi pārliecinātai, runājot ar cilvēkiem;
– jāuzstājas publikas priekšā;
– jāprezentē savas idejas;
– jārunā ar klientiem/sadarbības partneriem;
– jādodas uz darba pārrunām;
– jāprezentē savs darbs;
– jāpārdod sava produkcija/pakalpojumi.

Kursos būs vairāk praktiskās darbības, dažādu treniņu, mazāk teorijas:
– tiem, kas runā ātri, kā runāt lēnāk / tiem, kas runā lēni, kā runāt ātrāk;

– kā nepatīkamus jautājumus pagriezt sev vēlamā gultnē;

– ātro atbilžu treniņš;

– pārdošanas / uzstāšanās / argumentācijas sarunas treniņi;

– nevēlamo vārdiņu (respektīvi, tātad, ē…, ā.., u.c.) izskaušanas treniņi.

Kursu ilgums astoņas stundas, kurās Tu ne tikai uzzināsi padomus un knifiņus, lai uzstāšanās būtu veiksmīgāka, bet varēsi arī trenēties runāt publikas priekšā. Kursus vadīs pieredzējusī pasākumu organizētāja un vadītāja EDĪTE IRBE, kura prezentēšanas un uzstāšanās prasmes un zināšanas apguvusi gan teorētiski, gan praksē.

DIENAS PLĀNS:
I daļa
:  ~ 4 stundas (70% teorija, 30% prakse)
Kā atbrīvoties uzstājoties;
– Kā ātri reaģēt uz negaidītiem jautājumiem;
– Kā sagatavot pārliecinošu prezentāciju;
– Kā mazināt stresu.

Pusdienu pārtraukums (~ 1 stunda)

II daļa: ~ 4 stundas (90% prakse, 10% teorija)
– Prezentēšanas prasmju pilnveidošana, balstoties uz pirmajā daļā iegūtajām zināšanām;
– Pozitīvās domāšanas spēks;
– Pārliecība par sevi;
– Runas vingrinājumi.

Kursi ‘Pārliecinoša uzstāšanās’

KAD: 25.maijs no plkst.10.00 – plkst. 19.00 (ar pusdienu pārtraukumu)

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22
CENA:
Ls 25
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 20 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī līdz 22.maijam jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

ATSAUKSMES no iepriekšējo nodarbību dalībniecēm
„Paldies par jauko uzņemšanu! Telpas bija ļoti omulīgas, siltas, kanēļa tēju tagad meklēju veikalos!

Savukārt par kursiem- prieku sagādāja vairākas lietas. Pirmkārt, kursos bija tieši tas, kas minēts aprakstā. Otrkārt, Edīte ir ļoti atraktīva un izklaidējoša pasniedzēja (t.i., laiks paskrēja nemanot un nekādu noguruma pazīmju, kā tas mēdz būt pēc citu kursu apmeklēšanas, nemaz nerunājot par standarta darba dienu). Treškārt, apsveicami, ka bija tik mazs dalībnieču skaits- gan Edīte mums katrai pievērsa individuālu uzmanību, gan arī mums pašām atlika laiks ne tikai veikt savus darbus (piemēram, gatavoties prezentācijām), bet arī pavērot pārējās dalībnieces un kopā mācīties vēl vairāk;
Tāpat uzslava par filmēšanu un tai sekojošo analīzi! Reta iespēja- paskatīties uz sevi no malas. Noderēja. Kopumā šie kursi ļoti patika un ar nepacietību gaidu otro daļu!”

„Seminārs “Pārliecinoša uzstāšanās” bija ļoti vērtīgs. Edīte tēmas pasniedza viegli un saprotami. Pēc semināra esmu sapratusi, kas ir jāiemācās, lai būtu iespēja pilnveidot savas prezentēšanas prasmes. Ar nepacietību gaidīšu semināra turpinājumu.”

Jāteic – bija smagi sevi tādā veidā nomocīt visu sestdienu, taču ieguvums ir neatsverams. Pirmo reizi bija iespēja paskatīties uz sevi no malas, pavērot, kāda izskatos, kad kaut ko prezentēju, uzklausīt pārējo kolēģu un grupas vadītājas ieteikumus un uzslavas. Apzinoties savas vājās vietas, par lielu plusu šajā seminārā uzskatu tieši runas vingrinājumus, jo sapratu, kādā veidā varu sev palīdzēt.

Uzskatu, ka pasniedzēja Edīte Irbe ir ļoti profesionāla un pieredzējusi, tāpēc arī spēj iedvesmot citus, iemācot kādus noderīgus knifiņus. Vēl vakarā pēc semināra daudz ko pārdomāju par Edītes ieteikumiem, jo brīžiem mums pašiem pat varbūt neienāk prātā uz kādu jautājumu paskatīties no cita skatu punkta.  

Ieguvu ļoti daudz praktiski noderīgas informācijas un pieredzi no dažādām situācijām. Gribu uzsvērt, ka pats svarīgākais bija praktiskie treniņi un to analīze, kas ļāva uz sevi paskatīties no malas un saņemt objektīvu analīzi.

Ļoti patika pasniedzēja un arī pārējās semināra dalībnieces-atmosfēra bija ļoti jauka, diena pagāja nemanot! Tagad tikai jācenšas iegūtās zināšanas pielietot dzīvē!

Dalīties.

1 komentārs

  1. Ļoti priecājos, ka šo dienu pavadīju tieši šajās nodarbībā, jo atpūta ar ģimeni ir laba lieta, bet laiku sevis "pabarošanai un papildināšanai" arī jāatvēl.Nodarbība bija intensīva, interesanta,man jaunas informācijas piesātināta, un vislabāk patika tas, ka nebij tāda parunāšanās par publisko runu, bet tiešām-mazas viltības un "āķīši" ko un kā ar sevi darīt pirms savu domu prezentēšanas verbāli. Lai Edītei Irbei ļoti veiksmīga, radoši interesanta un pozitīvu emociju bagāta vasara! Uz tikšanos otrajā nodarbībā!

Atstāt Ziņu