Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Ingas izsapņotais sapnis realitātē – Lillas Lavender

Pinterest LinkedIn Tumblr +

oto no Ingas lavandu laukiem šķiet kā kadri no filmām vai kaut kas tāds, kas ir tik neticami skaists, ka šķiet, tas ir tikai sapnis. Patiesībā tas tiešām sākās kā sapnis. Inga Purava nosapņoja par lavandu laukiem un izstāstīja to Rihardam un nu viņiem ir ģimenes uzņēmums – Lillas Lavender. Sapņi piepildās!Kāda ir tava laba rīta formula?

Ļoti gribētos pagulēt ilgāk…, bet nevaru, jo tam vienkārši nav laika. Ideāls rīts ir maiga gaisma, aromātiska kafija. Tad jau sākas aktīvā daļa – bērni uz skolu un brokastis

Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?
Mani iedvesmo mana ģimene un mani draugi. Tomēr ir brīži, kad vajag pabūt tikai ar sevi. Kad gribas sajust plašumu un brīvību, tad noteikti dodos pie jūras.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Lai cik tas nebūtu interesanti, tas ir kāds praktisks pakalpojums. Esmu priekš sevis atklājusi mobilly. Tā ir iespēja apmaksāt stāvvietas Rīgas centrā un pieskaitīt to telefona rēķinam, ļoti ērti.


Pabeidz teikumu: Sievietes pasaule ir…

…viss! Sajūtas, emocijas, mīlestība, ģimene, draugi – visi iespējamie krāsu un skaņu toņi un gammas …

Par rudeni cilvēkiem domas dalās – vieniem tas ļoti patīk, otriem -nē. Kā ir ar tevi? Kā tu ieteiktu priecāties un baudīt rudeni?
Man labāk patīk pavasaris, bet rudenim arī ir sava brīnišķīgā smarža. Katru gadu, laukos sagrābjot lapas, izbaudu šo smaržu pa pilnu programmu un vienmēr gaidu atvasaru. Tas tomēr ir tāds jauks prieciņš un atgādinājums ar saulaino laiku.

Pastāsti vairāk par Lillas Lavender? Kā radās tāda ideja, un kas šobrīd ir zem šī nosaukuma?
Lillas Lavender ir ģimenes uzņēmums – mans sapnis, kuram bija lemts piepildīties. Es tiešām nosapņoju un redzēju sapnī lavandas laukus. Mana vēlme tika uzklausīta, tā netika atraidīta. Esot kādā ceļojumā, mums nejauši arī tieši tajā laikā bija iespēja redzēt kādu lavandu lauku un, mēs sapratām – tas ir jādara!
Mēs audzējam lavandas, kaltējam viņas un tad piedāvājam dažādus produktus, sīkāk www.lillaslavender.com

Lavandas ir ļoti skaistas un varam par tām vienkārši priecāties un baudīt. Bet kā vēl varam izmantot lavandas? Un, varbūt ir kas īpaši noderīgs tieši rudenī?
Dažādi lavandu maisiņi ir pielietojami gan uz acīm, gan pirtij, gan apavos liekami, skapī pret kodēm vai vienkārši aromātam. Daudziem šis burvīgais aromāts palīdz iemigt, relaksēties, nomierināties pēc stresainas dienas.
Piedāvājam arī mūsu audzēto lavandu ēterisko eļļu un ziedūdeni, kuru pielietojums ir ļoti plašs. Piemēram, tagad drēgnajās rudens dienās, iepiliniet ēterisko eļļu pie ūdens trauciņā virs sveces – un jūs sildīs patīkams aromāts. Ejot vannā – pāris pilieni un atpūta garantēta ( noņem spazmatiskas sāpes). Vai vienkārši piepiliniet eļļu ūdenim, kad mazgājiet grīdu – visa māja pēc tam viegli smaržos pēc lavandām. Ņemot vērā to, ka lavandām ir antibakteriāla iedarbība, visticamāk, ka baciļi un vīrusi, kas rudenī aktivizējas, jūsu mājai metīs līkumu.

Pie jums vasarā ciemojās daudzi kāzinieki, lai iemūžinātu sevi lillā laukos. Varbūt ir kas īpašs atmiņā, kāds gadījums un emocijas? Un, vai ir kādas iespējas doties pie jums arī aukstajā sezonā?
Kāzinieki tiešām bija daudz… Atceros vienu gadījumu no iepriekšējās vasaras, kad pie mums bija paši pirmie kāzinieki. Fotogrāfs labā kadra vārdā iesēdināja līgaviņu starp lavandām… Bildes bija burvīgas, bet jaunais pāris dabūja katrs pa bites dzēlienam… Nekas, tas veselībai 🙂
Sezona ir no jūnija līdz augusta vidum.  Pašlaik, aukstajā sezonā neko nepiedāvājam. Šajā laikā lavandas var izmantot daudz dažādos veidos, bet jau nākamajā vasarā, aicinām visus baudīt plašos lavandu laukus!

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu