Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Inleilas idejas lieliskai vasarai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai vasara izdotos piedzīvojumiem bagāta un liktos bezgala gara tā laicīgi jāsaplāno. Tāpēc es katru pavasari uzrakstu nelielu sarakstiņu: “Ko es gribētu VASARĀ piedzīvot”!

Tātad manas lieliskās vasaras baudīšanas sarakstā jau ir piedzīvots:

* katru gadu fotogrāfēju puķes, ziedošus krūmus, lai vēlāk var attīstīt fotogrāfijas, kuras izmantoju kā apsveikuma kartiņas radiem un draugiem.
* salasīju dažās ogas, kuras sasaldēju un savārīju ievārījumos, lai ziemā varētu izbaudīt vasaras vitamīnus.
* salasīju zāļu tējas
* biju nelielā ceļojumā pa Latgali: Daugavpils, Krāslava, Aglona. Īpaši iesaku aizbraukt apskatīt Aglonas baziliku un Kristus karaļa kalnu. Fantastiski skaisti! (bildes pievienotas rakstam)
Krāslavā uzkāpt skatu tornī, no tā paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu, mežiem un Daugavas lokiem (pievienošu foto)
* izbaudīju dārza svētkus+manu dzimšanas dienu, ar dažādām izklaidēm, arī milzīgu ziepju burbuļu pūšanu!:)
Kas nebija ieplānots manā sarakstā, bet kolosāli izbaudīju katru mirkli:
* apmeklēju pāris pilsētu svētkus
* makšķerēšana (parasti nemakšķerēju)
* peldēšanu ezeros un dīķī
* grāmatas lasīšanu šūpuļtīklā koku ēnā
* vakara pasēdēšanu ar draudzenēm pie vīna glāzes, pļāpājot un meistarojot brošas

Kas vēl nav piepildīts no sarakstiņa:
* padzīvoties nedēļu pie jūras
* ceļojums uz Igauniju
* sēņošana
* agra rīta pastaiga svētdienas rītā pa Vecrīgu (ap 6 no rīta) ar līdzi paņemtu kafiju termosā un fotoaparātu.

Lūk tāds ir neliels ieskats manā lieliskā vasarā!

Stāsts iesūtīts konkursaLūk, kā jābauda vasara!’ ietvaros.

Pastāsti arī Tu savu lielisko vasaras baudīšanas ideju un laimē kasti ar Laimas jaunajiem saldējumiem, kā arī īstas, rokām darinātas ziepes un skrubjus!  ->>> KONKURSS  Lūk, kā jābauda vasara!

Dalīties.

7 komentāru

  1. Pāris idejas nošpikošu!:) Man būs vēl jāpaspēj izbaudīt vasara, jo atvaļinājums sākas tikai pēc nedēļas. Nevaru vien sagaidīt!.. Patika ideja par pašfočētām kartiņām draugiem un rīta pastaigu Vecrīgā!

  2. Pāris ideju jau realizēju, jo beidzot esmu atvaļinājumā! Sestdien izbaudīju rīta pastaigu pa Vecrīgu, tik foršs klusums un mazs cilvēku, ne tā kā pa dienu,kad pilna ar tūristiem..

  3. Jūlija beigās sanāca aizbraukt braucienā uz Latgali. Patika, pat ļoti nekā biju iedomājusies. Skaisti Karaļa kalnā un tik daudz ezeru Aglonā!

  4. Tā mazā Pandiņa ir ļoti jauka :). Lasot rakstu klēpī sēdēja mana gadu vecā meitiņa un viņa tā sasmējās ieraudzījusi Pandiņu :))<br>Bet vispār par šo tēmu arī es esmu domājusi. Un tik tiešām šāds jautājuma formulējums ir daudz labāks, jo bieži vien uz ierasto "Kā iet?" kāds sāk "kraut" tev virsū visas savas problēmas. Jāmācās vairāk it visā saskatīt labo! 🙂

  5. Līga Ozoliņa on

    Dažkārt šauboties par to, vai jautājums uzdots ar patiesu interesi vai kā formāla frāze, es nekautrējos pajautāt: "Vēlies dzirdēt īso vai garo versiju? Patieso vai formālo?" Un ziniet, cilvēki neapmulst – atbild, ka šoreiz pietiks ar īso 🙂 vai arī uzsver, ka domāja to nopietni. Bet piekrītu, Elīnas versija ir ļoti pateicīga, īpaši, uzrunājot cilvēkus, kuriem vienmēr ir 5 lietas, par ko pasūdzēties un nevienas labās!

Atstāt Ziņu